» »

Računalniška šola

Računalniška šola

Mr.-Viko ::

Po dolgem času me spet nekaj zanima in sicer koliko vas je, ki hodite v računalniško šolo? Če hodite, se vam zdi težka?
Jaz hodim v rač. šolo v Velenje in malo me zanima, kako je kaj na ostalih šolah. Ali so prfoxi zateženi?
Razpišite se malo, no.
No comment, really

Mr.-Viko ::

Pa še tole: Če se vam zdi moj thread brezvezen, mi to prosim povejte.
By the way, don't be shy to reply!
No comment, really

Sonix ::

Ma sej veš kok je Viko, če bi se pr nas v razredu komu lubl učit...:D

Aja a si mi ze napisu programe za APJ>:D:D
-[ Sonix ]-

Sergio ::

Sonix: Osebni pogovori v threadu, ki se threada ne tičejo, tukaj ne sploh. Jasno?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mr.-Viko ::

Kaj ste skromni z posti...
Saj boste videli! Ja, ja, saj... Boste videli! >:D
No comment, really

Nemenej ::

osebno mi sola ni bila tezka, sosolci pa so imeli kar nekaj problemov z njo. Sergio: a ti je bad al kaj?

freejack ::

Eh,..mal zanimanja ž morš met, da jo nardiš,..če nimaš interesa,..pol tk nimaš kaj iskat,..Jst vem,..ko se mi magisterija lušta,..,..sam,.morš met ocene.. :))

`DoC ::

men se zdi da sploh ni važen katera srednja šola, če se človek sam odloči, gre samoiniciativno v neko določeno šolo, pol se bo valjda tud učil, da bo nekoč enkrat nekaj iz njega, se pravi končni učinek sloni samo na vas dragi di(v)jaki.>:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

freejack ::

Ja,..to je nekatereim od nas dobro znano,..so pa tisti,..ko ne vejo,..zakaj so sploh sli v šolo,..da jim mine čaš al kaj,..namreč,..popravci,..slabe ocene,.neopravičene,.. pa to,.. (se lahk zgodi da se kaj zatakne,..ampak da se vlečeš iz enga letnika v drugega..)Kot bi moja mami rekla; uči se, da ne boš rabo za mašino delat,... :D

Mr.-Viko ::

No, lepo, da se vas je nekaj odzvalo na mojo temo. Še nekaj tednov (koliko že? Manj kot 4, ne?) pa bo konec. Za vse tiste, ki še hodite v šolo in imate kakšno oceno za popravit želim veliko znanja in uspeha (ter da ne pozabim sreče).
Sam pa še moram nekaj stvari popravit, potem pa bo.
No comment, really

Fella ::

Jaz bom pa mafijozo pa je. Imel bom denar, ženske, sloves ter umrl bom hitro (itak se mi ne da živet).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412114 (9407) Unknown_001
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8317145 (15300) Invictus
»

FERI - VS (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
699325 (7406) root987
»

Jaz in šolanje

Oddelek: Šola
454824 (4011) root987
»

Šolski sistem?

Oddelek: Šola
312854 (2399) MadMicka

Več podobnih tem