» »

grill?

grill?

mico ::

A mogoce kdo ve kje v Sloveniji se da kupit cist obicne grille za ventilatorje in kolk stanejo?

Tjulenj ::

IC elektr., 120mm - malo cez 300SIT z DDV-jem

mico ::

Hvala. A mogoce ves ce imajo grille za 60mm ventilatorje? Pa povej mi prosim bolj natancno kje je to, ker jaz sem namrec iz velenja in ne vem kje je IC elektronika al karkol ze :)

Tjulenj ::

sem jaz tudi iz kranja pa sem se 2x mimo peljal preden sem dojel :D za naslov poglej na njihov page, poisci v TIS-u zemljevid pa ko se bos peljal mimo, isci nizjo stavbo z majhnim parkiriscem, v kateri je nekaj lokalckov in trgovinic. ena izmed njih, spredaj, ima nad vrati kovinski crki IC.
ps: lahko da so kaksni detajli samo plod moje bolne domisljije in mesanja z drugimi stacunami :D

AtaStrumf ::

Jaz imam IC elektroniko direkt pred mojim blokom pa ene 150 let sploh nisem vedel da obstaja. Ketera ironija. Naj ti povem, da z Dunajske (na križišču pri Merkurjevi štacuni) zaviješ dol (levo če se pelješ ven iz LJ, oz. desno če se pelješ v center LJ) proti LJ Mlekarnam, pol pa na levo in pol takoj na prvem križišču desno in prva bajta na desni ko prideš cez progo je IC Elektronika.

Easy as Pie

Tomi ::

Če pa se boš poslužil avtobusa, greš nekje na 14-ko ( Savlje ), in potem na tretji postaji, ko zavije na Parmovo. Potem pa si pri Mlekarnah in boš našel.
Obstaja pa še lažja varianta z 18-ko, samo vozi manj pogosto ( ko sploh vozi )..
metrodusa.blogspot.com

mico ::

tako podrobne razlage pa res nisem pricakoval fantje...najlepsa vam hvala usem :)

AtaStrumf ::

Mico žal ti moram povedati, da je IC elektronika na koleltivnem dopustu do 3.8. 2001 torej do konca tedna. Sem šel dons tja kot sem rekel pa žal ni bilo nič. Pol pa me kak teden ne bo tako da ti zdaj ne morem pomagati. Če lahko počakaš dva tedna pol se lahko kaj zmeniva sicer pa naj ti povem da delajo med tednom do 17.00 v soboto pa do 12.00, da ne boš slučajno prepozno prišel če boš že hodil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3.5 mm stereo konektor (bananca)/plug

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
52045 (1883) Mikron
»

Mrežice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161110 (866) rc-car
»

Katere ventilatorje kupiti??? Pomoč prosim!!!

Oddelek: Kaj kupiti
121123 (849) BojlerTM
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321851 (1329) element
»

Grills

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12947 (796) OZZY

Več podobnih tem