» »

Problem pri ugašanju računalnika

Problem pri ugašanju računalnika

Šimpanz ::

V nedeljo sem na svojem računalniku nalagal Winse WP in ko sem na koncu ugasnil računalnik sem opazil da se je računalnik samo delno ugasnil (diski ugasnjeni ventilator na CPU še dela). NA monitorju je napis Zdaj lahko ugasnete računalnik (približno tako kot da bi imel AT ohišje). Poskusil sem spremeniti nastavitve na power options properties. Vem da bi tam moral biti izbirni meni kaj naj računalnik naredi če pritisnem gumb za ugašanje. toda tam ni zdaj nič. Ali kdo ve kaj narediti da se mi bo računalnik samodejno ugasnil ko pritisnem gumb za ugašanje.

ql000 ::

pr teh ta "novih" mašinah moraš gumb držat vsaj 4s da se ugasne (v biosu maš ene nastavitve pa se mau poigraj).

Šimpanz ::

Do sedaj mi ni bilo treba nič gumba držati da se računalnik ugasne. Šel sem na Start/Shut down pa je ugasnil. Zdaj pa se skoraj ugasne vendar CPU vent še dela in ma monitorju piše da zdaj lahko ugasnem računalnik (kot da bi imel AT računalnik). Mislim da bi moral znova namestiti Winse ampak se mi ne da, ker sem jih že med vikendom. V biosu ni nič za spremenit. A kdo ve za rešitev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linux - prenosnik ne ugaša na novejših jedrih

Oddelek: Operacijski sistemi
252222 (1362) nergac
»

Samodejni zagon računalnika, neznan vzrok

Oddelek: Strojna oprema
232818 (2231) ginger
»

SHUT DOWN COMPUTER

Oddelek: Operacijski sistemi
9960 (763) Mr.B
»

xp in zaustavljanje racunalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
111222 (976) CaqKa
»

Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
71178 (1072) ChiefThunder

Več podobnih tem