» »

Winamp in naslovi pesmi

Winamp in naslovi pesmi

TinkaPinka ::

Ve morda kdo, kje si Winamp shranjuje naslove pesmi iz audio CD-jev; mislim na naslove, ki jih ali povleče dol z interneta (CDDA database), ali ki jih sam vstaviš?
Vsakič, ko ponovno inštaliram Windows in ostalo kramo, naslovi pesmi, ki sem jih sama vpisala v bazo, seveda izginejo.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Ne bi bil čisto prepričan kje, ampak skoraj 100% je to v samem root direktoriju Windowsov. Tako da si shrani vse "ostale" datoteke iz Winamp direktorija, potem pa ob ponovni inštalaciji prenesi:D
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Samo v root direktoriju od Windowsov je preveč datotek, da bi vse šla shranjevat... Veš mogoče vsaj približno, kje bi to lahko bilo?
Aja, v Winamp direktorijih nisem našla ničesar, kar bi bilo podobno bazi naslovov pesmi.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Moja napaka, mislil sem root od Winampa.
Sicer pa, en praktičen nasvet. Ko imam svež Winamp, daj notri CD, poglej na CDDB, potek pa pod Search All Files, pa That Have Been Created ( ali Modified ) v tistem času. In en bo prav gotovo imel root do Winampa.
Če ne, bom pa jutri sam preveril.
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Žal ni to delovalo. V nazadnje dostopanih datotekah ni nobene takšne datoteke. :(

Vseeno hvala za tvojo pomoč, Tomi.
I am easy to please as long as I get my way.

mangaldar ::

Vsi CDDB podatki so v fajlu IN_CDDA.cdb, ki je v mapi plugins v root direktoriju od Winampa.

TinkaPinka ::

matq85: hvala :)).
I am easy to please as long as I get my way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trojanec Olmarik.TDL4

Oddelek: Pomoč in nasveti
5609 (533) Geozadetek
»

phpmyadmin ????

Oddelek: Izdelava spletišč
131711 (1480) Doman
»

Kako sprintat vsebino MP3 plošče na ovitek ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51188 (1047) OOTBOXZY
»

Kateri program za ripanje cd-jev?

Oddelek: Zvok in slika
293919 (3381) BaRtMaN
»

T-boljši MP3 encoder/CD ripper

Oddelek: Programska oprema
201856 (1540) Jeronimo

Več podobnih tem