» »

DVD pekac, dela ne sploh (sony dvdrw dru-530a)

DVD pekac, dela ne sploh (sony dvdrw dru-530a)

goranTNT ::

Torej frend pride do mene in mu zapecem 2 cd-ja ko dam pect tretjega se priblizno na 10% zadeva ustavi in mi vrze error. Ok malo pogledam kaj bi bilo lahko narobe in pogledam pod properties vidm da dvd kao dela pod scsi vodilu, zraven pa se se dodane kar neke crke. No potem dam uninstal pa scan for new devices on zadeva zopet dela. Toda sedaj le bere in se to se nekam bol pocasno, snema pa ne. Ko zelim kaj posneti dvd najprej zelo dolgo nekaj melje potem pa vrze da naj ustavim prazn cd( ki je ze prazen, probano z 5. mediji). Kaj bi zdej ta lahko bilo, kaksen laser mogoce? Ce je, ali se da kje to popravit.

JOKER ::

Probaj menjat softwer za snemanje. To je men delalo, da mi je izvrgel DVD ki je bil prazen in mi je napisal naj vstavim praznega, čeprav je itak že bil notr. Ko sem vse deinstal in ponovno naložil je enga končno posnel potem pa spet nič.
DVD/RW -jev pa mi sploh ni hotel dosnemavat.
Dol sem dal BS' Recorder 5 Gold in naložil Nero 6.03 slovenski in stvar deluje kot treba.
Probat ni greh ...
Čao
________________________________________________________
Ka te češ ....

goranTNT ::

Torej sedaj sem zopet pogledal v system in videl da mi zopet kaze isto stvar.
AXV CD/DVD-ROM SCSI CdRom Device. Vedo ko zbirsem se nato zopet pojavi. Tako da sedaj zopet niti ne bere. Sem tudi zagnal antivirus in le ta mi je nasel virus katerega sem odpravil. Mozno da mi je ta premesal ceu sistem. Malo se bom poigral probal razne zadeve, ce ne pa bom moral formatirati da vidm ce bo to pomagalo.

JOKER ::

Mislim, da je Format C: edina rešitev po vseh tvojih problemih.
Ampak ko boš naložil Winse probaj takoj zatem naložit program za peko in probi par komadov CDRW plošč, da vidš če dela kot mora. Potem pa postopoma nalagi programe in ko boš končal spet probi.
Potem pa antivirusni program gor in pazi kje srfaš, da se spet ne boš česa nalezel ;) .
________________________________________________________
Ka te češ ....

zile ::

Tole mi bolj zveni kot nek virtual cd-rom od Alchohol softwarea. Odinštaliri oz. začasno odstrani virtual cd-rom.

BaRtMaN ::

Človek, ta AXV pogon je virtualni mount pogon od Alcohola 120%!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

register

Oddelek: Programska oprema
111484 (971) Aleš Ocepek
»

pri snemanju cd-ja javlja napako

Oddelek: Pomoč in nasveti
151553 (1376) schwarzvald
»

Pekač ne zapeče cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
222007 (1656) cash1970

nx9010, Linuxi krivi, da combo ne dela

Oddelek: Operacijski sistemi
241316 (942) ToniT
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353815 (2832) Soni

Več podobnih tem