» »

Načrti za poletje.

Načrti za poletje.

Azz_Kikr ::

Imate ze načrte za poletje? Kaj bo prioriteta: morje, hribi, tujina ali domači kraji? S prijatelji ali s punco/fantom? Gre kdo na slovensko obalo?
Lp, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Tomi ::

Seveda imam načrte. Najprej naj bi naredil izpite, potem malo relaksacije, potem poletni tabor, potem relaksacija, potem pa strokovna praksa poleti. Morja najbrž nič, ker je treba malo varčevati za naslednje leto (praksa na Finskem). Če morje, s kolegi. Punce ni sploh.
metrodusa.blogspot.com

iso2000 ::

Na morje s punco (Dalmacija za 3 tedne), potem še kaj v hribe s kolegi, morda kakšen kolesarski večdnevni podvig. Vmes pa še malo delat - da bo za sprot... Potem pa še kakšen izpit narest. Prvi teden oktobra, ali zadnji teden septembra pa še enkrat na morje. Morda enkrat vmes še za kakšen teden (če bo dnar) skok v tujino k sorodnikom - Švica. To je to - v grobem.
LP

Cokolesnik ::

Kdo bo sel na morje oz. na dopust po tem principu in se bo v kaksni turisticni pisarni ali kaj podobnega - pac omrezenega, priklapljal na net, bral e-posto, kaksne novicarske strani v SLO

IN seveda pokukal v novosti slo-techa (novice, forum...)? :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Finiširal moj homepage, pomagal doma, se naučil programirati :8) , navijal računalnik >:D in mogoče kaj zaslužil z delom v kaki računalniški prodajalni :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

atubbuta ::

Za začetek se vsedem v dedkovo barko in črta na Unije. Tko za ene par dni. Konec junija grem pa k prjatlom v Bohinj. V začetku junija moja seka povabi svoje frende na viknd v Vrsar in tudi jaz se bom vrjetno tja uštulu. Uuuu mal bo treba pa še delat, da bom lahk šel konec julija na Pag in v avgustu v Oregon in Montano. :))

Fajn počitnice bodo to!

perci ::

Jst bi bil kar cel mesec v dalmaciji. Realnost bo pa malo drugačna, nekej bo dalmacije, treba bo pa tut delat, na kako potovanje bom šel pa jeseni. Aja, absolvent je zame letos.

Hair_Y ::

Dopust, kje pa...
Nardit še dva izpita, napisat diplomo,
jo zagovarjat, zraven še na šihtu bit,
da je treba še doma kaj postorit še za pol leta
nazaj(ni blo cajta), sploh ne govorim...

No za kak piknik pa upam, da bo.,..>:D

atubbuta ::

Prav zato je treba diplomo končati spomladi!!!

Hair_Y ::

Ja sej vem, samo kaj, ko se ti prej ne da
(no ko še malo uživaš:D , glih ne študiraš tak
daleč naprej).
Bo pa pol bolš....

BigWhale ::

Eni bomo pa malal stanovanje... ;> Pa se kaka druga 'hisna' opravila pocel... :P

Zeberdee ::

[Duro] gre za 2 tedna v ameriko (denver - las vegas :\ ), potem gre z bakico na en kul otok po imenu silba, pa se na priprave, vendar bo takrat verjetno delal kot trener.

|CyGNUS-x ::

Sedel bo pred računalom in si probal zrihtat kako počitniško delo. POtem pa gremo na morje pa v Švico pa Francijo.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

mile ::

Jst pa za tri tedne v Gano

BivšiUser2 ::

Obujam to prastaro temo. Kaj so takši dogodki, ki se jih je skoraj mus udeležiti? Recimo Grossmanov festival, Tolmin, Lent, Schengen Fest. Sem kakšnega spustil? Zanimajo me bolj vseslovenski eventi.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

zee ::

Pivo in Cvetje v Laškem?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Cruz ::

Soboški dnevi. :) Če ne drugo na Laibach. Poleg glasbe(letos samo dva balkan izvajalca!) imaš tudi gledališki predstavi, stand up, folkart...

Potem pa imaš še čez celo poletje "Soboško poletje" in "Skrito dvorišče", kjer je vsako leto zelo raznolika glasba(ponavadi tradicionalna glasba različnih držav) in občasno kakšna gledališka predstava.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

BivšiUser2 ::

Soboški itak, samo da Laibach nastopa mi je malo tak off za tako skupino na takih prireditvah.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

cresh ::

Letos je nov kolpa fest, sedaj se imenuje Castle Music Festival.

http://www.eventim.si/si/izvajalec/cast...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na dopust?

Oddelek: Loža
182828 (2455) PacificBlue
»

Kam na morje?

Oddelek: Loža
308374 (3655) mihapc123
»

Kam se odpravljate na dopust? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577341 (5586) MadMicka
»

A grete to leto na morje?

Oddelek: Loža
362014 (1345) tx-z

Več podobnih tem