» »

zvočna kartica - problem

zvočna kartica - problem

Maxtor ::

Zanima me, kako bi v windowsu 98 usposobil zvočno kartico, da bi predvajala več zvokov naenkrat (recimo mp3 glasbo, zraven pa bi se slišali še ostali zvoki, npr. zvoki ob kakšnih opozorilih). V windowsu ME in 2000 mi to dela brez problemov, v 98 pa ne:(. Imam nekoliko starejšo zvočno - creative vibra 95 - ISA. V gonilnikih definitivno ni problema, saj se tako obnaša večina malo starejših zvočnih kartic in to neglede na kakšnem računalniku, v win ME in 2000 pa so vse v redu.

Binji ::

Jst mam isto kartico pa mi v Win98SE predvaja dvoje zvokov naenkrat brez problema. Probaj kej z vecpredstavnostjo pomutit.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

VASkO ::

problem je glih tam, kaj si ti izkljucil - v gonilnikih.

WinME, 98SE in W2k uporabljajo WDM gonilnike, pri katerih slisis lahkotudi 32 streamov naenkrat.

Win98 in 95 pa uporabljajo VXD gonilnike, ki lahko predvajajo samo en stream...

Lahko resis tako, da nalozis gonilnik za win98SE (ki je WDM), delalo pa bo ziher. Najprej probaj pa pol se ne strinjaj, samo se bos strinjal ziher...

Maxtor ::

Problem je ravno v tem, da ne vem kje bi dobil wdm gonilnike, saj je zvočna že toliko stara, da za njo ni več podpore, imam pa srečo, da vsi windowsi podpirajo to mojo kartico. Če ve kdo še kakšno rešitev, naj napiše.

LP

VASkO ::

creative vibra 16, mislim da je to navaden sound blaster 16, poglej na creativovi strani za gonilnike za win98SE ali winME, ker so oboji wdm.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni zvoka

Oddelek: Zvok in slika
6828 (737) zzbm
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411548 (1151) andrej
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241445 (1110) MaD_Mavr0
»

WinME in SB16

Oddelek: Pomoč in nasveti
61173 (1091) TinkaPinka
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
775205 (4324) Simko

Več podobnih tem