» »

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu!

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu!

DominusSLO ::

Mene pri stormpayu bolj moti: wire transfer(for international...) = temporary unavailable

Upam, da ne bo ta temporary za vedno.... in, da bo sploh kdo kaj nakazal na moj stormpay račun>:D

|CyGNUS-x ::

$25 ti pobere SP? Ne bi rek.. E-gol ti ne pobere mislim, da nič..
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

nuclear ::

wtf? kje piše d stormpay tulk odseka keša?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

darkolord ::

Withdraw Funds:
Check (Cheque) by mail: FREE
Direct Deposit (US Customers): FREE
Bank Wire Transfer (US and International): $25


E-gold ma čudno stran k namest v dolarjih piše v gramih zlata, srebra, platine in paladija 8-O

nuclear ::

darklord sm lih vidu... sj pol pa lah zahtevaš ček an.. se bl splača... sam kok pol neki ameriški ček to greš na svojo banko pa rečeš, dj mi pare od tega čeka? :D sorry sam nisn še delu tko vlik s financami =)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tody ::

Pošlejo ti ček, potem pa plačaš 1500 sit manipulativnih stroškov in še nekaj % provizije pri menjavi USD SIT. Drugače moreš pa na banki podpisat obrazec da boš ti kril in kriv če bo ček lažen oziroma ne bo imel kritja. Pa še kako kazen ti nabijejo lahko :D

|CyGNUS-x ::

Ta link me zadnje čase preseneča.
Še koga?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

darkolord ::

Mene je enkrat presenetu

DominusSLO ::

mene ene 3x... mislim, da se kregata z autoreload-om:|

|CyGNUS-x ::

Ja saj piše neki..
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

volkec ::

a se nebi dal narest da bi ti refreshal na random minut, pa da bi dau interval 5-20 min recmo :))

nuclear ::

mater jim svins** da jim... skos so neki offline... ne da se povezat na nihov site & stuff... ko pingam je pa vse ok... pa tale sporočil sm tt js dobu... bom dau pa na refreshanje na 5minut pa om meu mir..

jah tule ful keša trgajo :rooloci ... kdo predlaga najcenejši način? =)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Matev ::

Please be aware that using more than one instance of the Surf Junky browser is against our terms of service. We understand that accidents do happen so we have put one warning on your account. If we receive excessive warnings your payments may be withheld.


kaj ste nauivni
pa to ni res

vsi neki svoje linke dajete da bi se ljudje pod vami vpisoval
in hkrati govorite da delate to samo za foro

zakaj potem ne greste za foro po brihtinček
"brihtin" prodajajo na tržnici - in ti zviša IQ za 10%

nuclear ::

slčajn kdo ve kako anredit svoj error 404 page za internet explorer?? tak ko se da za server ko ti pač vrže "strani ni mogoče najti"... se to da nardit svoje d ti kaže? tule d bi meu v svojem kompu ko ofnem ie in mi ne najde..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Matev ::

dej ti tole po slovensko vprašaj

in a si prepričan da si v pravi temi?

nuclear ::

Matev dj ne me tepit prosm, k se om usrau:\

preber si celotno temo pol se pa vesel kak ti oče obira gobe... sprašujem zato, k bi naredu v IE own 404 error, k surfjunky čez neki časa ne vrže nbene strani in morš reloadat... zj so pa naredl d nmorš refreshat nonstop kr dbiš neko opozorilo.... če bi pa lah naredu svoj own 404 page, bi pač nekje dau link do njih pa bi sam z auto mouse na uno lokacijo klikal, in ko bi se tt 404 not found page pojavu bi kliknu na uno lokacijo linka.... upam d gdo razume...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Matwic ::

Uf tole sem se pa namucil, da mi je uspelo prebrat. Na zalost te moram razocarat, saj, ce se ne motim, IE generira 404 error (in druge) spotoma, toraj ni nobene datoteke na disku s katero bi se lahko igral (no ja, je v temporary internet files mapi, samo ti tam nic ne koristi).

Bi pa ta tvoja zamisel bila prakticna zdaj, ko se je na strani pojavil poleg 404 napake tudi tisti warning, ce refreshas.

Mah nic, gremo spisat kar en poseben program za cheatat na Surf Junkeyu :D.

DominusSLO ::

MatWic
Se priporočamo ;)

Matwic ::

Mah to je bla bolj sala, hehe. Moje znanje ni kos taki nalogi.

Samo neki bo treba naredit glede tega opozorila, ce ne ne bo nic z tiscanjem Firefoxa v ozadju, medtem, ko mi delamo kaj bolj pametnega.

