» »

Kje bi dobu program za zajem slike

Kje bi dobu program za zajem slike

mika ::

Kje naj dobim program za zajem slik tudi v igrah?

SkIDiver ::

Dobiš ga na cdju od PC GAMERJA. Lahko pa ti ga tud jz pošlm po mailu, da neboš zarad enga programa kupvov GAMERJA.

Tr0n ::

Najboljsi je HyperSnap-DX 4. Podpira OpenGL, Glide, Direct3D,...

Elemen_T ::

Ja sam HyperSnap-DX brez cracka je bolj jalov saj ti nabije reklamno slikico na vrh slike in moras vsako posebaj obdelat. Crack sem pa iskal do onemoglosti. :|

R0K ::

ja HS je res dober, drgač pa me ne tista reklamca ne moti razen če prekriva kaj zanimivega >:D

aja snameš si ga lohk tut na pc gamerjevi strani (se mi zdi)

Freak ::

HS je bil pred kratkim na jokerju. A ste crack istkal na astalavisti?

glavic ::

jaz mam hyper snap reg. ...
Musselli bizi

Yohan del Sud ::

Dol si povleci SnagIt. Zelo zadovoljen z njim.

`DoC ::

Uporabi HyperSnap DX najbolj uporaben proggie za zajemanje slike in še mnogo več, kar se pa cracka tiče evo tukaj vse kar je da napišeš za ktero verzijo rabis krak pa hit enter and latah download.>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

mika ::

OK če s pa taka faca mi ga pa pošli na hakk1nen@hakkinen.com

freejack ::

A je kdo mogoče pomislil, da bi ga pa sam "pohekal"? Ga pa ja prej sam poštimaš,..kot pa da pol ure crack iščeš,..no ja,..tk je,..crack greš iskat sam zato ,..ko se 1x navelčaš sam hekat,.. če maš pa veselje,..pa obvladaš,..pa lahk kerkol program, igro,..al pa še sosedovo kozo :) naštimaš preden utegneš na net skočit,..pa crack najdit.. :D (pač moje skromno mnenje)btw,..če bo kdo veselje dobo,..mu lahk kak nasvet dam,..kak link do proggyjev.. itd..

mika ::

Ja OK kk ga pa screkaš mal razlož to.

freejack ::

Matthew 10:26Nothing is hidden, that shall not be revealed,..itd,..al neki takega...Preprosto. Večina programov je naretih tko, da imajo vključene vse funkcije, ki pa jih recimo zarad registracije al pa evaluation period ne moreš uporabljat,.. Ampak,.."problem" pri programih je ta,..da ne naredijo nič drugega, kakor to, kar jim "reče" programer,.. Tko da,,..program razbijješ na izvorno kodo,..poiščeš string, ki se nanaša recimo na recistracijo al pa evaluation period,..tega pol pri popravljanju (hex)nadomestiš z drugimi ukazi,..nazaj shraniš,..na novo skompajlaš,..karkoli,..pa voila,..zadeva dela,.. Npr. Zaženeš en program, ki ti ob vstopu vrže gor form za registracijo,..če je ne vneseš,..ter sicer spusti v program, ampak ti onemogoči uporabo nekaterih funkcij,..To "if then" varjanto nadomestiš z kakšnimi "NOP" ukazi,..itd. in ob ponovnem zagonu,..lahk vpišeš rojstni datum matere Terezije, ko ti uporabo funkcij ne bo preklicalo...Skratka,..veliko načinov je,..ta je sicer najlažji,..(dokler ga ne obvladaš je pa sv*njsko težek; oprostite moji "franciščini")...,..Pri tem si lahko pomagaš s kakšnimi dissasembler programi,..al pa soft ice,..hwiev ipd... Če koga kaj podrobneje zanima,..naj mi pošlje mail,..pa bo dobo vse razloženo...mail: freejack_inc@yahoo.com . . P.S.: Moje "ukvarjanje" je namenjeno zgolj informativnim namenom, s tem nočem kršiti kakršne koli avtorske pravice programerjev,.. (če verjamete) :D

madmitch2 ::

Še bolj enostaven način je tipka "Print Screen". V Win namreč ta tipka trenutno sliko monitorja shrani v ClipBoard. Kombinacija "Alt + PrnScr" pa le aktivno okno. Ne vidim vzroka, da to pri igricah ne bi delovalo.

Mitch


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enostaven programčič za screen capture

Oddelek: Programska oprema
81146 (929) Matthew
»

Zopet malo iger

Oddelek: Novice / Igre
62294 (2294) pingo76
»

clipboard

Oddelek: Programska oprema
61732 (1685) Cokolesnik
»

WIN

Oddelek: Kaj kupiti
51740 (1555) Quickbeam
»

zajemanje zaslonskega dogajanja

Oddelek: Zvok in slika
81704 (1553) romci

Več podobnih tem