» »

MOMO Racing volan

MOMO Racing volan

Hux ::

Kaj obstajata dve verziji tega volana?



Ta z rdeco crtico in en z nekaksno fluroscentno roza-vijolcno ki odbija svetlobo?

Namrec sem ga drzal v roki v avstriji pa je mel to fluroscencno crto in ne rdeco kot na sliki. In ce ja kaka je razlika.
  • zavarovalo slike: OwcA ()

jRk0 ::

dve verziji sta, jap.

ena je tista ta prva "originalna", ki je tudi drazja. ena pa cenejsa.

samo sem pozabo razlike.
so pa razlike ze v obliki, pa razne te fore.

am, tale na sliki je ta slabsa verzija. boljsa ma usnjen volan pa sivano se mi zdi.
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

ena je logitech momo force druga je pa logitech ferrari momo force al neki tazga pa 10k dražja in grša (meni:)). Sam to ni to kar hux sprašuje. Pomoje gre sam za dve različne serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Odpadnik ::

obstajata MOMO racing (goraj na sliki) in dražji MOMO force. Slednji je oblečen v usnje. Poseduje MOMO force. Sicer ni ravno lep, je pa super izbira, ker je občutek na roki (v vseh pogledih) neprimerno boljši od MOMO racing. Dodaten plus pa je še to, da se ga da priklopiti na PS2 (Playstation 2) in brez problema deluje.
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

Hux ::

Jah vem za usnjenega vendar ga na mojo zalost ni za dobit vec nikjer, niti v avstriji.

Ta zgoraj na sliki vem da je Racing model celi gumjasti obroc. Samo zanima me glede tistega rdecega krogeca nasredini zgornjega dela obroca. Namrec nej bi bil rdec sledec po sliki. Jaz sem pa vido da je bil fluroscentno vijocno-roza oz pac taka cudna barva hehe.

Sam mam zaj trenutno Sidewindera FF zdelan tak da je ze guma zacela odstopat. Cas je pac za novega vendar nocem novega modela sidweindera ker nisem zadovolni z pedali tega kaj ga mam zaj. Cvilijo vcasih kr hudo, povdarek na vcasih.

Sem cu tudi da so problemi z kalibracijami in baje ne pri vseh volanih Racing serije. Torej zaj nevem ce obstaja ze druga revizija al kaj.

Ce pa se mogoce ve kdo ce luta kaki MOMO Force po kaki slovenski trgovini mi kr nej sporoci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

jamiroq ::

v BigBangu v Kopru (center Supernova) imajo MOMO Force (vsaj v torek so ga še imeli) za nekaj čez 40k iirc. Mislim pa, da imajo samo enega...

Tattoo- ::

Hux2:

Kolikor je meni znano obstaja samo ena MOMO Racing Force - in to je ta z rdečim krogcem - vsaj jaz sem samo take videl, pa tudi na Logitechovi domači strani je samo ta model :\

BTW: tudi mene zanima, kje v SLO ali sosednjih državah bi se dalo še dobiti MOMO FORCE - usnjej volan :\. Po možnosti če lahko nalimate naslove ali povezave. Ali pa če kdo prodaja svojega, dobro ohranjenega >:D

Tattoo- ::

Comtron

NA temle naslovu baje prodajajo MOMO FORCE - zdej je pa treba samo še preverit če je to res...ali je samo nateg :D

Če je kdo že preveril naj pove >:D

Hux ::

heh jaz sem probo narocit v mimovrste. Te pa narocim cakam vec kot mesec da mi ovo tele rece nehali so ga delat! Ja mamicu mu to jaz tudi vem torej kaj ga prodajajo ce ga nemroes dobit! Zaj so se Racing force odmaknili z kataloga. Ocitno mislijo da so oba nehali delat. Nesposobni danikaj!

pizda pa ravno petek je tak da nemorem niti vprasat ce me samo za nos vlecejo al res lahko dobijo!

Zaj sem kr pri kontromi oddal online narocilo. Da vidim ce me bojo prisinetli. Mogoce majo kaka skladisca puna tega lol.

Ma kiri stevilko se od bigbanga v kopru? Na spletni strani od bingeca ni najti forca vec. :D

Pomoje ga controm tudi nemore dobit razen pavdarjam razen ce se res trudi in ga z USA prepelje kar pa "mocno" dvomim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

jamiroq ::

telefonska je (05) 630 65 00.

