» »

Vpisati v iskalnike

Vpisati v iskalnike

Business ::

Mi lahko kdo pomaga in pove kao vpisati internetno stran v iskalnike: Google, Yahoo, Altavista ipd.

Doman ::

Pejt mal na TALE link .

Tody ::

Seveda zakaj pa ne ?! klik!!

Business ::

Hvala za te linke. Problem še ostaja in to je tuji iskalniki. Mi lahko kdo pove kako vpisati v google, yahoo, altavista .....

Tody ::

Dej no vsaj eden naj mi naredi veselje in pogleda malce več kot tisti kvadratek, kjer vpišeš svoje iskalno geslo. Če maš nastavljeno na slo različico moreš vspodaj klikniti "vse o googlu" v angleščini je "ABOUT GOOGLE" in poiščeš submit your site če ti pa kljub natančnim navodilom ne uspe pa kilik

p.s. ta postopek je kloniran in ga uporabljajo vsi brskalniki klik in klikot

Business ::

Sorry, vem da je to vam mala malca, pa vendar, sem sam do te strani prišel in napravil točno to kar je piše. Prav tako je napisalo da je stran vpisana, pa vendar, že dva dni ni nič od tega. V googlu še zmeraj ni te strani, ki sem jo vpisal. Nevem zakaj ne, mogoče je še kje drugje finta. Mogoče pa oni rabijo nekaj dni nevem. Kaj pravite?

dëych ::

Sem imel podobne težave s tem. Čakal sem pa en mesec da je blo kej iz tistega..Tko da, probaj postopek nekajkrat ponovit in mogoče boš mel čez kak mesec vpisano. :\

Lp

Business ::

ej hvala ti za ta odgovor. Sem si mislil, da je nekaj na tem. Bom počakal kaj pa drugega čem. Samo dda vem, da ni nekaj pri meni narobe. Hvala še enkrat.

Business ::

Pravkar sem vpisal v yahoo in so mi napislali tole:
Thank you! Your URL has been added to our list of URLs to crawl. Please expect a delay of several weeks before your URL is crawled.


Tu vsaj napišejo zakaj gre oz da se čaka.:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Business ()

dëych ::

Probaj še tele linke mal pogledat:
http://www.google.com/search?hl=sl&ie=U...

;)

Lp

Tody ::

Jah lej... Oni imajo svoje robotke in to delajo ... misliš da ročno vpisujejo te strani ? Počakt pač moreš da se ti robotki prilazijo do tvoje strani... Če imaš kak forum gor boš včasih videl na kakem oddelku "kdo je na tabli/forumu" googlebot uporabnika.. Tko da počakaj in uživaj če je pa tvoja stran tko mega in sploh in oh da n more počakat jo objavi v spletiščih !!

andper ::

Točno to. Pri pametnih iskalnikih kot je Google je treba poskrbet le, da kakšna druga stran (ki jo seveda Google že pozna) vsebuje povezavo do tvoje in v roku nekaj dni do enega tedna boš s pravo ključno besedo uspel prikazati svojo stran kot prvi zadetek.

Se sploh ni treba ubadat z addurl zadevami.

Tody ::

Meta tags rulz the google :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj me Google ignorira ?

Oddelek: Izdelava spletišč
52166 (1953) redkoenig
»

Googlov botek noče povozit strani?!

Oddelek: Izdelava spletišč
171789 (1285) Brilko
»

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37321457 (13077) d0rK
»

Prenovljeni iskalnik MSN

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
305351 (4303) OwcA

Več podobnih tem