» »

Alcohol 120 problem viruta drive scsi

Alcohol 120 problem viruta drive scsi

Ethan ::

Zivjo,

imel sem inštaliran alcohol 120 verzja 1.4xx in tega odstranil ter namestil novo verzijo 1.9xx.

Ker pa sem imel pod prejšnjo verzijo 2 virtual driva, so mi ta dva tudi ostanla. In ne morem jih več zbrisat.
Poskusu sem ponovno zbisast novo verzijop ter namestiti staro, vendat mi stare verzije noče namsetit , ker pravi da pride do napake. Baje da sistem še vedno uporablja xmasscsi datoteko.

Kako naj bi jaz zdaj odstranil ta 2 virtual driva.

Saj obstaja možnost , da grem pod device manager pa scsi driver ali pa kar direkt dvd dam unistall, vendar ko resetiram se ponovno pojavijo.

Hvala za pomoč, Ethan
I feel the need, the need for speed!!

Scorpia ::

Ker windows maš? Če imaš xp, greš v control panel,system,hardware,device manager greš pod DVD/CD-ROM drivers in tam se ti pokažejo vsi pogoni. Enega od tistih označiš in desni gumb na miški pritisneš in maš meni in daš Scan for hardware changes. Mislim da je tudi tko v win 2000. Če ne pomaga dej pol disable.
////

Ethan ::

Zivjo, mario18!

Če dam hardwarwe scan ostane vse enako kot prej.
In če dam disable , ko ponovno resetiram računalnik, sta virtual driva spet enablena.

Imam Windows xp sp2.
I feel the need, the need for speed!!

Scorpia ::

Probi še enkrat it v tist meni sam dej Uninstall. če ne gre to pol dej Properties in pol maš General ter dol boš vidu: Device usege: Use this device(enable) pa tam izber možnost Disable.
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starejši PC, čudno, počasno delovanje.

Oddelek: Strojna oprema
261681 (1289) billy
»

Odstranitev strojne opreme - permanentno

Oddelek: Strojna oprema
151250 (899) Duhec
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
416009 (4872) fredyjetle
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
537108 (5044) maxy
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453252 (2276) Blind

Več podobnih tem