Hux ::

thx ampak zaj moram na controm cakat ker sem oddal. Upam da nebojo rabli 1 mesec da ugotovijo da nemorjo dobit lol.

Btw. oni krogec na obrocu je taki kot na tej sliki.



Legenda :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Lio ::

je to otti volan(na zgornji sliki) ki ima pravo prestavno ročico.

Hux ::

Ja to je Momo Racing z rocico. Prava rocica noja. Sekvencna bol.
Nasreco se da dol vzet.

Mene je strah pri teh volanih glede potenciomterov. Mel sem prvega V4 volan ki je mel sfukan potenciometer na gasu in GPL vozit znjim prakticno nemogoce brez pospeskov pomagala. MS fajn opticne tak da tu nemres kaj prevec pokvarjeno dobit.

Meni osebno se usnjen momo ful dopade. Racing je mogoce se lepsi in malo majnso noja. Ce nedobim Forca pa pac Racing. Strah me je ker en angleski kolega je mogo nekaj z lepilnim trakom zalepit da je MOMO force delal spet kot nov in en ma iste probleme v leaguju. Tak da nejbolj trotlziher bi blo iti z Sidewinderom spet lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tattoo- ::

Hux2:

Kater volan si potem naročil pri Comtronu?

Vseeno poročaj, koliko časa si čakal ter kaj so ti poslali :\

Hux ::

tega

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Hux ::

Narocilo pri kontromu je kao na predzadnem postopku. Samo ne veselim se prevec sej sem tak dalec tudi pri Mimovrste ze bil pol pa mesec in pol tema. Ce bo vse posreci pa bom vendarle mel tega beautija :). Sicer se se vedno zadrzano veselim :'(


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Odpadnik ::

Kolikor vem, Logitechove izdelke drži IZID. Na njihovi spletni strani - IZI Shop. Sicer MOMO force ni nikjer zabeležen, da bi bil, ampak lahko pa pokličete in vprašate. Jaz imam z IZIDom dobre izkušnje.
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

Hux ::

sej ga dosti firm drzi samo taki online only shipi je sansa like zero da bojo se sploh potrudli dobit nekaj kaj ni takj v obsegu roke.

bmandelj ::

Takole je glede teh volanov
rdecega z usnjem (MOMO Force) se ne dobi nikjer vecker jih ze kar nekaj casa ne delajo vec(razaen kje kaksna ful stara zaloga, crnega z prestavno rocico pa se da dobit (MOMO Racing force), mam kolega ki dela pri eventusu oni jih tud uvazajo.

feeling v roki pa mi je boljsi pri momo force ker je usnje, guma mi ne potegne, sem probal oba in se potem odlocil za usnjenega.

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Tattoo- ::

V vseh pogledih je MOMO FORCE veliko boljši kot MOMO Racing FORCE zato bi ga pa tudi rad kje našel ter kupil :D ampak ga na žalost nikjer ne najdem...:\

Če kdo ve, kje se ga dejansko da kupiti (kakšna stara zaloga) naj prosim pove :))

Hux ::

Mene je res stragh racing verzijo kupit ce bom presiljen. Ena stran na netu je ko je en tip mel dosti problemov. Prvo je blo lufta v volanu, pol so usesa zadi mela vlki luft da ko si sprozo se je za 2x kliknilo. Pol pa tam kilometerska navodila kak popravlat to jau. Ce dam 32k nocem tega delat. Pol se pa famous izgublanje kalibracije in premikanje centra. Torej spet rabis en program ki se ob zagonu windowsov zazene zram in kalibrira. Pol da moras v igri vedno levo in desno do maximuma zavrtet. Pa mi kr slabo rata.

Pri Sidewindero nic od tega. Vcasih ko resetira "res redko" se premakne center ampak ponovni reset resi. (le enih 4x od 3 leta ko ga mam)

V igri sicer se premakne center ampak neupazno. Milimeter ki tak ne upazis, ker je tudi luft v volanu malenkost. Vlgavnem ce je to edin problem roko nasrce odlicno. Pol pedala ki obcasno zacnejo skripat kot da bi plastika drgnila, res grozno. Knofi zadaj shiftajo vcasih za 2x. Guma se je ze locla od volana. Spodaj pa neka cudna mast in roke ti svicajo ko svija pri dolgih voznjah na tej svinski gumi ki je za moje pojme ugabna. Mel sem celi gumjast volan prej ki ni svicalo tak. Torej sidewinder kot nov nakup bi priso edino v upostev ce bi bil edin volan za dobit.

