» »

Boljši LCD zaslon - 19"

Boljši LCD zaslon - 19"

Keyser Soze ::

Zanima me kje naj začnem gledat za malo boljšimi LCD zasloni? Ker imam občutek, da Samsung ni edini proizvajalec LCDjev. Računajte na to, da bi delal malo modeliral v 3D ter občasno morda zaigral tudi kakšno igro. Malo ghostinga me ne bi ubilo.

Rad bi ene par firm ki proizvajajo dobre LCDje, naprej se bom pa že sam pozanimal. Problem je to ker ne vem kje začet. Morda kakšen Sharp, Dell, ipd.??

boštjan ::

res da ni samsung edini,samo ima pa model 193p zelo kontrastno sliko,pa še rdečega dobiš za isto ceno kot srebrnega

Keyser Soze ::

Vem da je OK. Zelo resno razmišljam o enem 193P(črnem - da bo bolj v stilu, ampak moram rečt, da je višnjev prav lep).

Samo nimam jajc, da bi kar kupil zadevo. Zanima me, če imam še kakšno opcijo glede LCDjev. Pač vsi ti CTXi, Hyundai, ipd... so mi znani. Pred recimo pol leta sem bral reviewe enega sharpa. Pa vem, da je bil zelo dober. NECi tudi niso bili slabi. Kako je danes nimam pojma.

Zato me pa pač zanima še za kakšne bolj renomirane playerje na tem področju. Kot recimo Brax na področju avtomobilskih ojačevalcev (slab primer morda, ampak se ne morem spomnit drugega).

flisko ::

jaz mam AGneovo x19av in sem super zadovoljen,lahko prideš pogledat,majo ga pa pri anni-ju.

tomaxxx ::

Imam Hyundai-a L90D, in ga precej uporabljam prav za delo v Acad in Rhino-tu (modeliranje), kaksno vecerno urico pa tudi kaksen Unreal pade. Nebom rekel da se ne opazi ghostinga (pri igranju) vendar za resno delo mi monitor sluzi tako kot mora in oci so mu hvalezne ;)

Backup22 ::

No, jaz sem nov ponosni lastnik Samsunga 193P in vse kar lahko rečem je, da če imaš 200k kupi ta monitor - ghostinga še nisem opazil, kontrast je super - vse dela BP in delati s tem monitorjem je pravi užitek...

Keyser Soze ::

Izgleda da bo tam na koncu meseca res en 193P padel. Črn. Dizajn mi je zelo všeč. Tudi dvojni zgib in pa pivot. Mislim, da monitorja, ki bi se po obliki kosal z tem samsungom ni.

Slika v overall pogledu je enkratna. Le bojim se, da bom, če bom slučajno imel twin view, da bom zaradi CRTja, ki bo poleg kar trpel pri ghostingu.:\ Pač bom le imel priložnost direktno primerjat kakovost slike na enem ter na drugem monitorju.

Sem pač mislil, da obstajajo alternative tem firmam, ki morda ponujajo kakšne bolj dovršene panele.

SonGoku ::

Jap še en glas za 193P:D

Keyser Soze ::

Sem bil včeraj v Bofu, da bi še enkrat videl 193P, pa po možnosti z "živo" sliko.
Jeah, kot da je to tam mogoče. :| Še en glas za najslabšo štacuno.

Kje bi lahko v Ljubljani sprobal ta display oz. ga videl v akciji.;)

SonGoku ::

Pa sej so ga enkrat meli razstavljenega tam v onem prostorčku. Zdaj ga ni več?8-O

lp

Keyser Soze ::

Eh, same tiste 20+ za par 100 jurjev so tam. 193P pa nobeden ni bil niti priključen na štrom. No ja eden, pa še tisti brez signala. Bljak.

P.s.: Je pa res, da se je brezveze trudit pri meni, ker tako ali tako ne kupujem tam. Predrago + nikakvi plačilni pogoji in popusti.

Alexius Heristalski ::

Keyser Soze: si ga že kupil oz. kje ga boš? Enaa?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Keyser Soze ::

Ta mesec sem končno na zeleni veji:\ . Imam že dovolj za 193P ampak bom rajši počakal še en mesec, da imam malo večji plus na računu, potem si ga pa kupim. Računam tam začetek naslednjega meseca.

Upam da bom zdržal toliko časa.:D

Kar se tiče pa štacune. Enaa ali pa Mlacom. Bom videl kje ga bom dobil ceneje in kje mi ga bodo zrihtali prej. Kupil bom namreč črno verzijo. Te pa nikjer nimajo. Tako da moram jutri vprašat na enaa za rok dobave.

boštjan ::

črno verzijo dobiš v bofu,mogoče še je

Keyser Soze ::

Ja bostjan, samo poglej cene tam v BOFu. Bof ni ugodna štacuna, sploh pa ne za študenta. Mislim, da bom začel hodit v BOF, če bodo malo popravili politiko cen. Dokler pa so tako "radodarni" s popusti in "nizkimi" cenami pa mene tam z denarnico za takšne stvari ne vidijo. Morda za kaj kar drugje ne morem dobit. Pa še to s težkim srcem.

