» »

ActionQuake, ReactionQuake, CounterStrike... kaj se?

ActionQuake, ReactionQuake, CounterStrike... kaj se?

matic ::

Vcseih sem precej rad nabijal ActionQuake2... ampak to so ze dolg nazaj zlati stari casi... potem j prsu CounterStrike... ki se me ni ravno prijel... in potem se z dolgooo zamudu ReactionQuake, ki mislim, da se sploh ni prijel!? Kaj je zdej kej tazga se za spilat?! Se vedno counterStrike nazigate al je ze kj druzga bolj popularnega!? Keri spili sploh se so zdej kej taki? In sem cist out is te scene... pa me malo spet mika! :D
-----------------------------------------
podpis: _____________

wind ::

Nekaj casa sem igral rectionquake samo ni bilo prave scene. Samo dva aktivniva serverja v celotni Evropi. In potem je prisel ET. Na zacetko je bilo se kar OK, sedaj so pa n00bi ze celoten game pokvarili...

Najboljsa je se bila QW scena v sloveniji. Takrat je igral malo starejsi folk, ne pa otroci kot sedaj.

Dr_M ::

aq2 se se spila, ampak to so samo uni zamudniki, ki niso spilal 4-5 let nazaj.:) mi "stari prdci" smo ze nehal...:) usaka dobra stvar 1x mine...
ampak CS je pa podn od podna...:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frudi ::

Urban Terror za Q3. the most addictive crappy game ever :). sem pa nehal igrati pred pol leta, tako da ne sledim več razvoju in sceni.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Sergio ::

pure quake, najveckrat q3dm17 s frendi na mojem serverju.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

hordak ::

Americas Army Operations-zdej so končno official evropski serverji online. Res super špil, pa še zastonj:))

M4TECH ::

Igraj karkoli samo CS-ja NE. Med 3D shooteri je zelo vredu Urban Terror (mod za q3) ali pa Warcraft 3.:))

matic ::

No ja noooo... Pa res raje igram CS, kot pa UT!!! UT je res most addictive crappy game ever... res te malo notr potegne... ampak je podn od podna... se pa res NE more primerjat z CS na nobenem nivoju!!! Sem sprobal tale CS in je se res najboljsi od vsega kar je se ostalo... samo bo treba it po HL original da dobim CD key! :D

Samo kako je zdej s tem CDkeyem pri HL in stema acc.? Ce na novo instaliram masino... se lahko prijavim z istim steam acc. in ISTIM CDkeyem!? Ali bom rabil nov CDkey!? Ker zdaj sem nekaj probaval z enim rabljenim steam acc. od kolega in jegovim CDkeyem, pa kar noce delat... :\
Pa a zadostuj temu HL za 3.000 iz Mantisa?! Al tisti cdkey tam zraven ni veljaven oz. ali so morda ze vsi pokradeni???
-----------------------------------------
podpis: _____________

Dr_M ::

dejstvo je, da CS se more igrat, da se tm zbirajo SMETI, da potem ne motijo resnih iger kot so UT, quake in podobne, s cheatanjem....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackfly666b ::

Dr_m valda da se še igra aq2... in to niso samo zamudniki! =] Itak se bo aq2 vedno igral =)

Zgodovina sprememb…

PARTyZAN ::

Od kdaj je p WC3 FPS? ffs! Jest igram SoF2 že kako leto in pol v ARU klanu:D

ru7 ::

...probaj Infiltration 2.9 (mod za prvi UT), sploh če ti je všeč realizem.
..še link ; PS: tudi ta je zastonj :DDD

CyberMark ::

Na začetku sem igral QW, potem sem q2 preskočil sedaj pa q3a!!!! Quake vedno je bil in vedno bo, ena najboljsih multiplayer streljačin. Tk bom reko, mogoče je pri tej igri malo poigravanja z jump-padi, in osnovno fiziko igre. Sam prosim vas, pri CSu človek jumpne, pa ga kr vstavi ... :) hehe


Lep pozdrav, Mare


q3a forever!

