» »

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu!

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu!

perci ::

heh, ze par dni se matrate za par dolarckov ;)) - pametno fantje, pametno :)

DominusSLO ::

jaz se tudi ne morem logirat, sem jim sendal sporočilo... upam, da ne mislijo, da goljufam:D
In mam okoli 10 $, ne vem točno, ker me ni blo ponoči, danes pa je bla stran off in ne vem koliko se je nabralo onoči...

nuclear ::

pomoje je to to k nam je vlik warningov vrglo... js sm tt sendu jim... upam na lepše :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

DominusSLO ::

Danes so nadgrajevali strežnike in pri tem se da tudi kaj zmučkat..... Bomo vidli kakšni bodo odgovori :)

|CyGNUS-x ::

Kr tolaži se s tem >:D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

cubus ::

Tudi jaz se danes ne morem logirati napise mi: Your login information was incorrect. Please try again.:(

Upam da bom jutri lahko kej notri prišel in nadaljeval z služenjem. Imam pa 9$

OZZY ::

ja ja...so se že začele mučke :\ :\
Go with the flow.

Tilen ::

Kok ste pa tisti k vam vec ne gre gor zgubili "kesa"? Kok ste meli gor :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boss-tech ::

men se tud noče logirat. mogoč bo poznej šlo
http://tovornik.info

SleepLess ::

Jaz se nisem mel skoro nic gor, pa se mi tudi ne gre logirat

nuclear ::

js sm meu okol 8$... mater jim zjeb** če so me spet ogolufal ;(( :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

cubus ::

Probal sem se logirati s uporabniškem imenom in geslom od prijateljice ki ima samo okoli 1$, pa deluje vse normalno, meni se pa noče logirati za nobeno ceno, mislim da ko dosežeš eno določeno vsoto, te enostavno "skenslajo". :'(

perci ::

no, tale tema je pa lepa demonstracija tistim, ki se se niso prijavili, da naj se tudi v prihodnje ne - razen seveda, ce vam je zlo dolgcajt ;)

nuclear ::

ne ne smejo te, čne jih lah tožiš goljufanja... nwem nwem, če bojo men odgovoril da sm kej cheatu jih bo mnadrl da sem pomotoma večkrat v IE dau File->New->Window pa se mi je dva okna odštevala reklame... tko d mi morjo dat nazaj... kr username je še, sam geslo ne deluje... to je to ... neki so narihtal, v glavnem odgovoril mi bojo pa dajih ubijem tam... :) :P
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Matwic ::

Imel sem okrog 11$, zdaj pa je vse slo papa.

Jaz bi rekel, da so nas ukinili zaradi goljufanja, hehe. Tako ali tako so se belezili tista opozorila zaradi preveckratnega refresha in, ce se jih je nabralo prevec je lepo pisalo, da nas bodo zbrisali :).

Nuclear: Jaz se nebi prevec pizdil, itak smo vsi njih goljufali, tako, da so nas imeli vso pravico zbrisat.

SpinX ::

eh js sn sam 2 dni laufal pa mam 6.5$ zdj se mi pa ne da več ker se stran vsakih 2min podre pa treba refreshat

|CyGNUS-x ::

>>ne ne smejo te, čne jih lah tožiš goljufanja... nwem nwem, če bojo men odgovoril da sm kej cheatu jih bo mnadrl da sem pomotoma večkrat v IE dau File->New->Window pa se mi je dva okna odštevala reklame... tko d mi morjo dat nazaj... kr username je še, sam geslo ne deluje... to je to ... neki so narihtal, v glavnem odgovoril mi bojo pa dajih ubijem tam... :) :P


Kdo lahko koga toži? :D Drugač pa mi ni treba refreshat no :))
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

nuclear ::

naredu bom nov akount na enga hašbibarja pa bom delu tko da mi nebo unga opozorila kazal, odkar sm uporablu uno taktiko od matwica mi ni pokazal...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

SleepLess ::

Ja keko sn jaz cu zelo veliko ljudem se ne gre prijavit. Neodvisno od denarja na njihovem racunnu.

