» »

Celeron 800 || 850 ?

Celeron 800 || 850 ?

Alec999 ::

Kaj se mi bol splaca kupt Celerona 800 al 850 Mhz .. kerga se da bl navit .. a je 850 samo navit 800 Mhz ...
a je mogoce Celeron 600 underclockan Celeron 800?

lp,
Alec999

Dalmatinc ::

Ti veš pa tolk o celeronih kolker jst o baletu:

Čuj zdej ti profesorja:
-c2 so 566 ------850 ENAKI
-a res ?
-Ja
-zakaj?
-ker je Itel postopoma zviševal frekvence, da je lahko lažje prodajal
-A pol so res čist enaki ?
No ja naj bi bili, kljub temu pa se v svetu pojavljajo primerki ko sta si dva celerona čisto različna; tukaj je pametno da si ugledaš Hardopov primerjalni test c2 566 - 633
-Tej se pravi da se eni bolš naviajo k drugi?
-No, ja; vse skupaj ni prav nič odvisno ali maš enga al pa drzga (mislim glede na harOC čalnek) KER pozor vsi c2 imajo prebližno enako vejo možmnega in to je 1Ghz.
-Se pravi grem u štacuno kupim c566 in ga spravim na 1 Ghz ter se smejim Intelu?
-No ne tako preprosto pa spet ni; vseeno če kupiš bolši model boš imel več verjetnosti da se bo OC na več, je pa res vse odvisno od sreče.
-Se pravi da se mi najbolj splača kupit c2 850 in finančno podpret Intela?
-Ne, ne umisli si c2 633, 667 in ga brez problema navij na 1Hgz oz 950. Ker vedet morš da tudi če kupiš 100 Mhz x 8 celerona se ne bo nič več navijal kakor un prejšni se pravi da boš stran vrgel denar
-HVALA POFESoR>:D

ChiefThunder ::

:D

kup 633-ko.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

miha ::

AMD duron 800 ali 850 je boljša izbira

malinavc ::

no Profesor jst ne pa ne strinjam čist z vami...c566-850 ni čist isto, ker pri c800 so pri Intelu naredili en korak naprej -> deluje pri 100Mhz FSB ! In s tem lahko, seveda z dobro plato, bolš navijaš k če mašp 66Mhz vodilo...sam tko da veste..
Prfoks: no dobr, to bo popravni...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Alec999 ::

zanima me se... ker konverter mi priporocate ... imam Slot1 maticno?

ChiefThunder ::

rečmo abitov slotket 3
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Alec999 ::

A kdo we kje v Sloveniji bi lohka dubu PowerLeap™ PL-iP3 Revision 2 -->> Slot1 to FC-PGA adapter ?

VASkO ::

zakaj pa tega rabis? ima kako posebno funkcijo?
ponavadi so vsi slotketi skoraj enaki, razlika je samo, da eni podpirajo 133mhz FSB in nastavljanje napetosti z jumperji ter P3 in C2 in se SMP, drugi pa ne.

Dva, ki to podpirata, sta Abit Slotket3 in MSI Master 1905 (nisem ziher za stevilko), no vglavnem dobis pri nas samo takega, ki ima vse to.

MadMax ::

MSI 6905 Master.

luni ::

Jah dalmatinka se zgleda ni slisal za prehod na 100MHz FSB, prav tako pa ne za nove steppinge jeder, ki jih starejsi procesorji zelo verjetno nimajo :\
Artificial Intelligentia

Trdi ::

posluste, fantje. Kaj bi kupil za svojo BE6 II? A je 800 Mhz Pentium 3 res maksimalno? A se ga sploh splaca kupit? Kaj bi pol lohk delal s P3?
A celerone pa lahko das gor vec kot 800mhz?
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BH6 Upgrade - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
171253 (1039) boha
»

Obnova zastarelega sistema...kaksen..CPU...graficno...itd.

Oddelek: Kaj kupiti
261389 (1021) Boky
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663882 (3180) Boško
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261807 (1356) V-i-p
»

Katerga Celerona??

Oddelek: Navijanje
151683 (1482) me2rd

Več podobnih tem