Dr_M ::

blackfly666b: tisti tadobri smo itak ze nehal spilat. zdej sam se par kekcov spila, na zalost tut velik cheatarjov....:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kinca ::

Jaz prisegam na Unreal Tournament. Dobra streljačina ki dela tudi na manj zmogljivih mašinah. Večkrat postavim strežnik in s kolegi preživimo kakšen večer ob računalnikih.

Ram0 ::

Jaz pa sem najprej igral quake3arena vec kot 2 leti. Nato pa sem zacel igrati cs.. in je quake3 sedaj NULA proti cs-u! :) CS ROX!!

Ram0 ::

Edino kar ni kul pri cs-u so tile cdkeys! To so edino zajebali pri tem spilu! Ta spil bi jih igralo vec ... sam vecina jih niti ne more dobit keya ali pa je key v uporabi! tko da sux! Drugac pa je spil legendarn! :):):)

Coinbird ::

To da se CS mora igrat pa drži kot pribito. Isto kot pri glasbi mor nekaj bit za mase. Da majo ostali mir pred cheaterskimi nadlogami, noobovskimi driskami,..
Btw za igranje cs-a ne rabiš tipkovnice, ker se itaq ne premikaš. Pa orožje moraš kupovat vsako rundo -> retarded.

joulf ::

Alternativa je Americas Army!
Igram samo to in je super, ko jo enkrat skužiš.
Ni kar tako, prideš in že lahko ubijaš kot za šalo.
Prvo moraš opraviti določene treninge, ki so lahki, razen seveda testov, za katere lahko dobiš rešitve na netu.
Pri igri je zanimivo, da se vse šteje: nabiraš točke in se ti veča honor. Glede na honor, pri izbiri pozicije imaš prednost, ...
Po igralnostin realnosti pa daleč prekaša karkoli sem igral doslej. In verjemite igral sem dosti iger preko neta.
Igram pa samo eno mapo CSAR.
Evropski serverji pa imajo rahel problem, ker so na žalost vsi v Angliji in so za 20 igralcev, kar pa povečuje lagg.
Sedaj so že nekateri leased serverji v Evropi, ti so kul.

Če ima kdo kakšna vprašanja glede te igre me lahko kontaktira na email: joulf999@siol.net
Rade volje pomagam.
P.S. Igra je zastojn, je pa kar strojno zahtevna!

mucenik ::

Men se Counter Strike zdi kar vredu in ga špilam.
Rad bi pa vedel kako se server postavi?
8-)

Deathlike M Tito ::

UT in ET pa mas USE!!!

CS ce hocs prebedet douge ure ob kartanju in cheatanju go and get it. ;)
do what i say not what ive done!

matter ::

Začel s q2 (map q2dm1 :P) skupaj z AQ2, pol čez kako leto in pol neaktivnega igranja pa se mi je mal zahotl pa sm probu AA, ampak mi ni bil preveč všeč, že samo to da morš igrat ko nor da sploh na internetu igraš mi ni blo kulj. Zdej pa ET, k se mi zdi vredu, mal bugov, velik odpravljenih, ampak seka :P
Je pa po mojem mnenju mašina od kvake najbol za MP igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

jakec ::

Kaj je bolse in kaj je slabse je cist odvisen od posameznika.
Eni majo rajsi CS eni pa Quake scena.

osebno mi je quake najbolsi (q2 zame najhujsi spil) ker mi je vsec stil igre(premikanje in vse poteka zelo hitro. vglavnem noro).
Ah ja slaba lastnost vsega: ure in ure pred pc-jem , pismo se mi je trebuh naredu:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera igrica je najboljša za igro prek interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676255 (4533) PaX_MaN
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218848 (5622) ERGY
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878225 (6208) bonbonček
»

Quake 2 bindanje

Oddelek: Igre
10907 (767) Quickbeam
»

quake klan

Oddelek: Igre
161823 (1554) 3LeR.

Več podobnih tem