» »

Sony TV

Sony TV

Olajuwon ::

Torej danes sm si čez mejo (italija) šel ogledat par televizij. Na policah sm opazu en Sony KV32 FQ 70 (za 1095 EUR) in Sony KV32 FQ 86 (za 1199 EUR). Oba dva sta si zelo podobna le da ta dražji model je dvobarven (črno-siv) in ima ob ekranu napis WEGA, česar cenejši model nima. Noben trgovec ni znal povedati v čem je razlika teh dveh modelov. A se komu sanja, v čem naj bi se razlikovala (po tehnični plati) ? Kot je meni znano naj bi bile Sony Wega paleta prestižnejših katodnih televizorjev (morda nekoliko boljša katodna cev?).
Hvala za odgovore
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Caligula ::

Wega je mensezdi to ,da je popolnoma raven zaslon-vertikala in horizontala. Sm ze mal pozabu.
Ma pejt v Bigbang pogledat Daewoo TV 16:9 z 82 cm ekranom, 100Hz,... za 149.000 SIT.
Zgleda ful hud, slika je super, dolby surround,...

Sonyji so crap. Ma foter Wego 100 mhz,... pocasi salta, meniji so bedni pa skos se kazejo in se tega ne da izklopit,... skratka nadlezen TV.
Bratov PAnasonic je dosti boljsi.

Se pa splaca pogledat tega Daewooja. Ze design ma hud. Pa ne si domisljat, da je kak Sony pa kr avtomaticno boljsi.

neres ::

Kar se kvalitete(vzdržljivosti) tiče so Gorenje tvji verjetno boljši od Sonyjev. Vsaj od teh, ki sem jih imel doma.

d.k. ::

Zivjo.

To da primerjate razne Daewoo in Gorenje televizije z Sony tv,so mal otroske izjave,je pa problem da v nasih trgovinah nimajo kvalitetnih tv signalov ,pa tudi nastavitve je treba pogledat koliko je kontrasta itd,moj nasvet kupi Panasonic 100 hz. Sem imel iste probleme obrnil celo Slovenijo in se odlocil za Panasonic,ce pa mas dnar pa kupi Loewe je najboljsi je pa cena nekoliko visja,vendar ko premislis koliko let bos imel tv, se mogoce vcasih splaca dati malo vec denarja.

Caligula ::

D.K,

doma imamo Sonyja 100 Hz in je crap.
Pri kolegu majo SOnyja in je isti crap. Brat ima Panasonica, ki je precej boljsi. Sam sem gledal tistega Daewooja in se mi zdi precej blize Panasonicu kot Sonyju. Skratka ne na pamet nekaj pisat.

Sony za TVje sploh ni vec avtoriteta. Je pa ze precej casa Philips precej boljsi.

Se pa tistega Daewooja splaca pogledat.

d.k. ::

HMMM

Caligula mal si se zmotil ,da govorim na pamet,sem tele tv pogledal precej podrobno +1 samsunga,PhILIPS mislim da ni boljsi kot ostali, edina tv ki me je presenetila je LOewe,nemislim se prerekati ,zaradi mene ce kupi Iskra mi je vseeno.Mal se pozanimi kdo dela ekrane za DAewoo,pa se na isti tv signal jih je treba priklopiti pol bos videl razliko par db mocnejsi signal in slika je nenormalno boljsa,Sony pa se zdalec ne hvalim ,vendar za razmerje cena ,kvaliteta je Panasonic najboljsi,se enkrat ti priporocam poglej V halah v btc LOEWE in ce zberes cvenk definitivno kupi LOEwe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569553 (8090) Valentin
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323800 (2840) Mirč
»

Katero televizijo z diagonalo 82 cm

Oddelek: Kaj kupiti
191660 (1341) glinik
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282358 (1970) mravljinec
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
334986 (4385) hanzeljn

Več podobnih tem