» »

navijanje sapphire ati radeon9600XT

navijanje sapphire ati radeon9600XT

SrBo ::

Zanima me če je že gdo od vas probal navit sapphire ati radeon9600XT
In s katerim programom?:\

Oblivion ::

Programi kot standar. Najlazji za uporabo je ATI Tool, ki ga dobis tudi poleg omega driverjev. Rage3d Tweak, Riva Tuner, Powerstrip. Programi so. Navijal pa sem Radeona 9600xt od bratranca a mu nism hotu krast veselja in je on poiskal mejo. Navijal se je pa kar dobro.

SrBo ::

Pozna gdo vsaj kak link s kje bi lahk dobil omega drajverje?:D

PARTyZAN ::

Ja, Klik!

DjTonic ::

srbo dobiš jih tukaj Omegadrivers (Bivši OmegaCorner). Ter na DriverHeaven-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

SrBo ::

Fuuul vam hvala vsem zdej sam še upam da ne bom kej skuro!!!:P

Zhupa ::

tvoj strah je odveč.

SrBo ::

Ja po dolgem času mi je ratalo zdej dobim v 3d marku 2001se 14556 in še bo šlo gor verjemte mi. res hvala za vse nasvete!

royal ::

Kje bi dobil kljuc -program samo za odklenit radeona, navil bi pa sam..hvala..lp
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Shark-357 ::

inštaleraj omegadriverje pol bo šlo

M&M ::

Zdravo.

Ravnokar sem kupil Powercolor Radeon 9800SE! Cevovode sem že odklenil in zaenkrat deluje BP. Verjetno pa bi šlo še malo dvignit GPU in RAM frekvenco!
Kako se lahko tega lotim. Dolpotegnil in inštaliral sem že AtiTool. Videl sem, da ima ta program že kar opcijo FIND MAX GPU in FIND MAX MEM.
Ker pa imam gor serijski ventilator, se bojim da bi kaj zakuril! Ali je možno s tem programom uničit kartico !?
Prosim za natanćne opise, ker se ne spoznam kaj dosti!

Lp
M&M

royal ::

Kje si jo kupil pa koliko si dal zanjo..lp
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

Eddy ::

Mene tut zanima kaj je s tem find max CPU in RAm frekvenco...

Ker ko sem pognal CPU find max so se mi že po monitorju začeli pojavljat artefakti in sem se ustrašu in sem ugasnu ati tool program in so artefakti ostali. Zato sem hitr resetiral windowse...

Thnx!
www.ekwaterblocks.com

freejack ::

ATITool je za grafične to, kar je Prime95 za procesor. Če navijete preko max core/mem, se to morda/verjetno ne bo poznalo v igri, vendar pa bo ATITool verjetno zabeležil kak artefakt. Govorim o ROCK STABLE navitju grafične,

Poleg vodnega glajenja, je najboljša zračna možnost hlajenja grafe Zalman ZM80D. Načeloma je ta zadeva narejena za tihost, sam če vržete gor en dober ventilator al pa dva, ga ni boljšega zračnega hlajenja.

Jst mam, beri podpis, Sapphire Radeon 9600XT 256MB. Z stock hlajenjem sem jo uspešno navil in benchmarkal pri 544/340, čeprav mi je ATITool kazal artefakte že pri 532/344.. Z omenjeno frekvenco imam, pri 11*220, 14785 3DMark01 pik.

Z spodobnim hlajenjem,.. vsaj ATI Silencer oz . Zalman D, pa bi moral core iti verjetno še dlje.

ricola78 ::

Khm doom3 pokaže artefakte, ki jih ati tool ne. Ati tool ni kazal 5 min nobenga artefakta na 9800pro (440/370). Za doom3 sem moral znižat na 427/365!

freejack ::

ricola78: doom3 zaradi močne utilizacije procesorja (GPU) in spomina, sploh ne prenese navite grafične, niti za 1MHz, zato je Doom3 nerealen test pri navijanju.
Stvar je takšna, ko ti bo pri Doom3 TRGALO sliko, bodo VSE OSTALE igre delovale normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

M&M ::

Grafično sem kupil v Avstriji. Peluga! V SLO ni nobene poceni več za dobit. Gor sem dal 137 evrov. Kupili smo trije in le jaz sem imel srečo da se mi odklenejo 4 cevovodi brez artifaktov. Ostali dve nista šli! 3D mark zmrzne in resetira komp!

Lp
M&M

royal ::

Mi lahko das tocne podatke tvoja kartice..hvala
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..

M&M ::

Kaj natančno te zanima?

PowerColor ATI Radeon 9800SE 128MD DDR (256bit) DVI TV-out. Orginal ima 4 cevovode zaklenjene, ki pa sem jih s pachanimi catalysti odklenil. Moja deluje od dveh kolegov pa ne!

Lp
M&M

ricola78 ::

@freejack vem zakaj doom3 ne prenese dobro navite grafične, ne prenese dobro tudi navitega procesorja (kolega je moral povišat voltažo, da mu je delalo). Vendar kot sem napisal meni na teh frekvencah ne prikazuje nobenih artefaktov pa tudi slike ne trga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Connect3D Radeon 9550 v 9600 ?

Oddelek: Navijanje
492565 (1097) Xserces
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389217 (5192) Tilen
»

Kako izvem temperaturo GPU

Oddelek: Navijanje
442340 (1737) Tilen
»

Navijanje grafične z AtiTool

Oddelek: Navijanje
81207 (1024) Zhupa
»

Problem z navijanjem RAMov na grafični (Hercules Radeon 9600 PRO)

Oddelek: Navijanje
391884 (1362) G@MER

Več podobnih tem