» »

počasen sistem in odstranitev Pande

počasen sistem in odstranitev Pande

_icy_ ::

Pred kratkim sem na novo instaliral windowse XP-pro s Pando internet security vred, prej mel Nortona, vendar pa mi na novo nastavljen sistem deluje počasneje kot predhodni (brskanje po netu se je upočasnilo, ko dobivam maile mi ponavadi napiše ali naj še čakam 60 sekund-ne vem zakaj, itd.) Sklenil sem, da odstranim Pando internet security, ker je bil to edini program, ki je bil na novo nastavljen od predhodnega sistema, saj sem po tem sklepal, da je kriv prav Panda. Pa očitno ni, ker se po odstranitvi Pande še vedno sistem počasi obnaša. Nastal pa je nov problem, ko sem skušal na novo nastaviti Pando mi le ta sporoči, da imam predhodno že nastavljeno in naj jo odstranim, čeprav sem jo pred tem že odstranil. Pod opcijo add/remove programs je Panda še vedno prikazana kot inštalirana ampak, če jo hočem odstraniti to ne naredi. Zanima me, kako odstraniti Pando, ki je že bila odstranjena, vendar je še vedno prikazana kot inštalirana in zakaj mi sistem deluje počasneje kot prej oziroma, če je imel kdo podobne probleme kot jaz in kako se je soočil s tem. Za kakršenkoli pozitivni odgovor se vam zahvaljujem.

St@jler ::

hmm...jst imam isto WIN XP pro pa pando pa mi dela zlo lepo. Prej sm meu tud nortona sam mi je tok system resourceou požru da sm rajš zamenu...:))

Jochaan ::

ja panda je manj požrešna od nortona, tk da je verjetno kej drugega narobe z tvojim sistemom.

Mogoče pa pričakuješ preveliko hitrost, zdej ko si formatiral :D
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621822 (20560) mat xxl
»

emule ne connecta po reinstalaciji Pande

Oddelek: Pomoč in nasveti
7858 (796) Virko
»

lsass.exe in panda platinum internet security 2005 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61663 (1597) OtonVM
»

Win Xp-počasno delovanje-->nujno prosim za pomoč

Oddelek: Operacijski sistemi
51124 (1055) romell
»

Antivirus: Norton ali Panda?

Oddelek: Programska oprema
191743 (1240) Jeebs

Več podobnih tem