DominusSLO ::

Ok...do 15ega se bom trudu nabrat 25$, pol pa bomo vidli, če se splača potrudit za kaj več :D
btw js mam 8,65$ zdej...
Sem pa opazu da tale reload moti le, če je kliknjen v tistem času, ko se čas odšteva... rabimo torej en "pameten" refresh :)

Matwic ::

Hmm, mogoce bi delovalo, ce bi dali, da refreasha na 30s. Bom probal takoj, ko bom dobil priloznost (zaenkrat ne morem dostopati do strani, imam obcutek, da smo jim preobremenili server ali pa so se odlocili ukiniti vse skupaj >:D).

mali tapravi ::

Počasi se nabirajo denarci,bolj hitri so pa z preprečevanjem "goljufanja".
Do 25$ bom že prilezel.

Še en link do zastonj <b>ure.</b>
Pa lep dan še naprej....

Zgodovina sprememb…

[5er] ::

pa kaj je treba številko bančne kartice vpisat? vač nič ne skrbi da bi prišlo do zlorab?
Lep dan! ;)

DominusSLO ::

5er nikjer številke kartice...največ kar je je naslov,ime..blablabla in email

nuclear ::

@MatWic: vse kar nucaš je najdit v registru tale key al kwar pač je: res://C:\WINDOWS\SYSTEM32\SHDOCLC.DLL/dnserror.htm

tale dnserror.htm je default, ko ti napiše te strani ni mogoče prikazati, prosim klikni refresh, blabla....

nikakor ne morm najdit tega v registru, sm šou v system32 in v notepadu ofnu ta dll, searchu mal in prispeu do tega kar piše sam je v english, pa pomoje ni to to... probi ofnat izvirno kodo tega dokumenta ko ti vrže tt page ko ne ofne..

ker about:blank,about:offline,... te se da čis easy spremenit, zj bi rad pa še sam tale
res://C:\WINDOWS\SYSTEM32\SHDOCLC.DLL/dnserror.htm nekje v registru najdu, d bi gaa zameju s teto stranjo klik, in bi pol sam taj dau auto mouse na 10sekund, in ko bi vrgl da ni najdl bi teto stran metal... pol bi pa sam kliknu na to, in te nč neb mogl dobit...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

darkolord ::

Mene bolj moti njihova napaka, da se ne more povezat na mysql...

verjetno bom mogu kar kak program narest :D

nuclear ::

ok uporabu sn hexres(hexresources), d sm mal spremenu shdoclc.dll... sm spremenu dnserror.htm(vse je v english), pa spet pokaže isto kt prej... vrjetn treba restarat?

more nekok delat no =/

EDIT: zgubu sm živce skor... 100x spremenim shranim, windows pa nazaj un taprvi nespremenjen vedn krneki od sebe spremeni nazaj... vidm taprvo sprmenjena 26.februar 2005, po pa spet 23.avgust.2001... jaoo ne kapiram...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Gandalfar ::

Izklop si system restore al protection al kaj je una zadeva

darkolord ::

Windows File Protection

nuclear ::

sm šou na google in pogleo kok se to disabla, ampak nč... vsejen ne gre... mogoče sm narobe naredu, ampak sm šou dat SFCDisable na ffffff9d(for completely disabled)... vsejen mi spremeni kr sam fajl v default... sam to bi spremenu pa bi čis na easy uporablu tale stuff:'(

EDIT: sm obupu... ne lup se mi več... BTW: tti surfjunky mi je zlo sumliv ko so kr vlik offline...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

Matwic ::

No pa smo dobili se eno napako. Kdaj pa kdaj se mi zgodi, da se stran lepo nalozi, a mi ne zacne odstevati, nakar moram zapret okno in ponovno klikniti na link (ce refreasham, se pojavi tisto opozorilo).

Tole naredi vse skupaj nauporabno za spreminjanje "cannot find server" errorja (ker nikoli ne bo prislo do te napake, ce se pa ne reloada vec). Bi pa vseeno se verjatno dalo uporabiti auto mouse. Takole si jaz zamisljam:
-klik na sredo zaslona. Tam kjer je OK gumb pri Firefoxu, ce se pojami "cannot fid server" error.
-desni klik in close tab
-Zdaj je odprto okno z linkom do oglasov (ce je bil ta tab pred tistim, ki smo ga zaprli). Toraj klik na link za oglase in open in new tab
-Zdaj pa je potrebno se odpreti ta tab za oglase (pomik v zgornjo vrstico in klik na novoodprti tab)

Zdaj naj se tole rola na ene 15 minut in imamo popolno avtomotizacijo, ki jo nobena napaka ne more zmotit. Edina slabost je, da tole deluje, ce je Firefox v ospredju, toraj ne smemo delat nobene druge stvari (bi bilo uporabno samo, ko spimo ali pa smo od doma).

