» »

kt 133a

kt 133a

overklokan Molj ::

smo vidl pred parmi dnevi to ane, zdj me pa zanima kje bi se dal dobit oz. kere plate majo ta čipovja gor?

lp

matej
the one & the only

yjj ::

MSI k7t pro 2, Abit kt7, asus,....

luni ::

yjj nope, to so kt 133 plate... tip sprasuje po kt 133a

molj zaenkrat edina je Epox 8KTA3, ampak ne vem, ce se jih dobi v Sloveniji :(
Artificial Intelligentia

overklokan Molj ::

hmmm, a mislš d bo po novmu leto to kej pršlo tud v naše kraje al pa dol v essedo?
the one & the only

RudeBw ::

Na inetu so že prvi testi teh plošč. Ena prvih je bila IWill-ova, ima pa jo že kar nekaj drugih pomembnejših proizvajalcev. V prodaji bodo nekje v začetku naslednjega leta. Tako sem vsaj nekje prebral.

overklokan Molj ::

ok supr, pol se prav d bom raj počaku do naslednjega leta z nakupom nove mamaplate. sej cena nebi smela bit kej pretirano višja, ali pač?
the one & the only

RudeBw ::

BTW tukaj lahko dobiš nekaj najbolj svežih informacij o ploščah z omenjenim čipsetom

overklokan Molj ::

no pol se prav d bom raj mal počakal jst z nakupom plate&proca, d bomo lohk pol govoril o večih GHz na mojem kompiču, skupaj z že delujočim h20 hlajenjem :))
tnx 4 infos

lp matej
the one & the only

overklokan Molj ::

hmm še neki me zanima če je kle slučajn kdo bl podkovan v tem. v čem je bla fora d so mel omejen fsb? sej verjetn je tud zdj limit ane, sam če nardijo proc za 600 pa več mhz, zakaj ne nardijo pol še matičnga procesorja k bi šibal na 600 in več mhz? a so tok škrti al kaj
the one & the only

luni ::

maticnega procesorja? hurm?

enivej, v VIA in svoje cipsete so AMD po neuradnih (ampak ocitno resnicnih) infotih vgradili neko blokado, da nisi mogel FSB dvignit veliko preko defaultnih 100MHz... tak smo prvo mislili, da AMDjevi proci ne prenesejo visjega FSBja zaradi zgradbe notranjega vodila (EV6), ampak se je izkazalo da je omejitev v cipovju... sedaj so blokado pac morali odstranit, ker so prisli proci, ki imajo ze privzeto 133MHz zunanje frekvence...
Artificial Intelligentia

overklokan Molj ::

ja to kapiram, sam zakaj pol ne nardijo čipe tko d bi mel frekvence dost večje od 133? ni materiala al kaj? :) al so pač premal napredni?
the one & the only

Loki ::

Do sedaj ni bilo tako kvalitetnega rama, razen RDRAMa. Nega pa noces.

Sedaj je prisel DDR-SDRAM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri P3 na Abit BH6 (slot1) plosco

Oddelek: Strojna oprema
211666 (1453) Air_Borne
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
292103 (2103) mojsterpeter
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684276 (3317) rc-car
»

FSB, win nestabilni pri 107mhz

Oddelek: Navijanje
231706 (1462) VASkO
»

Abit KT7 in KT7<b>A</b>

Oddelek: Kaj kupiti
171661 (1358) VASkO

Več podobnih tem