» »

WAV Programček

WAV Programček

kljukec ::

Imam nekaj komadov, ki jih moram iz kasete posneti v WAV file na računalnik. Kabel imam vendar nimam nobenega programčka za to in tudi ne vem kateri je najboljši za to in kje bi ga našel!!
!Please Help Me8-O

Matek ::

eeeeeeeeeeeeeee, mogoče snemalnik zvokov ki si ga dobil že zdraven Winsow?:DTi sam vklopi, da ti snema line in, všaltaj radijo v line in, in snemaj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boha ::

program, ki bi ga lahko uporabil (v skrajni sili) je sound recorder in pride default z winsi. proggy je enostavno povedano v kurcu...

lahko pa si dl-aš goldwave-a, ki ponuja precej za svojo majhnost (okoli 800k če se ne motim).

seveda nobeden pa ti ne brani, da posežeš po programu pro variante, katero tudi sam uporabljam - cool edit pro.

saj tega je na netu malo morje, boš že kaj zase našel...
:)

miranpozar ::

Točno tako, kot je boha rekel!
Sound recorder: hahahaha!
Goldwave: OK.
Cool Edit Pro: mega!

Pa še: Sound Forge!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Tr0n ::

Cubase, Logic Audio, WaveLab, WavEdit, Total Recorder,...

whatson ::

jaz ti priporočam Sound Forge...

JLP ::

CoolEdit 2000 je zakon.
Live long and prosper!

Matek ::

Sej je res kar pravite. Vsi ti programi rulajo. Ampak a ne vidite, da bi si ubogi fant rad samo presnel musko z kasete na kompjuter. To lahko opravi najlažje v sound recorderju. Poleg tega so vaši programi kar dragi, pa tudi če bi vleku demote+crack z neta, bi imel več stroškov, ker sound recorder je že na dosegu roke.:P

JLP ::

Sam kukr jest vem ma ta Windows Recorder zlo nizko omejitev kuk muske lohka posnameš. Mislm da še ene 2 minut ne morš posnet z nim.
Live long and prosper!

Matek ::

Ja odvisno kolk maš rama jest mam 128 pa sem več kot 5 min posnel. Drgač pa, če maš SB Live! je zraven en mali proggy, Creative recorder ki je tud vredu za vlečt musko z kasete in podobno.

kljukec ::

Sem si snel Goldwave s crackom, ko še en MB ni dolg pa kr dober, s tistim v Windowsih si pa nisem mogel preveč pomagati , se da komaj 1 minuta posnet, nikjer pa ni nastavitev da bi si lahko ta čas povečal:
Tk da TNX
Je že zapečeno na CD-ju.
Od danes popoldne
HE HE
8-O

Matek ::

O.K., I lose.:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programska izboljšva zvoka iz kasete na PC

Oddelek: Zvok in slika
71652 (1472) erik964
»

Kje lahko dobim Creative Recorder, ki ga ni poleg gonilnikov?

Oddelek: Zvok in slika
111022 (914) CaqKa
»

iz stolpa (kasete) v wav -- šumenje?!

Oddelek: Zvok in slika
91071 (919) gumby
»

Kateri prog. za obdelavo zvoka?

Oddelek: Zvok in slika
71290 (1203) Yurko
»

editiranje *.wav filetov

Oddelek: Zvok in slika
5942 (854) Huey P

Več podobnih tem