P.S.: Sem vprašal, če imajo kakšen popust. Pa so mi odvrnili da za znesek nad 300 ali 400 jurjev.:D Malo morgen.

P.P.S: Pridem, če mi ga zrihtaš pod ceno Enaa.:D Vsaj 500 tolarjev manj.

Alexius Heristalski ::

P.P.S: Pridem, če mi ga zrihtaš pod ceno Enaa. Vsaj 500 tolarjev manj.
Boštjan, jaz tudi, evo pa imaš dva kupca! Samo jaz ne bi imel črnega modela.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

boštjan ::

žal fanta,cena je 189.990 v BOFu

Keyser Soze ::

Za 22 jurjev se pa že splača it v Enaa. Ne?

P.S.: Eno off topic vprašanje. A sploh prodate kaj v BOFu al je bolj švoh vse skupaj?

Alexius Heristalski ::

Za 22 jurjev se pa že splača it v Enaa. Ne?
Drži kot pribito. Pa še v 15 dneh lahko brez razloga vrneš.

Boštjan, kot kaže, s poslom ne bo nič. Šef ne bo ponosen nate.:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

PI ::

Lahko ti še predlagam LG-ja. Po polletni uporabi sem zelo zadovoljen in nimam večjih pripomb. Pred nakupom pa seveda vsakega sprobaj (vsak ma svoj okus).

LP B

Keyser Soze ::

Enaa - 2-3 tedne čakanja. Ampak ni problema. Imam čas.;)

unregistred ::

Off topic.
Keyser ti bi rad štacuno ki ima čisto vsak artikel najugodnješi na tržišču right ? Super seveda bi jo vsi radi imeli, ampak če primerjaš cene je overall Bof dosti cenejši od BigBanga in Harveya, veliko artiklov pa tudi od bolj specializiranih trgovin kot so Jae, Mlacom, Comtron. Primerjat klasično trgovino s spletnimi prodajalnami, kjer imajo sicer nekaj udarnih cen, večino pa prav nič ceneje oz. dostikrat celo bistveno dražje, pa tudi nima smisla če vsaj malo veš kako posel laufa.

Caligula ::

Seveda nima smisla. Samo za potrosnika je pa vazno samo eno-da dobi najvec za svoj denar.

unregistred ::

Absolutno se strinjam, samo cena včasih tudi ni čisto vse :)

bigbug ::

Samsung 910M zelo dober kontrast in vse vsaj meni:)

Keyser Soze ::

Heh, če verjameš. Pri večini artiklov imajo pa res najnižjo ceno. Morda pri kakšnih zastarelih artiklih pa ne. Ker tako al tako vse prodajo. Pa da ne rečem, da je večina štacun (normalnih) cenejših in ugodnejših v overall pogledu. Ne samo pri enem izdelku.

BOF, BigBang je eno in isto za moje pojme. Saj majo praktično iste cene in iste artikle. Harvey. Ja tam imajo pa vsaj popust pa obroke. Tako da če že kupim dražje grem v Harveya ali Merkur. So boljši.

P.S.: Upam da ne boš rekel, da znošiš 15-20% denarja več v štacune samo za to ker se ti zdi, da je overall cenejša.:\

boštjan ::

Keyser Soze&Alexius Heristalski;edino sreča mata,da je enaa v LJ,v MB se kar lepo prodajajo LCDji v BOFu;mamo največjo izbiro teh v MB.Finta pa je da pri nas takoj dobiš,seveda če jih lancom ma na zalogi.

Neon Dei ::

A se da 193P montirati na steno? Če ja, a lahko kdo poslika, ker me zanima kako to zgleda. :)

Hvala!
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

Backup22 ::

Se da montorat.. bi poslikal, pa nimam fotoaparata doma..
Zgleda ql.. poglej na netu sej so kaki testi...

djgegy ::

jest mam samsunga 193p, pa moram rečt da sem full zadovoljen. Sicer ne modeliram, ampak delam z prelomom strani. Meni je zelo funkcionalen,slika čista, jasna, dobre nastavitve,...
Drugače sem se pa tud zelo odločal , katero firmo bi kupil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 193P ALI Samsung 193P+ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1329460 (6156) Person
»

LCD 17'' za 80k ali 19'' za 100k?

Oddelek: Kaj kupiti
342973 (1857) milica
»

Samsung 193P in nakup ON-LINE enaa.com

Oddelek: Kaj kupiti
151645 (1219) okfec
»

nakup 19' LCD

Oddelek: Kaj kupiti
222221 (1540) okfec
»

ker LCD monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564151 (2934) boštjan

Več podobnih tem