» »

Winfast Tv tuner 2000Xp deluxe in teletekst

Winfast Tv tuner 2000Xp deluxe in teletekst

deniss ::

Na novo sem inštaliral windowse in namestil drajverje tunerja ter program Winfast_all ko sem zagnal tv sem ugotovil da ima moj tv tuner tudi Teletekst kar nikjer ne piše, ampak mi je javljalo napako in se je potem ugasnilo.Ko sem program odstaranil in ponovno inštaliral teletekst ni več delal kaj naj naredim?

EMET ::

Idi na njihov FTP in skini si dol tazadnji PVR software:
ftp://203.66.138.20/

še prej se pa sprehodi po njihovi strani
http://www.leadtek.com.tw/support/list_...
in preglej kateri PVR in DRV je za tvojo kartico (čeprav so večinoma vsi PVR za vse verzije).

DRV pa NISO za vse verzije (USB se razlikujejo in DVD tudi!!)

McHusch ::

Točno tako. Imam enako kartico in ti povem, da rabiš zadnje gonilnike in PVR programje, da teletekst dela.

TribesMan ::

Najnovejsi software in gonilniki bodo resili zadevo, vendar ti sam priporocam da poizkusis program "Dscaler". Ta program podpira skoraj vse TV Tunerje ki so na trziscu, je enostaven za uporabo in ne kuri 50% CPUja med delovanjem... podpira tudi teletekst in zna shraniti celotno teletekst bazo v pomnilnik, po katerm lahko potem hitro preklapljas strani in podstrani s pomocjo smernih tipk.

Jest sem se ga navadil in sedaj ne uporabljam nic drugega. Edina slabost je ta da ne podpira Leatek TV Tunerju prilozenega softwarea...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ohter ::

alo

se opravičujem za vdor. Ali kdo ve kaj o grafični karti RADEON X300? Bi lahko z njo igral doom 3 na high detaili in resoluciji 1024x768, pa da ne šteka seveda. ja, sej sem gledal na netu za kakšne teste, pa jih ni. če ima kdo kakšen link miga prosim naj posreduje, da ne bom več tečen. hvala

barton 2600@3200 400fsb 11x
1,75v
48°
big tower
geforce 4200 gpu333/ram313

DjTonic ::

Ne to ni prava grafična za kakšnega igralca. X300 je v bistvu nova low end grafična kartica, tudi zmogljivosti so na nižjem nivoju. Nekaj si lahko še prebereš tukaj.

deniss ::

Hvala !!!! Vsem se zahvaljujem za odgovore. zdej lohku gljdm teletekst ki ga nisem plaču Hvala!!!:D

Tilen ::

kaj mi torej svetujete v tej temi? :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509832 (7641) edublin
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918938 (11978) Izi
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151596 (1388) karma
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292325 (1852) miha
»

teletext

Oddelek: Zvok in slika
61815 (1655) matevzm

Več podobnih tem