» »

Pc phone?

Pc phone?

net_spy ::

Zanima me če bi lahko uporabljal računalnik tudi kot telefon. Če bi se ga lahko bi rad vedel ker program naj stegnem z neta in če kdo to uporablja naj pove kako je, če so kakšni problemi ali kej?

hruske ::

več jih je.

en tak nov, ki ni čisto pravi P2P, je skype, potem lahko to do neke mere delas tudi z msn messengerjem, miranda-im.org tudi to zna, ali pa sf.net/gaim-vv

To so samo nekateri.
P.S.: take zadeve ponavad spremljajo cudna konfiguriranja. Skype je ena lepa izjema kar se tega tiče.

net_spy ::

Aja pozabil sem da bi jez to prek modema in bi rad uporabljal računalnik dobesedno kot domači telefon saj ga v sobi nimam

Ziga Dolhar ::

Zraven Windowsev si, če se ne motim, pod Pripomočki dobil tudi program "Telefonski pomočnik" ali nekaj takega.

:-)
https://dolhar.si/

Spajky ::

Ponavadi, če tel.modem to omogoča (speakerphone funkcija!), dobiš zraven driverjev na CD tudi program za to; drugače verjetno razen izjem to ne funkcionira, tudi če je modem voice type; eden takih programov je Bitware; poglej na Netu, če podpira tvoj modem (DL 3Mb in probaj)... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec podpore za Windows 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14272865 (65115) dr.Akula
»

Ko ne bo več XP...

Oddelek: Pomoč in nasveti
427661 (6030) Pithlit
»

Ubuntu - za, proti

Oddelek: Operacijski sistemi
356123 (5334) Zero0ne
»

Windows Server 2003 boljši od Linuxa

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
252496 (2162) Ziga Dolhar
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885394 (4014) sketch

Več podobnih tem