» »

Vprašanje, glede racunalnika in zvocnikov..

Vprašanje, glede racunalnika in zvocnikov..

orkan ::

Imam eno vprašanje.

Imam glasbeno kartico CREATIVE PCI LIVE Player 1024 BULK, in bi na to zvočno kartico rad priklopil zvočnike ene zvočnike od stolpa (Sony Rx-99), pa me zanima če bi pol to vse delovalo in če se to sploh lahko priklopi... sedaj pa mam priklopljene zvočnike CAMBRIDGE SOUNDWORKS 1000.

One zvočnike pa bi rad priklopil gor, ker bi jih rabil samo za en dan, za eno žurko....

Prosim, za nasvete!!
Lp Orkan!!

--Switch-- ::

Naredi tako:
-Iz zvočne kartice potegni kabel iz line out v glasbeni stolp, ki bi moral imeti vsaj en vhod(npr.za minidisk)pol pa na stolpu vklopi minidisk in je.

Če boš samo zvočnike priklopu na zvočno brez vmesnega ojačevalaca ki je v tvojem primeru stolp se bo slišalo zelo potiho(kar za žur ni sploh).
Poglej kakšne vhode imaš na zdanji strani stolpa in jih potem tle napiši.(da ti bom lažje pomagal)

mmisv ::

na zadnji strani maš verjetn LINE IN al pa AUX. na to prklop tko k je Swič reku
Čist trivialna stvar...

malinavc ::

na zadnji strani maš VIDEO(AUDIO), tuki not vtakn...100% dela, ker imam isti stolp! Pol pa sm dej na stolpu na video pa že seka...:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

orkan ::

Aha, ja to je na zadnji strani, samo se nisem sprobal...

Kakšen kabel pa naj vzamem za povezovanj? Se ga da kupiti je in kolko je kaj cena????8-O8-O
Lp Orkan!!

Huey P ::

Pojdi v Big Bang in zaprosi za činč kabel (pol metra je nekje 600 SIT)...

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Ko sem jaz kupoval, je bilo 3 metra kabla malo več kot 1000, tako da sedaj tudi ni veliko več.
orkan: samo gledati moraš potem, da pravilno priklopiš.. Enake barve pač:|
metrodusa.blogspot.com

orkan ::

AHa, no nisem se sprobal vse to priklopiti, se pa vam zahvaljujem za pomoč in bi vas vse ki ste tu v moji temi sodelovali ce mi daste vas mail, ker se vas moram nekaj vprasat ker mi se ni vse cist jasno!!

HVALA
Lp Orkan!!

Shadowman-x ::

Ti samo priklopi ta stolp na glasbeno kartico kot so ti napisali. Ko boš slišal zvok boš videl, da je to tisto ta pravo, jakost zvoka bo enaka kot če bi predvajal CD.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari zvočniki - računalnik

Oddelek: Zvok in slika
302816 (320) PacificBlue
»

Priklop glasbenega stolpa na TV

Oddelek: Zvok in slika
137425 (3032) matjazekk
»

3.5mm -> toslink

Oddelek: Zvok in slika
286123 (4693) Mavrik
»

Posneti musko(mp3) na kaseto

Oddelek: Zvok in slika
71949 (1867) cekr
»

povezava TV-računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
102046 (1890) Nemec

Več podobnih tem