» »

Soldiers: Heroes of World War II

Soldiers: Heroes of World War II

Xplicit ::

Sm zacel spilat k sm bil na pocitnicah (pa taksne pocitnice ane :\ ) in se mi je zataknil pri, mislim da je 4. angleska misija, tam ko mors v enem mocvirju pridt do strmoglavljene V-3 rakete in pol priti cez mocvirje do nekega 'extraction pointa', no fora je v tem da kakorkoli grem v mocvirje, vedno komandosi utonejo - lahko grem pes, normalno, laufam, se plazim, celo z oklepnikom sm se not zapelu, pa so kar vn popada (lame fora), ...
kako se torej pride do tistega extraction pointa?

sm tud prsu do te tocke, da sm vse nemce postrelu, pa se je prpelalu se en bataljon (al kak se temu rece), sm se une pospravu, pol mi pa jav Missin failed, kao da nism uspel dobit delov od rakete, ceprav mi v objectives pise da se mors sam se do unga extraction pointa dokopat...

toraj kako?

btw - sm na googlu isku walkthrough, pa nism nc najdu - neverjetno...

Xplicit ::

sm ugotovu - edina stran k ma zaenkrat resitve, nasvete, trike, ... je codemasters-ov forum :\

btw - a sploh se kdo to spila, glede na to da sploh ni blo nobenga odgovora?

thundercat ::

jst špilam,....ruse sem že naredu zdej pa delam nemce...3. misijo...zakon špilja....sam multiplayer mi ne dela:|

suntrace1 ::

Špil ima StarForce3 zaščito in ga je mal problem instalirat, zato slab odziv pomoje.

thundercat ::

je bil problem...fantje so zadevo rešli....dokaj enostavno....:\

tako da dela!:D

Xplicit ::

al pa ce bi kdo kdaj za fantasticne spile odstel celo kaksnega jurja ali dva (oz. 8 :\ )

btw - jest sm obrnu rusko kampanijo, mam pa zdej probleme pr angleski in ameriski

anglaska je una k je kao ena zaseda, pa mors en konvoj prestrect, sam mi ne uspe narest k na konc pride un tank pa ga ne morm sesut... (morm se enkrat misijo od zacetka preigrat, pa najdt kje ksno antitank granato al pa kej)

ameriska je pa una 2 shermans, k na konc pride ful en hud nemski tank pa ga ne morm sesut, pol me pa uni vojaki od blizu sesujejo...

nemcev pa se nism spilu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249350 (13953) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135768 (32009) Sandi1987
»

Splinter cell double agent

Oddelek: Igre
472392 (1355) Mirč
»

Freelancer

Oddelek: Igre
341611 (1056) BigWhale
»

PROJECT IGI...

Oddelek: Igre
252027 (1674) Gandolf

Več podobnih tem