» »

kam na hrvaško poleti?

kam na hrvaško poleti?

pingec ::

a ve kdo kšno dobro spletno stran kjer je veliko apartmajev ali pa lahko kdo kaj priporoči ker tam že bil pa zanima me predvsem split, hvar,pag
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Dusko ::

www.adriatica.net
če se ne motim pa si tam poglej.Drugače pa ostani rajši v sloveniji
www.sloveniaholidays.com
pa ne delaj prometa našim "prijaznim" sosedom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

Mercier ::

Na Pagu so skale pa ovce.

Arrivo ::

Hrvaška je relativno draga...

Ker predvidevam, da te zanima Hrvaška, ker bi rad potoval z avtomobilom ti svetujem Korziko .
Nižje cene, krasne plaže brez gužve,...

Zavo ::

Jaz ti priporočam Kreto v Grčiji, kar je raj proti kateremkoli kraju na jadranu, pa še občutno ceneje te bo vse skupaj prišlo!

Če si pa lamer, pa pojdi v Poreč in uživaj!

Arkadij ::

Men je pa fajn na Braču...plaže niso nč posebnega sam je pa ful mir (z izjemo Bola)...

Zavo ::

Mene ravno ta mir moti. Mir imam doma. Ko grem jaz na dopust, sem rad aktiven (odbojka na mivki, tenis, scooter, safari...), zraven tega imam rad peščene plaže in obilo party-jev na plaži zvečer!
Tega mi pa ne naši in ne hrvati ne nudijo! Jebat ga, zato hodim v Grčijo.

frenk ::

Djte mau povedat kolk stanejo take počitnce ala grčija in podobno...sm slišou da je ladja ful pocen, pa hostli tud:\

Zavo ::

Ma kaka ladja frenk!
Avion tja in nazaj, transporti do brnika in od Herakliona do Malie. 7 dni nočitev z zajtrkom in zavarovanje stane okoli 49.900,00 Sit! Pojdi preverit last minute (nekje 7 dni prej veš za točen datum)!
Na Kreti pa je večerja za dve osebi s pijačo od 15 - 20 evrov!
Scooter stane 60 evrov za 7 dni!

Skratka jaz porabim komplet za sebe pa za žensko 200.000,00 Sit, s tem da si privoščiva vse pi*darije!

jjohny ::

Zavo,
ti si pa zihr sin kakšnega naftnega šejka.:D :D

frenk ::

Zavo: jest bi šu raj z ladjo ker je že na ladji žurka:D, poj pa tm dol kšn hostl, ker bo verjetn velik mlajših in pa žurke celo noč>:D...poj se pa mogoče še mau u vodo vržeš....sem pa velik socialc in bi seveda čim cenej:8).

SkIDiver ::

Mi se menmo za Dubrovnik. Mamo neke veze dolej tko, da bo vse bistveno ceneje. Seveda pa ne maramo zatišij, ker se nam bolj dopade, če se full dogaja okol nas tko da ga mi lahko tud zraven neovirano žuramo in se zabavamo.

undefined ::

> kam na hrvaško poleti?

Vprašanje ni kam na hrvaško, ampak zakaj na hrvaško. ;)

BlackHole ::

Vprašanje bi lahko bilo tudi, zakaj ne na hrvaško oz. kam tako blizu še lahko greš z avtom recimo)?

undefined ::

BlackHole, v Sloveniji kej manjka? :)

BlackHole ::

V bistvu ti ne znam odgovorit, ker že dolgo nisem bil na slovenski obali oz. se sploh ne spomnim če sem kdaj bil (tudi na morju nasploh že kar nekaj časa ne-letos se bo le zgodilo). Pač govorice, pa nečista voda, nimaš nobenih otokov, cene pa verjetno povsod previsoke. Najboljše bi bilo, da bi mi nam to povedal nekdo iz lastnih izkušenj.

IR Babun ::

Sam na Hrvaško k unim odiralcem ne, lani sem šel na Cres pa so me cist ožel, res pa je, da sem v enem kafiču dal za kofe in deci juica 5 kun.
Ko smo šli na večerjo sem zraven dobu počen kozarc, ko pa sem jo prosil naj mi ga zamenja pa ga je komaj vzela in najdl novga nosila, podn.
Mene dol ne bojo videl več, vsaj s takimi cenami pa obnašanjem ne.
SCREW THE GOVERNMENT

iso2000 ::

Hrvaška? Super! Dalmacija mi je zelo pri srcu - prijazni ljudje, ni drago, razmeroma čisto morje. Kar se tiče pa Adriatice - je precej draga oz. ima precej visoke marže. Sem bil lani na Korčuli preko Adriatice in so nabili ceno za ca. 30%. Drugače pa sem bil v Dubravniku, Na Pelješcu, Korčuli, Pagu, V Zadru, Splitu, Rogoznici (malo pred Splitom). In moram priznat, da se vsako leto z veseljem vračam v Dalmacijo. V Istro pa me pot zanese samo še pozno poleti (konec septembra) ali pa v Maju.
Bil sem tudi na Korziki in moram se strinjat s prej napisanim - nobene gužve, in lepo morje. Samo mene baše sporazumevanje - It. ali Fr. ne znam niti besede, Angleščina in Nemščina jim je pa bolj probllematična. Bom pa sigurno še šel na Korziko!

Imaš še eno varijanto: Črna Gora - cene nikakve, norje čisto, malo turistov, sam meni se še ne zdi dovolj varno!:8)

DJ ROK ::

pojdi na umag tam bom tudi jaz se bova kje srečala.

Business ::

Zakaj na hrvatijo?

Raje grem kam drugam. Kamorkoli samo ne hrvatom nehvaležnim!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428596 (2227) Pithlit
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038469 (28513) ThinkPad
»

Kam se odpravljate na dopust? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577319 (5564) MadMicka
»

Kam letos na morje?

Oddelek: Loža
178978 (7947) T0RN4D0
»

Kaj je s temi Hrvati???... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707444 (5435) link_up

Več podobnih tem