» »

Red alert 2 cheats...

Red alert 2 cheats...

SaS ::

Z kolegom igram RA2 preko neta in ne poznava nobenih kod (švinglanja).

Preiskal sem že net in so samo neki opisi...zato prosim, če mi posredujete kako stran kje to najti oz. če imate kak .txt ali podoben file na disku z kodami, da mi ga pošljete na MAIL !

Hvala!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________
  • zaklenil: Xplicit ()

Matek ::

Pri igranju preko interneta se lahko goljufa samo z ilegalnimi pripomočki (dodatnimi programi, hgamehacki, itd.), če bi malo pomislil z glavo, je očitno, da izdelovalec igre v multiplayer verzijo ne bo vnesel kod za goljufanje, saj bi te pokvarile užitek udeležencem.

Razlika je med single player igranjem, ko si ti s kodami olajšaš delo in pa multiplayer igranjem, ko s svojim goljufanjem uničuješ zabavo drugim.

Cheatanja na tem forumu ne bomo podpirali, ker je v nasprotju z vsakimi pravili medmrežnega igranja. Če sem te slučajno narobe razumel, potem prosim razjasni, kaj hočeš, v nasprotnem primeru bo tema čez čas zaklenjena.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tilk ::

za single player si probi zneta ksn .INI fajl dol potegnt
bos mal zakone spremenu>:D >:D (cena,hitrost,enote zgradbe...)

za M.P pa se mi zdi mal bedn da to na foromu sprasujes:D 0:) (brez zamere)..

mchaber ::

MadManMato, kateri člen ST pravil se s tem krši?

strictom ::

ne cheataj ker se ti bo s tem igra "zasrala".

Matek ::

mchaber, če se že moramo it pravnike, s cheatanjem kršiš avtorske pravice, saj moraš spreminjati datoteke in osnovo igre, kar ni dovoljeno.

Sicer pa v tem primeru nisem govoril o S-T pravilih, ampak neki splošni gejmerski etiketi, ki se bi je naj držali vsi igralci medmrežnih iger.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

strictom ::

madmanmato ma prav, sram te bodi sas da si sploh pošudiral na cheatanje;(

Kami ::

To si poglej, pa te bo mogoče minlo :D

kilergas ::

Kami,.hudo hudo :D
NEdaj da bi meni tko vrgli rac ,..z bulduzerjem bi prisel na tist lan :>

strictom ::

to je pa res kar hudo, mam rajš da mi kak zob razbije ko pa pol miljona vredno mašino
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

SaS ::

Mater ste tečni s temi pravili;(( !!!


Kode potrebujem, ker se bova s kolegom malce zezala (MED SABO)!!



Gra pa mi ta Slo-tech forumu že malce na živce, ker vsakič ko vprašam za cheatanje in crack (imam večino orginalnih iger in mi gre na živce da mi laufa CD-ROM in zato uporabljam CRACK NO-CD-je) mi vedno nekdo zateži z bednim tekstom in mi temo zaklene, kot da sem kak kriminalec!!

Ras ste nekateri preveč zateženi s temi pravili8-O !

"mchaber, če se že moramo it pravnike, s cheatanjem kršiš avtorske pravice, saj moraš spreminjati datoteke in osnovo igre, kar ni dovoljeno"


MadManMato, misliš je njih kaj zanima, če ti cheataš??


Mislim, da je njim vse en k*** kaj z igro delaš (tudi še jo vržeš takoj v koš) dokler si kupil original in so oni dobili denar!!!!!!!!!

PROSIM, ČE MI KDO JAVI KAK FORUM, KJE LAHKO VPRAŠAM VSE "ILEGALNE" STVARI Z ZVEZI Z IGRAMI, KER SO NA TEM FORUMU SAMI TAKI KI SE DRŽIJO STRIKTNO PRAVIL (HA HA HA HA)!!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

Xplicit ::

glede na to da si ugotovu, da ti forum ni vsec, ti povem, da te nihce ne sili da ga obiskujes oz. v njem sodelujes

poleg tega pa glede na to da si zacel povprasevati po illegalnih stvareh (kakor so sam to definiral) lahko tole zaklenem, ker tukaj takih zadev ni :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Warcraft 3 Hack

Oddelek: Igre
91258 (1105) Matek
»

Tablature - avtorske pravice???

Oddelek: Loža
101123 (1026) Poldy
»

Kaj si pa po poklicu? Kiberatlet! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
1169133 (7400) Matev
»

ActionQuake, ReactionQuake, CounterStrike... kaj se?

Oddelek: Igre
221705 (1335) jakec
»

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

Oddelek: Igre
181530 (1300) mile

Več podobnih tem