» »

Power on tipkovnica

Power on tipkovnica

Matek ::

Nekatere plate to podpirajo. Zanima me če tudi KT7 in kje je v BIOS-u. Malo sem gledaj pa nič našu:8).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

frudi ::

morala bi podpirat, sej to je že zlo stara funkcija.
poglej pod Integrated Peripherals, Power On Function...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Matek ::

s katero tipko pa pol prižgeš? A mora met special za to tipko?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Jebiveter ::

Jst mam eno staro tipkovnico, ki pa ni PS/2 zato te funkcije ne morem uporabit! Zato sem se zmislu, da bi naredu na tipkovnici eno podobno stikalo kot je tisto za prizgat comp, kjer pride v bistvu le do trenutnega kontakta, ostalo pa opravi plata! Mislu sem povezat stikalo na tipkovnici na kabel od stikala na ohisju, da bi lahko uporabil kateregakoli! What do you think?:D:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

mojsterpeter ::

na moji plati epox morš najprej jumper KBPO prestavt pol pa še v BIOSu uklopt Keyboard Power On pa določt kombinacijo ( CTRL+F1 ) pa je...
ill communication

freejack ::

Na moji plati je tut blo treba prvo premaknit jumper, sam je pa vseeno katero tipko pritisnem. Čudno. :D

VASkO ::

lahko prizges s katerokoli tipko (Epox 8kta+, Epox 8kta3+)

napajalnik pa mora v standby (ko je racunalnik vgasnjen) dovajati 0.72A na 5VSB liniji, drugace funkcija ne deluje (tako je napisano v prirocniku za plato), ce napajanik to ima, mora pisat na njem (na nalepki). Torej je odvisno tudi od napajalnika.

Baja ::

En tip, ki mu hodim mašino rihtat ma plato, kjer lahko zbiraš na keri tipki na tipkovnici prižgeš mašino, lahko pa jo tudi z miškinim gumbom. Samo kaj je za plato pa me ne pitat ker ne vem.(Ni preveč navdušen ko šraufencigar v roko vzamem:D). Pač, sto ljudi sto čudi

msmiha ::

MSIjeva plata K7T Pro2 pa tekga nima;(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

VASKO: in kje nastimas, da prizges s kero kol tipko?
Jest masino lohk przgem samo z num lock tipko!

bastadu ::

Na moji ABitki mam v BiOSu možnost nastaviti, da comp prižgem s pomočjo tipkovnice ali miške. Za tipkovnico lahko definiram tipko ctrl +Fx (x je zaporedna številka funkcijske tipke), ali pa pa napišem geslo, ki ga je potrebno vtipkati, da se comp prižge.

Matek ::

Kero ABITKO pa maš? JAz sem prebrskal cel BIOS in priročnik, pa ne najdem. JAz mam KT7. A ve kdo točno za to plata kva narest?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bastadu ::

BE6-II v1.1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zagon računalnika s tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
212720 (1353) Terminathor
»

Boot računalnika s tipkovnico

Oddelek: Strojna oprema
192077 (1405) urby6300
»

Težave z zagonom računalnika

Oddelek: Strojna oprema
111370 (957) Saintek
»

ASUS vs ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
301685 (1351) BigFoot
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101267 (1141) ChiefThunder

Več podobnih tem