» »

Googlov botek noče povozit strani?!

Googlov botek noče povozit strani?!

dr.bassti ::

Čau!

Naredu sem eno spletno, jo prijavil zdej pa že najdl (4 tedne +) čakam - zaman. Je mogoče kaj narobe s spletno, da jo Google noče uvrstit v njegovo bazo,...

Google ranking = 0 ??? WTF 8-O

www.sopi-closures.com
Malo pomalo

urban99 ::

to pa res čudno, tvoja stran je namreč super! Prav nič amatersko spamersko ne zgleda...

Tody ::

kaj češ internet je velik in samo od sebe pač traja. Kot prvo v meta tagu nimaš čez koliko časa naj bi se robotki vrnil ampak nevem če to kaj pomaga. Pomaga vsaj pr googlu tako pravijo da še enkrat podaš prijavo za obisk.

urban99 ::

em, jaz še vedno sumim spam text na prvi strani (ctrl + A)

MTB ::

Zakaj jo pa men takoj najde???? klik

hooger ::

em, jaz še vedno sumim spam text na prvi strani (ctrl + A)


Sem opazil ja. Čist preveč teksta.

dr.bassti ::

To je tista stran k jo Google povoz ko čekira druge strani pa vidi, da pač linkajo tudi na to - mojo stran.

Sem popravu zdej meta tags, tist text spredi pa ne vem če bi dal stran...

Lej useen mi ni logično, da majo ene strani Google rank 4, pa nč pametnega nimajo gor... Od kje bi blo pol logično, da ma ta stran pol 0??? :'(
Malo pomalo

y00r3 ::

GoogleRank se ocenjuje tako ,da šteje koliko ljudi se je linkalo gor pa odvisno je tud kaj je iskal, več besed kot je najdlo več bo povezava prispevala k oceni.

tako nekako bi moglo bit.

jinzo ::

Google pagerank je zelo kompleksna stvar. Page rank se določa iz večih kriterijev, "glavni" je ta: Čimveč strani z večjim pagerankom linka na tvojo stran, večji pagerank boš dobil. Saj je postopek po katerem se pagerank računa dobro dokumentiran:

http://www.webworkshop.net/pagerank.html
http://www.iprcom.com/papers/pagerank/i...
http://www.google.com/technology/

Veselo branje ;)

dr.bassti ::

Poglejte besedno zvezo sopi cloures na Googlu pa boste videli, da je malo morje povezav na spletno stran Sopi Cloures / Caps, Google Rank je pa še vedno 0 8-O

Sem prebral tele vodiče in moram rečt, da sem skoraj vse naredil po pravilih za visok ranking...

V čem je torej problem? :(
Malo pomalo

Tody ::

tisto SKORAJ :) Page ranki so tudi kdo ima povezavo nate in koliko referejev maš. Smo že rekel da je ta page rank zelo komplicirana stvar ?

To ne zgleda obetajoče ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

mte ::

Tody: pravilni vnos v google bi sicer bil link:http://... in ne site: http://..., čeprav končnega rezultata to vseeno ne spremeni :)

dr.bassti ::

Refer-ov na mojo stran je kar nekaj (vpiši SOPI CLOURES) pa boš videl, da veliko strani linka na mojo stran.

Ni mi jasno zakaj tega ne pokaže pod link:www.mojastran.com :\

p.s. Si povedal, da je zakomplicirano. Zaradi tega tudi sprašujem tukaj, ker sam tega ne bi znal popravit ;) Saj zato so forumi, mar ne?
Malo pomalo

sverde21 ::

Mogoče si kej tule zaJ:
User-agent: Mediapartners-Google*
Disallow: 
User-agent: *
Disallow: /images/
Disallow: /cutenews/

Tistle prazn Disallow nekam sumljivo zgleda... :\
<?php echo `w`; ?>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sverde21 ()

dr.bassti ::

Sem odstranil, hvala!

Misliš, da bo sedaj delalo?
Malo pomalo

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Realno je da traja ene 3 mesce da se googlovi indexi posyncajo

En Fejst Fnt ::

Da se spletna stran pojavi v Googlu, lahko traja tudi do dva meseca. Google nove spletne strani (domene) namerno ne uvršča v svoje rezultate iskanj (čeprav je novo stran indexiral) zaradi preprečevanja zlorab t.i. enodnevih (spam) strani. Zadeva se imenuje Google Sandbox effect. Če želiš preveriti ali je stran indexirana ali ne, vpiši celoten URL v iskalec ... če se pojavi rezultat, potem je stran indexirana, če pa napiše, da strani ni bilo mogoče najti, pa pomeni, da Googlebot (tako se imenuje Googlov pajek) stran še ni obiskal.

PageRank neke spletne strani je drugače odvisen samo od števila podstrani (ki sicer ne povečujejo PageRanka celotni domeni, ampak lahko samo koncentrirajo PR na določeno stran - ponavadi index.html - torej uvodno stran neke domene) in vhodnih povezav (povezav, ki kažejo iz drugih strani na našo stran). Ni dobro, če povezave "nabildamo" prehitro, saj to Google med drugim tudi jemlje kot goljufijo in lahko strani zelo zniža rating ali jo celo popolnoma isključi iz svojih rezultatov iskanj.

Več o optimizaciji za iskalnike si lahko preberete na sledeči strani: optimizacija spletnih strani za iskalnike.

Brilko ::

Da teb nebo google znižu rating ko tak veselu limaš tele linke. >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena za domeno

Oddelek: Izdelava spletišč
152184 (1759) ]Fusion[
»

Google zadetki

Oddelek: Izdelava spletišč
101397 (1091) Gandalfar
»

Zakaj ne morem videti slike

Oddelek: Izdelava spletišč
171717 (1458) bluefish
»

Vpis v googlov iskalnik

Oddelek: Izdelava spletišč
112290 (2035) Vice
»

Google praznuje šest let

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
363154 (3154) jype

Več podobnih tem