» »

ep-8krai problem

ep-8krai problem

Boone ::

Vceraj sem sestavil racunalnik in naletel na (saj men se tko zdi) en cuden problem. Racunalnik se przge sam od sebe, takoj ko vkljucim napajalnik (zazene se vse, od diskov, ventov, isto, kot ce bi ga przgal normalno), samo se tut sam od sebe ugasne, po kakih 2 sekundah :D

Zamenju sm vse od rama, diska, napajalca, skratka vse (ceprov nevem, zakaj bi se recimo zarad diska to dogajal :) ), razn plate pa proca in isto. Probu sm tut to, da sm vse odklopu, tko da je bil na plati samo proc (na njemu pa hladilnik:\ )in nc druzga, pa je blo isto ;(

Tut gumbi za reset pa to niso narobe zvezani, ker sem na konc tut to odklopu...

Men pocas zmankuje idej (men se zdi plata defekt, samo nevem)... ;(
Drgac je pa plata epox 8krai, 2400+...

EjTi ::

Poglej, če je jumper na bios resetu.
Poglej, na kateri konektor na plati si priklopil ventilator na procesorju (more bit za CPU).

Boone ::

Bios jumper ni na resetu, vent pa tut ni direkt na plato prkljucen, samo nevem, zakaj bi to vplival. Lahko pa probam, ce bo pol bol ;)

Samuel ::

Probaj prižgat plato izven ohišja, čist možno da je v stiku z ohišjem...

sploh pa preglej distančnike, če se kaksen ne dotika plošče tam, kjer to ni potrebno!

murphyboy11 ::

kokr jst vem je to ena nastavitev v biosu pa se mi ne da zdele resetirat pa it u bios da jo najdem uglavnm s tem nardis da ce kar koli ustekas u plato se uadeva przga .....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje e4300 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
24120495 (9378) ZaLoMaT
»

Problem z mojim osebnim racunalnikom

Oddelek: Strojna oprema
201240 (885) Pyr0Beast
»

Po zamenjavi cpu & NB coolerja se komp ne pržge

Oddelek: Pomoč in nasveti
401886 (1577) Klemzz
»

Pri zagonu PCja le črn zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
141381 (1138) pilatus9
»

athlon xp 1800 ne dela na fsb 266 ampak samo na 200mhz.....

Oddelek: Pomoč in nasveti
231159 (886) borut-t

Več podobnih tem