» »

LCD z diagonalo od 50-66 cm ?

LCD z diagonalo od 50-66 cm ?

blackmumba ::

Kje se splača kupiti ? Gledal sem 30" lc-je in opazil da so pri nas opazno dražji kot v tujini.
Ima kdo izkušnje oz. je že kdo kupoval takšno robo kje v Nemčiji, Avstriji, Italiji ?:\

SSH ::

Karkoli kupuješ, iz izkušenj powem:

KUPI AOC!!!

Najbolša kvaliteta, najmanjkvarjenja, pa najbol poceni se jih dobi :D


LP, FReAK.

blackmumba ::

Aoc nima 30" LCD-jev. Ima samo 17" in 20". ostalo vse "comming soon" .

Razmišljal sem tudi o plazma monitorju, ampak slišal sem veliko pripomb. Npr. Gledaš pogosto POP TV in po določenem času se ti njihov logo, kateri je skos v istem kotu, zapeče v sliko. Podobno kot pri starih monitorjih. Nekaj zaradi fosforja. Kako ste kaj zadovoljni s plazma tv-ji ?
Je kdo že slišal za podobne stvari ?

Gledal sem SHARP -ov tv, diagonala 75cm in cena 1800€ ->LINK,,
Kaj menite se splača ?

Tonky ::

V službi imamo Pioneer plazma ekran.Ne vem točno(okoli metra je diagonala).Sam je zdaj star že 3 leta.

Ampak so se mu že po enem letu začele delat črte po celi širini ekrana.Tako da jih ima zdaj že eno deset "mrtvih" linij.

Pa tud glede tega da se logo zapeče v ekran je res.Mi sicer nimamo loga,ampak na tistem delu kjer se največkrat menja slika,

se je naredu ko en žig tistega dela(cca 20x20).Samo je pa lufal nonstop eno leto na tri smene.Tako da je že dal veliko od sebe.

Pujcek ::

ja, in seveda 1m plazma zaslon nima garancije, oziroma so se crte pojavile naslednji dan po preteku garancije, a ne??:\

spet kr neki...

Tonky ::

Ni to kr neki.Črte so se začele pojavljat že kar po enem letu pa pol.Garancija pa je eno leto;(( !!
Cena pa je bila pred tremi leti okoli dva miljončka.Pa ne samo to.Kolegici ki je delala z istim ekranom,samo v drugem podjetju
pa je šel le ta rakom žvižgat kmalu po poteku garancije.Se pravi da to ni kr neki;) !

SSH ::

Še en predlog:

Kupi en kvalitetn prijektor,paplatno bi tudblofajn sajsepridobi na kvaliteti, paje to, to =)
{Ima prijatl tak porihtano pa ma sliko dalšo od 2m, pa jeslika 1A, je pa za projektordal nekaj čez 1.5Mio.}

LP, FReAK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odganjalec mačk?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2711991 (6324) heresjohnny
»

Računalniška poraba električne energije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13732893 (26442) oemdzi
»

Receiver za domači kino (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
515171 (4282) trdoreh
»

ojačevalec s čipom STK4050

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
274209 (3829) Highlag
»

Trdi disk - rešitev podatkov po odpovedi

Oddelek: Strojna oprema
121772 (1453) tebodi

Več podobnih tem