» »

Restartanje PC-ja predno se prižge

Restartanje PC-ja predno se prižge

MoonWolf ::

Končno po formatirnaju naložim in update-am vse potrebno s na koncu odločim naložite še bootsreen s strani WinCustomize, čeprav piše da je varen ne nasedam takim trikom pa vendar le sem. Ko sem ponovnič zagnač računalnik se mi resetira še predno se pojavi zaslon s login-om. Zanima me če kro ve kater file se je spremenil oz. kako najlaže odpraviti napako. Oz. če obstaja še druga varjanta odprave te nadležne napake.

Microsoft ::

Po tistem, ko ti presteje RAMe in pregleda diske, pritisni F8, izber Last Known Good Configuration. Upam, da bo pomagalo.



by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

kihc ::

evo, čist ista zadeva se je nardila men, kaksen teden back. A smem prasat ker bootscreen si si izbral?

Zadevo pa sem jaz rešil tako (jimmijeva fora ni delala), bootaš z cdjem od windowsov in potem izbereš tam tisto recovery console (neki tazga), in pol imas tisto kot nekaksen dos in moras it v mapo /windows/system32 in potem v tej mapi zbriseš datoteko ntoskrnl.exe. Samo zbriseš, ker zadeva je narejena tako da če jo winsi ob bootu ne najdejo jo naredijo novo (defaultno).

Upam da ti bo delal, men je (:
x

MoonWolf ::

Recovery res ni pomagalo, to sem ze poskušal, tudi Repair sem poskušal pa nič, res pa je da nisem vedel da se lahko ntoskrnl.exe zbriše. Ko sem zbrisal ta file, so se Winsi spet zagnali.

Bootscreen je bil od WinCustomize, ki ga na njihovi strani blazno hvalijo itd. Katere slika je bila pa ne vem več, vem da nekaj z vesoljem povezano.

Hvala za pomoč!

ql000 ::

menjavanje boot screenov v winsih je BLAZNO nevarna zadeva!!! kak nastavit nazaj, da bo delalo poglejte na: style XP.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim za pomoč- kako odpraviti tole napako...

Oddelek: Pomoč in nasveti
233711 (3220) Mavrik
»

Kako popravit "ntoskrnl.exe is missing or corrupt"?

Oddelek: Operacijski sistemi
92303 (2012) TgT
»

Racunalnik ne vidi vec particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
91367 (1213) Kunte
»

Varen zagon v xp

Oddelek: Operacijski sistemi
72856 (2748) SkIDiver

Več podobnih tem