Atron ::

hmm a mi zna kdo povedat kako deluje ta zadevščina če si izbereš sam plačilo prek checkov na tej strani? :\
Tempora mutantur et nos mutantur in ilis

Matwic ::

Direkt ceke ti posiljajo samo v US of A, tako, da edino kar ti preostane je, da se prijavis na E-Gold oziroma StormPay (oboje je vec ali manj isto). Ko se prijavis dobis stevilko racuna komor ti bo potem Surf Junky nakazoval denar. Potem ko imas nekaj denarja na E-Gold oz. StormPayu pa lahko izberes, da ti iz tam posljejo ali cek ali pa nakazilo na tvojo banko (v obeh primerih ti bodo trgali nekaj provizije, tako, da je najbolje, da pocakas, da se na racunu nabere malo vec denarja potem pa vse skupaj nakazes na tvojo banko).

Jaz osebno se ne bom vec zajebaval s tem. Itak so serverji down na vsakih 20 minut, tako, da si v bistvu prisiljen goljufat. Mah..dost mam tega, goljufal ne bom vec, ker nocem, da mi se kaksno kazen vrzejo (ja preberite si pogodbo), brez goljufanja se pa ne splaca.

mali tapravi ::

Pomoč za surfjunky.com.

p.s.
Pozabil sem na link do zaslužka.
Pa lep dan še naprej....

Zgodovina sprememb…

Matev ::

verjetno se filtri za preprečevanje goljufanja vklapljajo z naraščanjem količine denarja
in tudi pogoji se verjetno s količino denarja zaostrujejo

tako da na koncu nihče ne uspe priti do plačila

OZZY ::

Verjetno so kr zbrisal acounte unim, ki se ne morejo logirat več...Pa sej niti ni čudno..Sam nateg.
Go with the flow.

nuclear ::

akonti niso zbrisani...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Atron ::

Kako naj bi pa prek e-golda zadevščina delovala, hmm... can`t make heads or tails out of this... nikjer nism dobil informacije kako naj bi poslali ipd... info please...:\
Tempora mutantur et nos mutantur in ilis

Matwic ::

nuclear: akonti niso zbrisani...

A so ti ze poslali mail? No in kaj so ti kaj povedali, so samo zaklenili accounte za dolocen cas?

boss-tech ::

jst sm se še enkrat registriru pod drugačnim imenom in gre brez problema
http://tovornik.info

mali tapravi ::

Meni že dva dni laufa z pomočjo tegale
Pa lep dan še naprej....

sinko999 ::

Tak jaz mam trenutno $21.06 Začel sem 23-tega .
Se 15 dni pa da vidimo konec pravljice ali pa ne.

LP
Ni? ni ve?no !

nuclear ::

@MatWic: vem zto kr se ne da registrirat na isti nick kot si ga meu(piše d je username že uporablen)...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

mali tapravi ::

Na netu je pa še ena podobna zadeva in sicer ASC.
Zelo,zelo podobna zadeva kot surfjunky,
ampak sploh ne omejujejo stvar kot pri surfjunky-u.
Pa še ob vpisu na zgornjem linku pripišejo 5$.
Zadeva laufa brez problema, tudi skupaj z surfjunky.
Pa lep dan še naprej....

Matev ::

malitapravi a imaš ti kako provizijo da delaš trapaste reklame za še bolj trapaste nategancije
?

mogoče bi moderatorji razmislili o banu

Matev ::

sploh pa zato ker govoriš in reklamiraš in nagovarjaš ljudi da se nasmolijo na stvareh ki jih nisi preizkusil

mali tapravi ::

Kakšna tema, takšni posti.
A ni v celotni temi govor o eni in isti stvari.
Če je tako kot pišeš, bi morala tema biti zaklenjena že pri prvem postu.

p.s.
Kakšna tema, takšni bralci.
Hudiča, kdo je pa mene nasmolil??????
Pa lep dan še naprej....

Zgodovina sprememb…

DominusSLO ::

Matev kaj te muči?:\
Popolnoma jasno je, da nas večina to dela iz zajebancije in ni enega posta v tej temi, kjer bi kdo koga silil v to.

Za moj account pa ni čudno, da so ga zaklenli, ker sem goljufal nonstop-warningov dobu na tone :D
Pod terms pa piše, da te lahko "eliminirajo" že po treh warningih.. Me pa zanima, če bom lahko naredil nov account(mam namreč statični ip). Vseeno bom počakal še ene 2 dni, če mi bodo odgovorili...

