» »

Samodejni zagon pri vstavitvi CD-ja

Samodejni zagon pri vstavitvi CD-ja

Alkoman ::

po defaultu je v WinXp nastavljeno, da samodejno zazene tisti vmesnik, kaj hoces narediti, ko das CD v enoto. Kar naenkrat pa mi tega vec ne zaganja. Zanima me, ce kdo ve, ce se da to kje spet nastaviti?

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

marsovcek ::

V explorerju z desnim klikneš na CD pogon, nato izbereš Autoplay in pokni pikico v "Prompt me each time..."

Sami ::

To se je dogajalo tudi meni. Rešitev ni to kar ti je predlagal marsovcek. Na netu sm našel tole in meni sedaj deluje:

If Autorun doesn't works, just delete NoDriveTypeAuto (many keys) from the registry and it'll work...8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Alkoman ::

to, da oznacim tisto opcijo sem ze naredil, pa vseeno ne dela... Bom probal z drugo resitvijo (upam, da ne bo kaj narobe):\

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

marsovcek ::

Pri načinu, o katerem sem pisal, moraš to narediti za vsak tip vsebine cd-ja - v seznamu na vrhu okenca izbereš prvo možnost (music files), potrdiš "prompt...", izbereš naslednjo (pictures) in ponoviš vajo8-)

zvitorepec ::

Prava resitev: 8-)
start -> run -> gpedit.msc -> computer config. -> system -> turn off autoplay -> enable
HOWGH!

zee ::

natančneje:
start->run->gpedit.msc->computer config->administrative templates->system->Turn off autoplay->enable on all drives.
potem greš še na:
start->run->gpedit.msc->user config->administrative templates->system->Turn off autoplay->enable on all drives.

in autoplaya ni več! 8-)

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje Windows sistema

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
163908 (3141) fahrenGONE
»

Cudne tezave z CD-ROM-om pod WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
151588 (1382) Buggy
»

kako v win XP izklopi CD autoplay?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51091 (969) freejack
»

WinXP in autorun!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8891 (751) freejack
»

XP-ji in hudičev CD Autorun

Oddelek: Programska oprema
71636 (1359) Paramedic

Več podobnih tem