» »

Izgled prvega S-T-ja

Izgled prvega S-T-ja

Brilko ::

Zanima me če je kje možno videt staro (prvo) verzijo S-T-ja ali vsaj slikce kako je to božanstvo zgledalo npr. leta 2000. So kake slikce? 8-O
  • spremenil: Brilko ()

andper ::

Izgledal je nekako takole. :)

l-note ::

Brilko ::

Uhhh a takle ! 8-O Vse je blo statično in ročno za obnovo. Ka pa še je kaka naslednja stara verzija oz. kdaj je začel delovati zdejnšji Slo-tech?

McHusch ::

Od 6.11.2000 je Slo-Tech bolj ali manj tak, kakršen je zdaj.

Brilko ::

To pa je bil dan a? Hvala za obrazložitev. :D

Sergio ::

Bil je dan, ja :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Brilko ::

In dan tvoje registracije na Slo-Techu. ;)

V-i-p ::

Ne samo Sergejeve :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

borchi ::

ja, pizdarija, ne morjo bit vsi taprvi :-(
l'jga

Brilko ::

A na isti dan se vas je več kot 100 registriral?

V-i-p ::

Kolikor mi je znano so se takrat uporabniška imena iz starega s-tja prenesla na novega in torej smo vsi člani starega bili posledično registrirani na dan novega... Me bodo šefi popravili če se motim...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

Takrat nismo čist nič prenašal. Lepo se je bilo treba še enkrat prijavit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Brilko ::

Šefe že ve... cool :D . Ammm kulk fac je pa delal prejšno stran v primerjavi s to? 5% ?

cekr ::

Samo vsebina je bila pa v tistih časih boljša,
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Jebiveter ::

Cekr, za tiste case... Razmere v racunalsniski industriji so ble takrat cisto drugacne kot so zdej...

BTW: Jest sem pa No. 67. "No! I am not a number! I'm a free man!":D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

ahac ::

Takrat je bil ST hardware page.. zdej je pa že skor samo Linux page...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cekr ::

Razmere niso toliko drugačne.

Še vedno mi je bolj všeč, da se poroča o hardware, kot pa stalno brezplodno kreganje o neki zadevi, ki naj bi bila boljša od druge.
Predvsem pogrešam nekaj avtorskih stvari. Prepisovanje od drugih me odbija.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

CaqKa ::

Predvsem pogrešam nekaj avtorskih stvari. Prepisovanje od drugih me odbija.


žal se tukaj pri novicah zahteva link, tako da si z svojim razmišljanjem in podajanjem tega mnenja dokaj bos.. edino mathaii se zelo dobro znajde, zelo zelo dobro je treba priznat.
to pač ni osnews.
cekr začni kake bloge brat če ti je to bolj ljubše :)

Tody ::

lol pa kaj vam je ? Vsakdo lahko prispeva novico... sicer mora ustrezati nekterim kriterijem in podobne zadeve ampak če hočte met več hardwara si ga boste mogl sami napist :D In tako boste bili slavni po celem st da ste hardware news man !

DjTonic ::

ahac zaradi svoje distribucije Linuxa še ni cel Linux page. V forumu se dogaja še marsikaj zanimivega (Hardware).

CaqKa ::

djtonic: primerjaj novice takrat in danes. pa forum tudi.

DjTonic ::

Ja sem gledal pa vendar še vseeno nisem mnenja, da je trenuten ST cel Linux Page.

moj_nick ::

Saj nekateri Linuxaši imamo tudi prevrtana ohišja, šalterčke, potenciometre in kajjazvemkajševse ;)

Mogoče je pa vzrok, da se ne dogaja več toliko novih in zanimivih reči, kot so se včasih. Vodni bloki so postali vsi variacije na white water, pomembni članki o modifikacijah so že napisani, modifikacije ohišij niso več tako revolucionarne. Nove stvari se še dogajajo na področju hardware-a in za te imamo novice/teme, ampak je bilo včasih tega več. Razvoj se je upočasnil, danes lahko z 2 leti starim računalnikom še brez problema delaš z najnovejšim sofware-om (seveda so tudi izjeme), le grafično je bilo treba zamenjat za kakšno igrco in disk dokupit zaradi p2p-ja. Sploh si ne predstavljam več, kako je bilo 2, 3 leti nazaj delati z 2 leti starim računalnikom.

