» »

Vprasanje glede mpeg filma !

Vprasanje glede mpeg filma !

Ljubavnik ::

Mam en problemcek, mam Tv Tuner in snemam iz TV-ja filme, problem je pa v tem da film ko ga posnamem na disk zasede ohoho placa, in ga ni mogoce spravt na cd, zdj me pa zanima a obstaja kak program da tole stvar nekako skompresira da pride na cd, oz ce obstaja program, da bi celotn film razdelil npr. na 3 dele ? Help me ! Hwala ! 8-)
Mr. LoverBoi

edis20 ::

Pejt na yahoo pa poišč virtualdub s tem lohk delaš kar češ

Sumo ::

Ja, pa v DivX ga zakodiri, tko da bo prsu na en cd.

Ljubavnik ::

Amm ... sj bi zakodiru v DivX, but how the hell should I do that ? ;((
Mr. LoverBoi

freejack ::

Pejd na kako divx stran al pa astalavisto,..pa boš tam 3 milijone programov našel,..kk pa kaj,.pa zakaj,..:D

PRiMoZ- ::

Priporočam obisk te strani Digital Digest
:))8-)

Ljubavnik ::

Bom obiskal, sm probu to nardit ze z enim programom, sam mi neki ne worka ... bom probu se kle pogledat sam dvomim da bo kj srece k mi kr neki error javla ...:|
Mr. LoverBoi

TuXterrestrial ::

V istem programu s katerim snemaš maš za nastavit parametre. Nastavi compresion na DIVX pa bo. Če nimaš ponujeno potem jih verjetno nimaš inštaliranih kodekov.

Ljubavnik ::

Jst sm si iz neta en program dol posnel, problem je pa v tem ko hocem jst muvie odpret v tem programu (ker ga mors prvo odpret da ga lahko skrcis v DivX), mi na koncu javi error (nepricakovan konec filma), tko da mi ni cist jazn kwa morm nardit, mah sj bom ze neki pogruntu :D
Mr. LoverBoi

Ljubavnik ::

NewMan: aha bom probu nardit tko k pravs ... upam da bo workal ! hwala ti
Mr. LoverBoi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] štekanje/trzanje pri predvajanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5013419 (7308) yoco

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402351 (1603) nemesis
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71692 (1530) matevzm
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271786 (1428) Binji
»

Problemi z DivX filmom ..

Oddelek: Zvok in slika
252125 (1773) Bobnar

Več podobnih tem