» »

Katere slušalke?

Katere slušalke?

rekunius ::

Pred nekaj časa se je tudi meni pojavila določena težava z mojimi Plantronics Audio90 slušalkami - prenehal je delovati levi zvočnik, kar je dokaj pogosta napaka s temi slušalkami, zaradi tega ker se obrabi stik pri gumbu za ugašanje mikrofona, ki je na levi strani slušalk - posledica tega je da potem levi zvočnik deluje samo, če delaš akrobacije s kablom (torej zvijanje v vse možne strani itn.)

Tako sem se odločil, da je čas za nakup novih slušalk (po možnosti brez mikrofona) nekaj sem slišal o sennheisericah ali pa o nekih philipsovih slušalkah s posebnim mehanizmom, da ko presežeš dolžino kabla ti povleče vtič iz zvočnika oz. če premočno potegneš.

Zanima me kateri model sennheiserja ali philipsa (in podobnih) ima podobno kvaliteto zvoka kot plantronics audio90 in približno koliko stanejo + kje jih prodajajo.





Hvala lepa.
Motiti se je človeško.

destiny ::

Sennheiserce prodajajo v BigBangu. Denarni razpon je precej velik in je najboljš, da greš sam v trgovino in si izbereš najbolj ustrezne.

SrBo ::

Če misliš za sllušalke odštet okoli 10k ti je najboljša izbira ZALMAN slušalke z 5.1 zvokom.
Frend jih ima in se sliši super??? mislim da jih prodajajo na netu in sicer na mimovrste !!!
|ASUS P5K-vanilla|Intel C2D E6750-G0@470*8//3760mhz/Vodno|
|OCZ power stream 520w|Point of view 8800GTS 640MB|
|Crucial value 2*1Gb/d9gmh/4-4-4-4|Samsung Sync master 215tw|

fyan ::

Jaz sem mel tud vcasih ene za 3k Sit, pa so ble cist zanic. Pol sem sel pa kupit Sennheiser HD495 (vsaj mislim) in so neverjetne - zvok je super (sicer nism kaksen audiofil), so odprtega tipa tko da te nikol bolela glava, pa tkooooooo so udobne in lahke da ne mors verjet. Ce nicesar ne poslusam sploh ne opazim da jih mam na glavi:)) . Pa kabel se tudi iztakne iz slusalk ja.

Slabosti: ni mikrofona, ni kaksnih res hudih basov (ker so odprti tip) in seveda cena (20k Sit v Big Bangu:\ )

drugace pa priporocam:D

iso2000 ::

Slušalke od Philipsa z ločljivim kablom imam jaz. Ne vem, če obstaja še kakšen nižji model s to opcijo, moje so model HP890 in so v BigBangu nekaj čez 30 K sit, v Au pa sem jih kupil za okrog 80 EU. Jih zelo priporočam, ker so meni odlične slušalke - tako po zvoku kot tudi po udobju.

Mr_Globus ::

Kaj pa kake slušalke za max 5k? MIkrofon ni obvezen samo da so udobne :D

rekunius ::

Hvala lepa, za vse odgovore, odločil se bom za sennheiserja HD495, zdaj me pa zanima, kateri mikrofon bi si zraven kupil - takega s kvalitetnim zvokom ne nek kitajski super-duper-made-of-rice primerek, ki ti crkne takoj ko mu poteče garancija.
Motiti se je človeško.

]Fusion[ ::

Hmm a kdo priporoča kake US Blaster USB 360?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

fyan ::

Sem mel te pa je po enemu mescu crknil zvocnik in se pol tako udobne niso kot Sennheiserce!
So pa izjemno poceni. Jaz jih nebi vzel, ampak odloc se sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727104 (16899) jaot
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407519 (6594) Meizu
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283747 (3040) -THX-
»

slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71431 (1256) burkiburke
»

Slušalke X-tič

Oddelek: Kaj kupiti
171539 (1183) Bobb

Več podobnih tem