» »

Siemens cx65 in e-mail problem...

Siemens cx65 in e-mail problem...

Poldy ::

Ko sem dobil telefon, je imel nekatere nastavitve že shranjene - geslo za povezavo, nekaj priljubljenih... telefon se mi brez težav poveže na planet, siemens, edino na midlet.org ne pridem.

Problem je, da noče pošiljat ali sprejemat e-pošte. Mogoče zato, ker imam račun odprt na email.si? V nastavitve sem vnesel vse podatke (pop3, poizkusil sem tudi imap4) pa nič.

Prosim za pomoč. Na tem področju sem še zelo :(

Hvala

Brilko ::

Mam jst tud tega mobilca. Men emaila prejema in pošilja prek Planeta ampak direkt prek mobitela tak kot npr. SMS pa tud ne. Napiše vedno neka anpaka al pa da ni mogoče.

and1_rulez ::

Jz mam pa en drug problem: IrDa. Mam notebooka, winse 98, sm instaliral mobile phone manager (dobu na www.cx65.de). Pol pa zazenem program, na telefonu nastavm irda prenos podatkov (racunalnik ga zazna), mpm pa napise "No telephone connected".
A se mogoce komu sanja, kaj je za narest?

odklop ::

Email na cx65 dela super! Mam nastavljena dva računa email.si in pinkponk.com. Email.si stražnik nastavi: pop.email.si, smtp.pinkponk.com; pa pravo uporabniško ime in geslo pa mora delat!
IR povezava mi tudi za enkrat deluje nemoteno, tak da ne vem kaj bi bilo narobe. Mogoče nastavitve same ir naprave...

wtaborutd ::

Tudi sam sem malop poskušal IR. Na starejsem compu z WIN 98 nisem bil uspešen. Na računalniku z WIN XP pa je zadeva delovala čeprav mi telefona MPM ni vedno prepoznal. USB kabel za C60 pa mi ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

Brilko ::

Ja, email dela super prek telefona, mi je uspel osposobit ko sem azdevo mal bolj pogledu. Sem celo slikce pošilju. Mam pa na email.si račun in je res QL. LP. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email na sms

Oddelek: Omrežja in internet
123092 (2402) St235
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363757 (2342) marsovcek
»

Za vse ki poterbujete zastonj poštni predal

Oddelek: Omrežja in internet
429878 (7561) kiaara
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216565 (13247) the_unborn
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316431 (16431) Bakunin

Več podobnih tem