Just MHO
110111001001010001010000

Tody ::

jap.. sej mate redno novice o novih procesorjev tako intelov kot amd, redno tudi o windowsih govorijo ko je kaj novega... pač linux scena je bolj aktivna, ker a) večja skupnost b) se več dogaja kot posledica večje skupnost. SLO-TECH ne dela novic oni jih samo objavljajo... Trenutno ni še nobenega novinarja zaposlenga :D >:D

CaqKa ::

>>> a) večja skupnost

podkrepi to z karseda dosti dejstvi!
8-O

Keyser Soze ::

Večja skupnost? Kompleks večvrednosti kvečjemu. Ne ga srat. Pa pomožnosti še začet s kakšnim advanced userji pa linuxom.

Scena se spreminja, pa tudi računalo ki je staro dve leti je potrebno kdaj pa kdaj nadgradit. Pred petimi leti ko sem imel še celerona se mi je zdel računalnik uf i ah in sploh. Danes se mi Barton 2500 zdi že zrel za kakšno zamenjavo. Pa se ravno tako da delat čist normalno tud na tistem Celeronu 500.

Opažam pa pri sebi da ni več tistega interesa kot je bil par let nazaj. Morda zaradi pomanjkanja časa, drugih interesov, ipd. Ampak se trudim.:D
OM, F, G!

ahac ::

DjT: ni cel linux page.. samo kar se tiče novic je hardware v manjšini.. čeprav je bil Slo-Tech naprej čist hadrwarski page..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

darh ::

ahac... ni samo linux... si pozabu še na paranojo
Excuses are useless! Results are priceless!

frenk ::

ja res je da včasih je blo linux-a zlo mal, zdej se je pa to zlo razpasl...¸ampak če pogledaš forum lahko vidš da je tričetrt tem OC-MOD-arskih:)

CaqKa ::

hehe xbajt.. kak prav imaš :)

ampak če pogledaš forum lahko vidš da je tričetrt tem OC-MOD-arskih

ti pa zlo slabo gledaš... upam da nisi pozabil da je tole slotechov forum.

frenk ::

ja jest zadne cajte gledam samo moje teme, tko da sm zgleda ostale mal spregledal:D...bo treba mal bol delat na tem da s-t spravimo spet na stara pota>:D

Boki_ ::

A mam sam js tak občutek al tut vi mislite, da se obisk na S-Tju manjša? Lani poleti ko sm se registriral, je blo vedno zanimivo gor, kup novih tem ipd, zdej pa mam občutek da ni nič.
I'm back

CaqKa ::

v bistvu imaš odgovor na tvoje vprašanje zgoraj.. samo med vrsticami morš brat..
v bistvu se tematika menjava.. in očitno ti pač ta tematika ni najbolj po godu in se ti zato zdi da je manj dogajanja...

BaRtMaN ::

Jaz recimo pogrešam slycerjeve izpade. Ko si kar naenkrat videl en kup dolgih in dobrih novic, ne pa neko sranje, kot tole (sorry, monster-x).

TESKAn ::

No, ko že govorimo o stvareh, ki so šle...
www.frostyfox.com. Totalno nor tip, ki je z pelti ohladil Athlona 500 na -40°C in ga navil proti 900 MHz...
Ah ja...those were the days...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Spajky ::

Heh, mislim, da se zadnji 2-3 leta v resnici ni zgodilo nič strašno revolucionarnega na bazi hardvera in softvera za enega tudi malo bolj kot povprečnega uporabnika (bolj "marketinško" nategovanje v glavnem s features, da IT industrija ne crkne in si malo opomore spet po krizi 2001, 2002 ... mi smo se pa tudi malo bolj IT izobrazili in dopolnili in smo malo starejši in malo manj entuziastični kot prej; to bo mislim ... Pa tudi OC mašin se vse manj in manj poznajo dobitki na performansah v real life /ne v benchi-h/ glede na prejšnja leta ... prej folk sploh ni niti v sanjah pomislu o kakem downClocku zaradi bilo česa ... :-) ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jebiveter ::

Se podpisem pod Spajky-jev post.
Dejansko se folk razvija, v takem ali drugacnem smislu, in to se kaze na vsebini celotne strani. Zato je se je tudi vodstvo strani v tem casu ze veckrat zamenjalo. Pac, folk odrasca. Pa tudi nekega entuzjazma v celotni IT industriji ni cutiti. Vse nekako stagnira. Edini, ki se nekako drzi nacela "don't imitate, inovate" je Apple pa se ta zavija ze obstojece tehnologije (no, ne vse) v lepso in uporabnejso pakungo. Kaj pa vem...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anualno sentimentalno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
11112731 (5050) D3m
»

Dvajset let slovenskega interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5118276 (14049) MrStein
»

Kako je izgledal splet leta 1996 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
559054 (5143) ABX
»

Slo tech-od koga

Oddelek: Slo-Tech
381804 (1194) (sic)
»

Stari časi

Oddelek: Slo-Tech
101048 (770) BC3

Več podobnih tem