» »

Kako do interneta preko mobilnega telefona!?

Kako do interneta preko mobilnega telefona!?

x rade ::

A mi prosim kdo pomaga?lastim si nokio 6600 slide in mi nikakor ne rata vzpostaviti povezavo(prek bluetootha)!Omrežje pa imam tušmobil.
x-rade is here...

LuGi ::

Ni mi jasno kaj ima blutooth veze z internetu? Povezavo vzpostavis z GPRS/EDGE/3G..

shinko ::

če bi rad dostopal z računalnikom do interneta prek telefona ga uporabi kot modem. namest programsko opremo od telefona na rač in instaliraj drivere za modem.


LP

x rade ::

Ja ima veze..z bluetoothom povežem mobitel in PC! Nekaj sem sicer našel na netu in nič ne omenjajo da mora bit kaka programska oprema na PC-ju.Men nekako ne rata to povezat...

link: http://zelenik.net/2008/12/do-interneta...
x-rade is here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x rade ()

bluefish ::

če želiš z računalnikom dostopati na net s pomočjo mobilnika, potem ga priklopi in pojdi v način, ko deluje kot modem. Preberi si navodila od mobilnika.

Zorro ::

Si ga poizkusil že povezati s pomočjo Nokia PC Suite (USB povezava)?

Zorro ::

V bistvu je vzpostavitev internetne povezave preko bluetootha s pomočjo aplikacije Nokia PC Suite povsem enaka kot, če telefon povežeš z računalnikom s pomočjo USB kabla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

alexa-lol ::

pa se pravilno nastavi modem.. to mislim na računalniku kjer pri nokia pc suite One Touch Access nastimas te stvari za 3G oz pac povezavo.

jst ze 3 mesce z mojim telefonom dostopam prek neta...mam od T2 kartico in dam 10€ na mesec.. res da niso svetlobne hitrosti ampak je cist uredu

cortez ::

pojdi tam, ksi ga kupu, pa ti bodo oni tam nastavl.

če si že povezal preko BT, pa naredil tudi povezavoza klicni dostop, pa tiše vedno ne dela, moreš vpisat inicializacijski niz pod lastnosti BT modem > dodatno in vpišeš tole

At+cgdcont=1,"ip","APN"

More delat.

Najlažje je pa, če si pobereš zadnji Nokia PC Suite in se povežeš kar direktno preko le-tega programa.

x rade ::

Zdaj, ko sem formairal računalnik mi pa kar čudežno dela :) hvala useeno
x-rade is here...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti z začetka WWDC - OS X

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4824228 (21433) MrStein
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015227 (6569) mat89
»

Internet preko mobitela

Oddelek: Omrežja in internet
82265 (2148) Hayabusa
»

Zaklenite prenosnik s pomočjo mobilnega telefona

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
344971 (2748) Opkow
»

Asus eee z linux in nokia pc suite

Oddelek: Programska oprema
61870 (1745) mtosev

Več podobnih tem