» »

Problem z volanom Logitech Formula

Problem z volanom Logitech Formula

LojzePek ::

Volan mam že eno leto, vendar se mi je sedaj začelo dogajati da, ko pridem v igro (gp3, collin2) brez da stojim na stopalki za plin sam po sebi dodaja gas. Med kalibriranjen pa je stvar videti povsem umirjena. Nisem neki električar vendar sumim da je kriv potenciometer. Ko sem razdiral volan sem opazil da je za gas drug potenciometer kot za bremzo. Nekih oznak pa na njih nisem opazil. Zanima me ce se splaca sploh zamenjevat potenciom. oz. ali se da kupit sploh pravega?
Prosim za pomoc.

LojzePek ::

Res nima noben ideje?

gorenc ::

nekaj podobnega se je meni dogajalo na thrustmasterju FF. Odinstaliraj driverje, restartaj racunalnik in se enkrat instaliraj volan - meni je pomagalo. Poiskusi preden zacnes razdirati vse skupaj, potem ga bos tezko nazaj sestavil.

LojzePek ::

stvar ni v driverjih, sem vmes že večkrat na novo instaliral windowse. Mater, zdej se mi zdi da je lahko problem v gameportu. Mogu bi probat še na kaki drugi mašini.

luni ::

mogoce pa bi volan lahko nesel na servis, ce ga ne bi razdiral? jaz sem videl ze dovolj tako ali drugace pokvarjenih volanov da vem, da jih je najboljse kar na servis nest ko zacnejo zezat
Artificial Intelligentia

LojzePek ::

garancija mi je itak že lani potekla, sploh pa ne vem če mi nebi zaračunal popravilo več kot je vreden.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746410 (3526) __Devil__
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310819 (5848) mzidy
»

a ma se kdo probleme z momo racing volanom

Oddelek: Strojna oprema
141184 (1016) PrimozR
»

MOMO Racing volan

Oddelek: Strojna oprema
282136 (1754) Tattoo-
»

Volani

Oddelek: Strojna oprema
81110 (997) Kaiser

Več podobnih tem