» »

Disketni pogon!

Disketni pogon!

c0dehunter ::

Nujno potrebujem pomoč, ker sem pri prijatelju... disketnik mu ne dela... ko grem v device managernapiše da je gonilnik pravilno nameščen, ko pa grem na Moj računalnik, pa ikone za disketni pogon nikjer ni... Prosim za ponoč... Še eno uro bom tukaj!

l-note ::

Kaj ma to XPje??
A pri bootanju disketna kej "zaruži" (ko pregleduje če je notri kaka disketa) in posveti lučka?
Ali je prej že delala? Ali je ta računalnik nov in že od samega začetka ne dela?

c0dehunter ::

Nic ne zaruzi pri bootanju, tudi lucka se ne prizge... ima win xp, rac je star eno leto, disketnik je delal pred kratkim

c0dehunter ::

KAj še naj naredim? naj povem še to, da disketnik nujno potrebujem, saj si moram ene gonilnike za moj računalnik za mrežno dol potegnt... Cd/rw nima, zato.... Kaj še lah nardim?

dëych ::

kable poglej če so prov notr, jih vn vzami pa še enkrat notr.:\ drgač pa obstaja email pa pošleš...

c0dehunter ::

ooooo, čudovita rešitev... pošljem e-mail... aha... čudovito :D škoda, da nimam doma povezave do interneta (bi si lahko e-maile pregledo), ker sem prišel prijatelju po gonilnike za omrežno... >:D

dëych ::

ja ljuba marija...človk nimaš neta doma?:| vzemi modem od prijatelja pa si ga izmenjajta, ne? :D Ne vem kaj ma gonilnik z mrežno veze z modemom?:\

[_MW_] ::

V biosih si čekiro kak maš nastavleno?
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

BigWhale ::

Ja, preglej vse BIOS_E_!!! Tiste v soli, tiste pri sosedu, pri babici in dedku, pa ne pozabit na tetko Fani z druzino...

Grey ::

JAOOOO kok mi gre to na živce...vrž to prastaro tehnologijo ven, ker ti sam gužvo dela v kompu pa nabavi Flash pomnilnik 64MB, ker je čist pocen pa večje kokr disketa.
V Comtronu vem da jih imajo. Za druge trgovine pa ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje EDINEGA diska (C disk) - Kako

Oddelek: Pomoč in nasveti
306789 (6236) Cervantes
»

Bios ne zazna sata diska

Oddelek: Strojna oprema
323556 (3062) amigo_no1
»

Zadnja smrt disketne enote? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
527867 (6382) desperados
»

Nova anketa: je disketna enota v resnici preteklost? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
537588 (6371) MrStein
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51677 (1559) andrej_brucek

Več podobnih tem