» »

Bios flash r9800se

Bios flash r9800se

Kleto ::

Jest bi flešnu bios od radeon 9800se sam ne vem ktere rame mam gor k nč ne piše na ramih kašni so sam ene cifre..
Kleto

Kleto ::

na ramih piše HY5DU283222
AF28 330A
KOR 7L422581
Kleto

Mirko5 ::

To so Hynix 2.8ns rami.

P.S. Uporabi malo Google.

Kleto ::

sej sm uporabu google in sm že pogruntu kteri rami so :D
Kleto

Tilen ::

Povej kako se bo obnesel flash in katere firme je kartica.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kleto ::

Grafična je xpert vision. Sam sm flashu z club3d 9800pro biosem... Pa ni zgleda nč.
Kleto

Kleto ::

Idiot sm! Zjebu sm grafo... Flešu sm z powercolor-jevim biosom od radeon 9800se 128mb z istimi rami k so na moji. K sm pa restartu pa črn zaslon na monitorju pa lučka utripala... Kaj nej nardim? A sploh lah kej nardim?
Kleto

Tilen ::

lol, a zdaj pa pises preko kaksnega starega MX-a ? Jaz enostavno ne razume, why the **** si sploh hotel flashat? da bi potem kartico prodal kot PRO al kaJ? CE se SE moda se itak moda v omega drajverjih, ce se ne moda, pa se lahko da ne recem ... na glavo postavis! Ce se ne moda, navijes kolk se pac da in igras ali prodas ali zamenjas za drugo.

edit: ne vem kaj ti naj svetujem, nisem se mel takega primera. Glede na trenutno stanje, velikih moznosti nimas. Garancija v tem primeru tudi ne velja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Kleto ::

Flashu sm zato k me neki zajebava pod original frekvencami in brez odklenjenih cevovodov.. Sam se mi zdi de ne dela zato k so pr powercolorju višje frekvence...
Kleto

Kleto ::

Ali mi kopija originalnega bios-a kaj pomaga če se mi sploh z grafo ne pržge rač.. zdej mam pa radeon 9200 not:'(
Kleto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kleto ()

Tilen ::

kako bos pa flashno ce ne prides win oz se ti nic ne prikaze. Hm :P Mogoce bi probal na pamet stiskat ce so kaki simple meniji :P . Just IMO.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kleto ::

Tko ne gre... Kaj pa neki z eno pci grafo?
Kleto

frudi ::

če imaš še kako pci grafično, potem ni panike... daj v računalnik obe grafični (9800se in tole pci), zbootaj preko pci grafične v dos in normalno flashni 9800se z originalnim biosom (saj si ga shranil ne?).

če nimaš pci grafične, bo malo težje, ker boš moral delat na pamet. naredi si dos/win9x boot disketo in gor presnami bios in program za flashat. v biosu nastavi 1st boot device na floppy, vtakni v agp 9800se in zaženi računalnik. na ekranu bo sicer tema, ampak računalnik se bi moral zagnat preko floppyja. ko disketnik neha ružit, vpiši ukaz za flashanje in upaj na najboljše :). mogoče je treba flashanje še potrdit (kaj v stilu 'are you shure? y/n' al kaj takega, upam da si si zapomnil flash proceduro od prej).
če se ti ne da na pamet vpisovat ukazov, lahko tudi vnaprej nardiš na disketi datoteko autoexec.bat in vanjo vpišeš ukaz za flashanje, ki se bo tako zagnal kar ob bootu.

good luck!
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Mirko5 ::

Edina moznost je da nardis flash na slepo oziroma s pomocjo pci graficne.

Vzemi si cajt in si preberi nekaj tem na tem forumu:
recimo ena tema na tvoj problem...
http://forums.ocfaq.com/showthread.php?...

Drugic pa ne delat stvari, ki jih ne znas! Ce ti ze v defaultu ni delala, ti bios ne bo nc pomagu.
In upam, da ti bo flash uspel, ker drugace si unicu graficno.

Senzacionale ::

jaz sem tako zajebal radeon 9000 pred dvema letoma pa sem kr na servis nesu reku da je crklna pa so mi jo zamenal.
http://www.dostavahrane.si

Kleto ::

Ja jest sm jo pa v Nemčiji kupu. Bom si sposodu eno staro pci grafo od frenda.
Kleto

Kleto ::

no zdej dela.
Kleto

SSH ::

Mi prodaš grafo? za kolk?:D

Kleto ::

Mislš radeon 9800se?
Kleto

SSH ::

jap, v takšnem stanju kot je.

Kleto ::

Sej zdej dela. Sm flešnu bios nazaj z originalnm..
Kleto


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Radeona 9800 Pro v XT NUJNA POMOČ!

Oddelek: Navijanje
241468 (929) Good Guy
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389238 (5213) Tilen
»

9800pro -> 9800XT flash failed

Oddelek: Navijanje
231714 (1172) DjTonic
»

Kako izvem temperaturo GPU

Oddelek: Navijanje
442345 (1742) Tilen
»

2.8ns rami na 9800pro? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1205866 (3567) T(he) Boss

Več podobnih tem