» »

Nakup LCDja Samsung vs Philips

Nakup LCDja Samsung vs Philips

swar ::

Sem se odlocil da je cas za menjavo monitorja in mal gledam kerga bi kupu.Na zacetku sem se kar ustrasil ko sem videl kaksna ponudba je da res nisem vedel kaj nej vzamem.Nekak sta mi prirasla h srcu Samsung SyncMaster LCD 710T 17" in Philips LCD monitor 170P5ES 17"
.Obadva prodajajo na enaa.com.Zdej bi jest rad mnenje od kakega ki ima enega od teh monitorjev doma.Nekak se bolj nagibam k philipsu ceprav je cca 15k drazji in ima malo slabso svetilnost in kontrast od samsunga...Vse pripombe,ocene na plan in hvala za odgovore ze vnaprej...

Caligula ::

To vtipkaj v Google in preberi reviewe. To se gleda po testih in pa po tem, ko v kaki trgovini oba osebno pogledas. Ker se nimas kaj nagibat v eno ali drugo stran samo na osnovi tovarniskih podatkov. Sicer pa taka vprasanja raje postavljaj v zgornji "sticky" temi KATERI LCD MONITOR?
Ker tam je opisanih ze ogromno stvari.

Sam bi verjetno vzel Samsunga, ker se mi zdi, da sem nekje bral, da je ta soliden. Samo se mi pa samo zdi.

swar ::

Se opravicujem,ampak nisem najdel nobenega testa(ja vcasih tud google ne pomaga :O ).Tudi v sticky temi sem zastavil podobno vprasanje,jaz bi rad raje kaksne feedbacke od uporabnikov ki imajo ta monitor,...

darislav ::

Kar se tiče samsunga, potem priporočam samsung 173p 17" (193p 19"). Eden lepših dizajnov, super slika, vse funkcije z eno samo napoka, malenkost je dražji. V službi uporabljam philips in je le senca tega samsunga.

vise ::

Poglej Philips monitor ta model ima v modelu črko P kar pomeni da je najvišji razred pri Philipsu. Če pa hočes dobiti ta monitor še malo ceneje mi pošli zasebno sporočilo!

swar ::

Nevem zakaj bi dajal vec denarja za 25ms(samsung 173p) odzivnega casa?Nekak sem se odlocil za samsunga 710t.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372980618 (45454) hariscorale
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515172 (4506) ombre
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655224 (4117) boštjan
»

Kateri LCD za 110-130k izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
151476 (1050) dëych
»

ker LCD monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564157 (2940) boštjan

Več podobnih tem