PS ne mi solit pameti da ni zdravo to delat s statičnim ip-jem:P

SleepLess ::

DominusSLO ne tga delat z staticnim ipjem :PPPPP, saj ne joke. Tudi jaz sem dobil milion tisti warningov pa ni vec racuna. Ampak, baje pa eni niso guljufali (niti imeli dosti dnara gor), pa jim tudi negre. Well hope for the best :)

Tody ::

a) Z to temo zaenkrat ni v nobenem nasprotuju z pravili, prostovoljno klikate na vse linke in vsi veste kam pogledat da vidite kam vodi link
b) na slo-techu na bana oziroma kake druge prepovedi, baje najhujša kazen je vklop umesnika, ki bi bil neprijazen očem

Keyser Soze ::

No ja. Edino kar bi lahko S&T naredil, če bi bil korekten do malo manj ukih uporabnikov, bi bilo to, da bi v linkih nadobudnih "easy money" garačev zbrisal njihove reference. Se pravi, odstranil njihovo ime iz URL-ja.

Ali pa vsaj napisal opozorilo poleg. Da bo pač ta uporabnik sedaj zaslužil z njihovo učlanitvijo in sodelovanjem v teh "piramidah".

DominusSLO ::

Sem ugotovil, kaj je z mojim accountom- screenshot Razlog pa me ne najbolj prepriča...:D
Grem probat nov account naredit>:D

DominusSLO ::

nou account dela, surfjunky wrapper pa tudi >:D
(vsaj dokler ne bo dan za plačila) :D

Mali tapravi
Si imel mogoče težave pri prijavi na asc? Meni namreč ne dela in ko sem zahteval izgubljeno geslo, nisem dobu maila...bom probal še enkrat se prijavit

mali tapravi ::

Ne.edino stran je malce zasedena.
Autorefresh na 30s,pa dela.
Zanima me pa če ti surfjunky daje kakšna opozorila.
Meni dela že od snoči brez problema in brez enega mojega klika.
Sem rabo precej časa,ampak zdaj pa je bp.
Pa lep dan še naprej....

nuclear ::

DominusSLO js ne kapiram surfwraperja al kwa je un pomagač... =/ prebrau sm neki readme, sa msm glup ko konopac...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

DominusSLO ::

nuclear nimaš kej kapirat---skopiraš, odzipaš in zalaufaš :D
Pol vpišeš username, password in to je to...
Po želji pa si lahko zadevo še malo prikrojiš po svojem okusu(editiraš html)

mali tapravi
Prej mi je vrgel 2 alerta vn, vendar nisem štekal, če se je vmes ustavil, ker sem imel drugo delo(job)...

mali tapravi ::

Dl si surfwraperja 4.0,ga shraniš na disk,odpreš ff(če uporabljaš useragentswitcher)ali ie.Greš na odpri datoteko v ff ali ie, poiščeš surfwraperja in ga odpreš.Samo še vneseš svoje podatke za dostop na surfjunky.
Seveda je pa priporočljivo da se prej prijaviš tukaj.
Pa lep dan še naprej....

mali tapravi ::

DominusSLO:
imaš ff ?
Pa lep dan še naprej....

DominusSLO ::

ja valda

Matev ::

Si imel mogoče težave pri prijavi na asc? Meni namreč ne dela in ko sem zahteval izgubljeno geslo, nisem dobu maila...bom probal še enkrat se prijavit


eheh - pazi ti to
Multiple sign-ups shall be grounds for immediate termination of all involved accounts. Signing up multiple times from the same computer also constitutes fraud. Surf Junky will file charges for recovery of any earnings received from multiple sign-ups.

DominusSLO ::

matev asc je druga stvar, kot surfjunky..
Na surfjunky-ju sem že naredu drugi account in zaenkrat dela

Matev ::

kul
potem imajo oni višji tolerančni prag


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517589 (10678) techfreak :)
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315360 (10842) mmorph

Stormpay ponuja zastonj 1$

Oddelek: Loža
151512 (1151) Trololololo1
»

Mnenje o kreditnih karticah!

Oddelek: Loža
385367 (3801) flipflop
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303315 (1975) Klenobo

Več podobnih tem