Zdaj pa stvar poskusit v praski, tole je bila samo teorija.

nuclear ::

praw razmišljaš... se prawi na sredini klikat tis za V redu, pol pa po 15mintah zapret zavhiek, in še enkrat kliknat tis tam earn money browser... pomoje bi to delovalo...

pa še neki iz njihove izvorne kode:
xtime2= window.setTimeout("xsecs()",1000); // kar znaša 16,66666666 minut
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

darkolord ::

nardiš da takoj ko se naloži zgornji frame, se stran refresha na 31 sekund pa je

DominusSLO ::

nuclear mogoče bi bil dovolj le refresh na 17 minut?

darkolord ::

Če refreshas več kot 2x v 30 sekundah, pol dobiš tisto opozorilo... tko da je vseeno na kolko minut daš...

Matwic ::

Tisto kar sem zgoraj napisal dela v popolnosti, edini problem je, da mora biti okno Firefoxa odprto, toraj odpade igranje iger oziroma delanje cesarkoli drugega.

Slikca in posopek: slika Auto Mouse okna
Uporabljam locljivost 1280*960, tako, da tisti, ki mislite prepisati tale postopek imejte to v glavi. Pravtako mora biti orodna vrstica pri Firefoxu enako visoka, kot moja na sliki, ce ne koordinate ne bodo pravilne.

nuclear: Iz kje je ta koda? In kje bi se to lahko rabilo?

darklord: Ne, tudi, ce das na recimo 30 minut se vseeno kdaj pa kdaj zgodi, da dobis tisto opozorilo (sem probal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matwic ()

Matev ::

po mojem bo to vaših najtežje prigaranih 500sit
če sploh
:P

Matwic ::

500 SIT:D.

Ce bomo res dobili denar, bomo dobivali po kaksnih 23.000 - 30.000 SIT na mesec. Za tako vsoto se pa ze splaca malo pogarati zdajle. Se posebaj, ce pomislis, da ko tole lepo poslihtamo bomo dobivali dosti denarja za popolnoma nic dela.

|CyGNUS-x ::

po mojem bo to vaših najtežje prigaranih 500sit


Zelo garaš, ko šoltaš sam eno okno gr...
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

nuclear ::

evo matvic mi je dau idejo...

postopek(ki deluje brez problema nonstop):

1.V avtomouse naštimaš kooordinato kjer ti naj klikne "Click here to start Surf Junky browser"...(daš na 5sekund)...
2. ko se ti ofne new tab narediš da ti auto klikne tam nazaj kjer maš uno az startat browser in naštimaš koordinato kjer ti naj klika če se slčajn prkaže uno okno "ping timeout" pa morš pol klinat v redu...(js mam naj klikne vsakih 3sekunde-naj ponovi 50krat)...
3. ko to opravi 50x (kar znaša 150sekund), gre nazaj v uno okno k so reklame in ga zapre...(s tem daš zamik naj pol počaka 10sekund, preden ti spet gre na prvi korak, čne dbiš okno warning zkwa si tak hit zapru pa na novo ofnu)...
---pol pa spet od koraka 1.

men deluje bp nonstop...

hvala MatVic az idejo :)


Your total earnings: $5.54:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

darkolord ::

darklord: Ne, tudi, ce das na recimo 30 minut se vseeno kdaj pa kdaj zgodi, da dobis tisto opozorilo (sem probal).

tocno to sm jaz reku.

drugace pa, kaj ce bi malo google uporabli??

leinad ::

Mah s tem vas bodo nategnli od spredi in zadi:\

Tilen ::

Imam obcutek, da si post napisal s pomislekom. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Btw, muci me muci, da pise v naslovu te teme, da je ta firma nazaj? A to pomeni da je ze bla 1x pa da je bla uspsesna da ste tok navalili al kaj?

:)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

nuclear ::

pomoje je tt(ne lup se mi zle gleat kdo je ustvaru temo), napisu naslov alladvantages.com kr je to tt ena večjih oglaševalskih strani... tole pa vsekakor(surfjunky.com) pomoj ni od alladvantages...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

davidtu ::

Surf Junky is experiencing heavy traffic. Please try back soon.

se bo down ja :D

volkec ::

Surf Junky is undergoing scheduled server maintenance.

Estimated Downtime: 35 minutes


We are currently upgrading our systems to better serve our members. We apologize for any inconvenience this may cause and appreciate your patience.

Mogoče pa še ni vsega konec ;)

SpinX ::

kok dnarja ste že nabral ?

nuclear ::

zdj je nazaj, sam js se nmorm loginat :)) lol še kdo podobne težavE?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

|CyGNUS-x ::

Ne. Nabral pa sem si $5.50
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517589 (10678) techfreak :)
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315359 (10841) mmorph

Stormpay ponuja zastonj 1$

Oddelek: Loža
151512 (1151) Trololololo1
»

Mnenje o kreditnih karticah!

Oddelek: Loža
385367 (3801) flipflop
»

A paypal že podpira prejemanje keša v Slo?

Oddelek: Loža
303315 (1975) Klenobo

Več podobnih tem