Pri obeh momotih me je strah glede analognih potenciometrov. Pri prvem volanu je gas potenciometer bil zanic in GPLja nisem mogo spelat v ovinku brez pomagala. Grozno.

Leder volana se bojim da bi mu onico leder ker drzim volan tak mocno kot se pravi volan ne drzis samo da trofim pravi kot na cesti. Mislim res mocno. Verjeno bo res najbolse gumjasti, mehka guma.

Hux ::

Gori ti je dal stevilko od bigbanga v kopru. Jaz osebno mrzim razstavljene predmete ki ga je ze 200k ludi zasukalo okol v teh 2 letah. Jaz sem pri kontormi naroco prek web paga. Pondeljek sem klical ce res majo za prodat pa ves da nic nevejo. Naroceno je 10dni je cakalni cas zaj pa cakja pa se cudi ce bojo ga ki prevlekli lol. Ce ga nebojo bom pac Racing vzel onega razstavljenega se ne dotaknem ce je zadni.

Hux ::

Dobra novica! Kontrom resno ma volane se tak da vsak ki se ga hoce hitro letite. Jaz dobim mojega jutri :D

Zaj pa na bankomat po dnar lol.

Tattoo- ::

Hux2:

Sporoči, ko ga (domnevno jutri) dobiš v roke, če je pravi - rdeči MOMO FORCE. Če bo temu tako, bo to novica meseca, ne dneva :D. Potem pa res samo še letim na banko in v naročilo :D

Hux ::

Jah drugace jim za 41 jurjev osebno grem iskat. Pol me sice lahko v zaporu obiscete nevem kolk dobis ce enmu gbc steres amapak vseeno. Da mi nebojo ki res poslali kaki sis mis hehe.

Hux ::

Eh kurc racing so poslali za 33 jurjev. Prokleti nesposobnezi. Mah pa bom na njihov racun stestiral dobro pa poslal nazaj lol.

In gledenato nocem zlomit nic in mi se sanja ne kak one 3 klamfe zaklamfas na mizo. Pizda nic ne pise jau! idjoti debilski!

edited:

ok sem ze prebral en review da je pokrov treba dol vzet zaj pa drzi ko sus na mizi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tattoo- ::

Eh kurc racing so poslali za 33 jurjev.

Tega sem se bal :\

Hux ::

jaz tudi ;((. Zaj sem ga usposobo da dela enako kot sidewinder prej v Nascarju. Edina opazna razlika med tema dvema zaj je bremza je bol mocna in volan drugacno obliko za oprijem. Druga pa zgleda vse isto tudi obcutek voznje in isti casi in vse.

grem se F1 sprobat drugace pa kr tiste profile nalozim ki jih dobis na sidewinder strani za vsako igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Tattoo- ::

Radujte se...jest sem končno dobil MOMO FORCE-a :D

Ker sem nad našimi vrlimi trgovci obupal (poslal sem maile enim 5-im firmam katere so imele oglase na internetu, da prodajajo MOMO FORCE-a in od tega dobil odgovor od vsega 2-h firm ki sta obljubljale da imate rdečega MOMO FORCE-a v zalogi :\. Ko pa sem osebno ves vesel prišel v trgovino po volan me je pa pričakal črni Racing FORCE :\ - imelo me je, da bi prodajalca dvakrat na zobe :D

Tako da sem potem za 30.000 SIT kupil rabljenega MOMO FORCE-a ki pa je kot nov...in ni mi žal niti tolarja :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTR2

Oddelek: Igre
402705 (1496) Blinder
»

Volan za občasno igranje.

Oddelek: Kaj kupiti
11994 (811) DavidK
»

Kateri volan?

Oddelek: Kaj kupiti
342325 (1664) LittleDevil
»

Kateri volan oziroma kje kupiti Lgitech MOMO Force?

Oddelek: Kaj kupiti
111588 (1353) Tattoo-
»

Kje do Logitech MOMO FORCE?

Oddelek: Kaj kupiti
91271 (1068) Thanatos

Več podobnih tem