» »

Samsung 193P in nakup ON-LINE enaa.com

Samsung 193P in nakup ON-LINE enaa.com

Border ::

Odlocil sem se, da si kupim Samsung 19" SyncMaster 193P. Vzel ga bom pri "enaa.com", saj je tukaj najcenejsi - 146.000 SIT.

Kaksne izkusnje imate vi pri narocanju s spletom. Namrec me je strah zarad DPixlov. Pri "enaa.com" so rekli, da oni ne odpirajo in testirajo monitorjev, saj posljejo kar k stranki naprej. Zatrdili pa so mi, ce je z izdelkom kaj narobe ga lahko posljem nazaj v roku 8. dni in mi posljejo drugega.

Ima kdo kaksne izkusnje z on-line nakupi in DPixli?

========================================================================

Koliko je garancija za Samsung 19" SyncMaster 193P?

Moji podatki:
- 3 leta
- 5 DPixlov

totek24 ::

Citirano iz Samsungove strani!.
The minimum number of defective pixels we allow before we will replace an in warranty monitor is as follows:
For a 15" Monitor - 7 or more bad pixels
For 17" and 19" Monitors -10 or more bad pixels
For 21" - 24" Monitors - 17 or more bad pixels.


Jaz bi raje sel v trgovino in pogledal monitor takoj tam preden bi ga kupil. Tistih par jurijev razlike ni vrednih sivih las zaradi bad pixlov!
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: totek24 ()

Šimpanz ::

Monitor naroči preko interneta ampak za dobavo izberi osebni prevzem. Ko si boš monitor ogledal inse prepričal da nima mrtvih pixlov ga šele plačaj.

marnit ::

Kakor jaz vem lahko izdelek vedno vrneš, samo ne kot garancija ampak reklamacija. Tudi tisti, ki si v bofu sposojajo monitorje na pregled doma lahko robo potem vrnejo (mal poglej na forumu).

Pomoje kupiš potem pa če vidiš mrtve pike takoj nazaj v trgovino - malo se pozanimaj, ker v enaa ti itaq robe ne bodo dovoili pregledat (ker baje ne morjo).

Keyser Soze ::

Vrneš ga. Ne z utemeljitvijo, da ima dead pixle, ampak s kakšnim drugim izgovorom. Imaš namreč to pravico. Saj so ti lepo povedali. Pač... Rizik je. Lahko dobiš brez DP ali pa polno DP, ali pa samo enega.:D

Ne kompliciraj, če je toliko cenejši naroči in upaj da je brez mrtvih pixlov. Če jih pa ma, boš pa pač moral malo dlje čakati na novega. Nič hujšega.

Border ::

Ma tkole je...

pri ENAA je cena 144.500 SIT... v BOFu pa je 150.000 SIT... na zalogi je... pa se preverim lohka glede DPixlov...

Grem raj v BOF, po njega. Mi ni, da bom placal 145.000 SIT pol pa zarad DP cakal 14 dni da mi posljejo drugega...


Upam, da sem se prav odlocu... :D

nodes ::

SyncMaster 193P ma redko DPixle

V BOFu ti pomagajo preverit, kar je seveda prednost in ni, če ti potem pogine naslednji dan, kar je pri DP bolj verjetno

Dpixli so pam manj moteči na notesniku, kjer so res drobceni

Alexius Heristalski ::

Moja izkušnja:
Jaz sem šel raje v Bof, preizkusil monitor in ugotovil, da je brez mrtvih pikslov. Za vsak primer sem ga še vzel na reverz (velja 2 dni), če bi se doma pojavil kak MP. 193P je po dveh tednih še vedno je brezhiben in sem strašno zadovoljen z njim.
Nauk izluščite sami.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Border ::

evo prsu sm domov iz bofa. Testiral sem dva samsung 19" syncmaster 193p. En je imel en dpixl (na pol mrtu). Drugi pa kar 4 na pol mrtve dpixle. Ampak vsi ti dp pri filmih, slikah in igrah sploh niso opazni. Vidijo se le na beli barvi, ampak ful slabo - mors bit ful pozorn in si vzet cas.

Zdej so javli to uvozniki in bo on poslal lcd, ki bo pretestiran od njega in brez dpixl.

Pogledal sem si kr neki monitorjev od samunga, sonya do neca. Najbolsi so res samsungovi nimajo konkurence. Tud sony hs94p ni nc bolsi od 193p, pa za 50. 000 sit drazji.

Uglavnem samsung 193p bo moj, zdej morm najt le takega brez dpixlov. :d

Zgodovina sprememb…

nodes ::

se problem v verigi nastane po par stotih prodanih monitorjih...ko ti ponujajo še samo take z Dpixli

al se motm

marnit ::

A tako testiranje omogočajo tudi v drugih trgovinah, npr. v mlacomu (tm majo enga philipsa k mi je všeč)?? tnx

Border ::

Jutr vam porocam se kej vec... ko grem ponovno v BOF...

Border ::



POZOR: kolega je kupu Samsung 19" SyncMaster 193P preko ENAA in je imel dead pixel... tak da se splaca dat par jurjev vec in kupit v trgovini!!!!

dc10 ::

Najbolje je, da si monitor pred nakupom tudi ogledaš (predvsem glede DPixlov).

Sicer pa je pri nakupu preko interneta (tako imenovane pogodbe na daljavo) po Zakonu o varstvu potrošnikov (43č. člen) možno odstopiti od pogodbe v 15 dneh od nakupa, ne da bi moral sporočiti razlog !!!

Prodajalec pa ti mora vrniti denar, tvoji stroški so le, da spraviš stvar nazaj do prodajalca.

Če pa ti ne vrnejo denarja, pa imaš razne možnosti, predvsem pa tržno inšpekcijo in društvo za varstvo potrošnikov.

lp8-)

marnit ::

To je res. Sam ponavadi traja, da ti denar vrnejo.

okfec ::

Kolega je ravno 2 dni nazaj kupil pri www.nakupovanje.net in se je brez problema zmenil za pregled pred nakupom, ceprav so spletna trgovina. Takrat ko ga je nabavil, so imeli se nekaj kosov na zalogi!

Monitor sem bezno videl, se mi je zdela res fajn slika... samo bezno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979549 (44385) hariscorale
»

Pomoč pri sestavi novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172912 (1018) fox3
»

Samsung SyncMaster 913N ali 920T ?

Oddelek: Kaj kupiti
91718 (1533) McSpike
»

nakup 19' LCD

Oddelek: Kaj kupiti
222221 (1540) okfec
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655212 (4105) boštjan

Več podobnih tem