» »

PC mi "cvili"

PC mi "cvili"

230-DC ::

ko pržgem PC mi v začne neki "cvilit" iz računalnika,
pa nevem ka bi lohk blo.
ko pa grem igrat kako igrco pa neha
need help!!
*the gates of valhalla are near*

raab himself ::

hja moreš mal pogledat od kod prhaja to ciljenje lahk je ker neki stvari ventilator na graf.karti ven napajalnika lahk daje te zvoke disk kot naprimer moj-neki vancuver al neki taka firma.

230-DC ::

ja to sm že pogledu pa se mi zdi da od tam ne prihaja

Wad@ ::

kako pa cvili.. Pa kako neha kadar igraš igrice(a prav v tistem trenutku neka). pa kakšen sistem imaš(baje so geforci neki piskali). najlažje pa je da odpreš stranico in poslušaš...

pviran3 ::

Ventilatorje spuci - ampak ornk!

Če bo pa še vedno cvilil, mu dej pa toplo mleko in piškote :D :D

Slowenc ::

230-DC, iz koga se norca delaš? A ne moreš odpret stranice in poslušat od kje prihaja cviljenje? Razen če je tvoj comp neki posebnga in meri 5 x 5 cm, ker tam pa res ne bi mogel natančno definirat izvor cviljenja.
Skiny gate.

230-DC ::

ja ka res misliš da sm tulk debiln,:|
itak da sm že poslušu ampak vseen ne najdem izvora,
sam vem da iz ventilatorja ziher ni

b ::

Pri nekaterih kistah cviljenje prihaja iz zvocnikov... Sem ze imel take primere. Mogoce je zvocna/maticna slabo ozemljena, mogoce kaj drugega povzroca motnjo, cist odvisno. Te zadeve je ponavadi tezko debugirat. A ce izkljucis zvocnike izgine?

stromar ::

Možno da je cd rom, cd-rw, ker na začetku zavrti, da ugotovi, če je noter cd, drugače pa je možno da ti cvili v napajalcu, ker se ti je odlepilo jedro transformatorja ali pa v monitorju, to je tak zelo visok ton in ti gre na jetra pa tudi težko ga je locirat. V tvojem primeru mislim da je monitor, ker to tudi meni dela, ko pa se dovolj segreje pa neha. Neha tudi ko prideš z bele podlage zaslona na bolj temno.

pviran3 ::

To je 99% od ventilatorja. Poskusi ventilatorje izklopt, pol pa mašino pržgi

POZOR: Po testu takoj ventilatorje gor prkluč, da se ti nebo kišta skuhala od vročine!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

neznanko ::

Imel sem enak problem, ki je izginil po menjavi napajalnika. 0:)

slawc ::

to cvilijo dusilke na maticni plosci. To tudi meni dela. Vklop folding pa bo mir :D
LP, Slawc

ToniT ::

Lahko pa cvili napajalnik!
Ti svičerji včasih prav grdo piskajo!

Hux ::

O kakem cviljenju pa govoris sploh? Ker namrec vsaka elektricna naprava spusca nekaksen zvok. A se to res glasno cuje al samo ce uho tesis v kisto?

pviran3 ::

Cvilit ponavadi začne, ko prižgeš mašino. Ko pa se ventilatorji ''ulaufajo'' pa neha. Ampak to cvil samo en ventilator! Z izločevanjem je treba ugotoviti, kateri

PS: Zanimivo je, da če računalnik , ki se mu je ventilator ''ulaufal'', po takojšnejmponovnem zagonu ne cvili več, če ga pa pustiš, da se ohladi, pa spet začne.

Hux ::

Ja pa 800 sit pride novi ventilator zamenjaj. Meni ni cvilo culo se je kot sobanje lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalnik LC6600GP2 spušča čudne zvoke

Oddelek: Strojna oprema
9577 (518) Tiso
»

Matična mi piska =S

Oddelek: Strojna oprema
452556 (2167) jest10
»

Enermax Liberty 500W

Oddelek: Strojna oprema
5943 (840) AapocalypseE
»

Moj avto...

Oddelek: Loža
355697 (4210) Azrael
»

cviljenje kondenzatorjev???

Oddelek: Strojna oprema
232374 (1923) SSH

Več podobnih tem