» »

Kam se odpravljate na dopust?

Kam se odpravljate na dopust?

1
2
»

Freezy ::

Avgusta štopam do Moskve prek Romunije, Ukrajine in še česa. Dolgčas sigurno ne bo.

gulfstream ::

Lepa obala je na dosegu poldnevne vožnje z avtom.

Drugače pa tudi sam nisem fan Hrvaške, sem parkrat bil obravnavan kot manjvreden gost, pa zdaj raje denar nosim drugam. Saj ne rečem da so generalno neprijazni do nas, ampak določeni osebki pač živijo v svojem svetu.

V Afriki pa se noben ne obremenjuje od kje sem, samo to jih zanima kaj mi bodo prodali za tistih 5 evrov v denarnici :)

quepasa ::

Evo jaz grem pa v Slovenijo na pocitnice :D Me ni bilo tam ze pol leta :P

Kawl6 ::

flood je izjavil:

če bi užival nebi zdej na slo-techu bil 8-)

čez kak teden-dva mal v zadar in okolica
decembra pa nova zelandija :D


He,he,he to paše zraven.Drugače pa je bila dalmacija vedno v mojem prvem planu:Vis,Korčula,Hvar,Pelješac,Brač,...Domačini so prijazni,ustrežljivi.Ni mi žal niti beliča.
Prepotoval sem pa dansko,švedsko,norveško do Kristiansunda via Trondheim,švico....samo to ni to.Verjetno me že j---- emšo:|
Ker dopusta brez ležalnika zame ni.:)

eieieie1 ::

Ja ampak imaš recimo tudi turčijo, grčijo, egipt, ali pa kake otoke v evropi z all inklusive hoteli za podobno ceno kot hrvaško ;((

Tero ::

Ni denarja zato doma :(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Yossarian ::

Mislili smo takole: po zajtrku vzamemo lančpaket, najamemo rent-a-car in gremo pogledat Knosos, pol Matalo, se ustavimo kje na hladnem pivu... Knosos je baje priporočljivo it gledat popolčdan, ko je manjša gneča.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

MadMicka ::

Na Kreti je blo super, ko smo se z avtom zapeljali iz severne obale na južno. Kjerkoli vmes se vstaviš v lokalnih gostilnah, je hrana (in pijača) bistveno cenejša in isto dobra ali boljša kot v turističnih središčih. Pa tale dolina je super za prehodit. http://barkahabibi.wordpress.com/2010/0... Če ni kondicije, začnete pa zgoraj in se spustite navzdol :) Jaz grem letos z rent-a-car-jem po Cipru, po obeh delih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam Na Dopust (hrvaška odpade)

Oddelek: Loža
265604 (3845) PrihajaNodi
»

Mi gremo pa ... v Bolgarijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815012 (12403) fosil
»

Kam letos na morje?

Oddelek: Loža
178986 (7955) T0RN4D0
»

Grčija in senca na plaži- 6 letnik

Oddelek: Loža
415725 (4052) ABX
»

Kaj je s temi Hrvati???... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707470 (5461) link_up

Več podobnih tem