» »

Pomoč

Pomoč

ChiefThunder ::

Glih kr sm sestavu comp- KT7 pa duron 650, sam me neki zajebava. Prosm za vašo pomoč.
Prvič prižgem računalnik-vse uredu
Grem na zaustavitev sistema, pa se comp ugasne-mislm čist ugasne, sam je fora k sploh na gumb ne prtisnem za ugasnt, pa tud tist ta oranžn se ne pojav-- kr direkt ga zmanka. Pol pa prižgem računalo, se zalaufa sam piše na zaslonu tist, sj veste-NO SIGNAL-ono plavo pa belo. Prtisnem na gumb za izključitev pa comp še kr laufa, pol pa izpulm kabel iz vtičnice( une na sten) pa zaženem pa dela, se naloži, sam pri ugašanju pa ista pesem.
kaj bi to blo?

Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.

miranpozar ::

Tipicna fora od Abit plat! Da pa vse ne bi bilo tako hudo, pa je lahko zelo verjetno tudi napajalec! Kaksen napajalec pa imas?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

ChiefThunder ::

Mam Macase 250w. Drgač je vse skup od mlacoma.

Alex ::

;((;((
ITAK.. MLACOM IME POVE VSE;((

Men se tut včasih to nardi. Sam je tko k praviš. Štrom vn povlečeš in dela. Ampak jaz mam potem ke neki cajta mir. Kadar pa kej šraufam po mašini mi pa spet zabluzi. In spet gre kabelček iz štroma in spet dela.

Mogoče ma pa tut kej temperatura veze s tem. K sem mel še slabo hlajen proc mi je tut to delal. Probi bolši cooler gor dat. :P
Go AMD Go!

ChiefThunder ::

Aja, še neki, k tkole gledam krom orba se sploh ne vrti s polnim šusom, al pa spreminja svojo hitrost, pol pa ventilatorček mal not porinm pa se vrti enakomerno.
Kva bi to lohk blo.

ChiefThunder ::

Pri zaustavitvi sistema pač ni nč čudnga- ATX suplly popolnoma zaustavi sistem. Sam sem to nedolgo nazaj zvedel.

miranpozar ::

Hahaha! Počakaj malo... očitno sem nekaj narobe razumel!
Poglej... na ATX platah se ti računalnik popolnoma ugasne, ko izbereš zaustavitev sistema! To je standard, je popolnoma normalno in zelo cool, ker ne rabiš čakat da se sistem zapre, da bi potem moral še pritisnit gumb!
Tisti gumb za vklop/izklop pa računalnika ne ugasne, če ga samo pritisneš... držati ga moraš štiri sekunde, pa bo!
Hehehe... no panic! A si imel AT plato do zdaj, a?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

ChiefThunder ::

Oh sorry, k tkole najedam. Ja kr se tiče izklopa to je vse u redu- ja sm meu prej AT plato. Sam vseen pri zagonu pa še zmer zajebava- sj sm napisu zgor kva jo je#e. U glavnem- v uni knjigc k jo dubiš zraven plate piše, da morš namestit en service pack s priloženga cd-ja- ena vodila ti poprav pa neki za power, sam piše , da je za windows 98 SE, jz mam pa obične 98.
A morm, mislm loh namestim dotične popravke.:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comp se včasih ne prižge ????

Oddelek: Pomoč in nasveti
8789 (644) miranpozar
»

Compjuter se noce przgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7924 (842) PeTe13
»

Kaj narediti, ko se win98 nikoli samodejno ne zaustavi?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161127 (920) DscS
»

Comp se ne ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
13928 (783) BustA
»

blue screen !

Oddelek: Pomoč in nasveti
5922 (812) ginekolog

Več podobnih tem