» »

podpora slo-techu

podpora slo-techu

1
2
»

Loki ::

Prostovoljni prispevki ja, obvezni (mesecni - clanarina oz. kaj podobnega NIKAKOR NE.
I left my wallet in El Segundo

Dax ::

Mesečno članarino bi plačevalo max. 50 ljudi...

... kar bi pomenilo konec slotecha...

Prostovoljni prispevki pa absoutno JA... tud tko bi se dal kej zbrat.

Kaj pa sponzorji??? Mlacom, PCX, Jerovšek?

Sergio ::

Dax: dajo hardver. izkoriščajo. bo treba mal bl na trdo jih prjet.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

MadMax ::

Malo bolj realno: letna clanarina: jurja do dva.
Aktivnih mislim da bi vecina placala, za une, ki pa samo prodajajo ali sprasujejo za lastno korist, se pa ne sekiram...

Ce nas torej ostane 200, je to 200 do 400 kSIT letno, kar sicer ni velik, pa vendar...

V osnovi bi lahko stran ostala ista, le da bi clani lahko dolocali, ali se njihove poste in topice pokaze outsiderjem, al pa ne...

Tomi ::

Tudi jaz se z mesečno članarino ne strinjam, ker bi lahko odgnala dosti ljudi. Ali pa samo neresne, ampak nikoli se ne ve, zato raje ne bi tvegal.
Prostovoljni prispevki pa so kul..
hahaha: pa ti res ne moreš nehati.. Sicer mi ni težko pritisniti enega gumba, ampak ga ne bom, ker je brezveze..
Sicer pa, če je Hus gorel po krivici, Kopernik bil kriv tudi po krivici, si pa ti nekako podoben Giordanu Brunu, ki so ga prikazali kot žrtev, pa dejansko ni bil..
Dax: Jerovšek? kaj naj proda kakšno trgovino, da bo imel denar.. Jerovšek namreč propada.. "kruti" kapitalizem in liberalni trh pač:\
metrodusa.blogspot.com

Uporabnik ::

no pa še jst.

folk, s tem da redno obiskujete že prispevate, saj jim nabijate klike, ki jih potem oni tržijo (uspešno ali ne uspešno). Če bi pač glih kdo že kej rad dal pa naj da, sam to ne sme pol izpast kot ena karitas (rdeči križ, whatever) zadeva.

srale ::

moja ideja je bila popolnoma drugačna..denar naj bi šou za posodobiteu serverja in ne za kao plačilo administratorjeu...

blue96 ::

če hočer slo tech še dodatno zaslužiti, omenim da so tudi firme, ki placujejo za klikanje oglasov in tko. ce koga zanima in bi rad pomagal naj malo klika, ampak admistratorji morajo najprej kaksen oglas gor dat.:\8-O
.

Binji ::

Sam nej blo Slo-Tech za placat pa se takoj dol poberem in se ene 99.999999% folka z mano. Slo-Tech je cist ql kukr je zdej nimam pa nc proti ce kasn prispeva kdaj iz dobre volje (celo jaz bi vsake tulko lahko napraskal ene par SIT). Ampak narocnina... FORGET IT!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

element ::

Pretiravaš, ene 70% folka bi se pa pol res pobral. Naročnina ne sploh, sam bi pa komot kej prispevu za nov procesor za server al pa kej podobnga. :) :))

blue96 ::

no, kaj pa ce bi oglasek postavili cisti na spodnji rob strani?

pol bi pa slo, ane.:\:)
.

abcde7 ::

Naročnina je res brezveze... Ja kr mal več reklam...:O Al pa če hočeš vstopit klikn na reklamo!!!:))

element ::

Ne, klik na reklamo za vstop pa SUX big time! ;( Jest sm samo za prostovolne prispevke, ki bi jih mi dajal. Drugo je pa OK. Tud oglasov je čist dost. :))

Tomi ::

kot je rekel Pelcijan, je ta način popolnoma zgrešen. Ker iz lastnih izkušenj vem, da včasih raje grem s strani, če ima reklame...
Reklam je pa dosti/preveč/premalo glede na resolucijo, pozabljate.. Doma me ne motijo, ko pa sem na forumu v knjižnici, me pa ( 800*600 )..
Sedaj jih je čisto dovolj..
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

hm.. mene reklame čisto nič ne motijo... na večjih resolucijah res ni problema... pa tudi na manjših se da preživet...
če bo slotech mel od reklam finančno korist.. pol kar navalite z reklamami.. :D

ahac ::

A tist velik napis zgoraj pa nobenga ne mot???
Namest tega dejte manjši logo pa banner čisto na vrhu, pa še en banner spodaj.

Pa ne bluzit s članarino. Če bi bla bi vas ostal samo nekaj -> na slo-tech se ne bi nč dogajal -> propad slo-techa.
Pa sigurn bi se našla kakšna podobna zastonj stran.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

luni ::

pa dajte nehat panicarit no... kdo (od adminov) je rekel kaj o kaki clanarini?!
Artificial Intelligentia

whatson ::

luni to je zraslo na "našem" zeljniku...
saj članarina bi bila res skrajno nesmiselna... drugače bi se pa delo prispevat kakšen tolar do dva :D
slotech rox

||_^_|| ::

kar se tiče reklam, me niti najmanj ne motjo in me tut nebi če bi jih blo več.
Glede članarine jo ne bi plaču nikol. Glede prostovoljnih prispevkov plačam prec.

blue96 ::

pa povejte jerovsku, mogoce daruje kak procesorcek, ce mu damo en oglas levo, al pa spodi strani.:D8-)
.

abcde7 ::

Ja se strinjam MULC, to bi blo pametno, čeprov neb nben gor kliknu:D

blue96 ::

SAJ To sploh ni pomembno. vazno da bi dal procesor alpa se boljse, cash,...

dejte admini, malo prosnje po posti, bo slo tech takoj 2x faster.:\
.

abcde7 ::

Al pa kr na AMD u Ameriko, tam bo še bolj... Eno reklamo za AMD pa bo procesor ta hud:)):D

blue96 ::

mhm, a bos dal se extra 80 k za vozovnico in 50k za hotele in ta jajc...;(;(
ti mas pa nore ideje;(
.

R0K ::

k se tam v lozi govor o slo-tech majckah, kaj pa ce bi bile majcke se 500sit drazje in bi teh 500sit slo za nou comp.Ce bojo majcke seveda zacel prodajat

b4d ::

Ma ni problema dam 199 sit takoj. Slo-tech nam je res v srcu, kje bi dobival ideje za obdelovanje računalnikov če bi propadel?
Vse pohvale Slo-tech teamu.;)
b4d.sablun.org

blue96 ::

jo, ce ne drugace, nam bodo pa dedki in babice kaksen kovancek zraven dali.....:D
.

DOLF ::

No še jst... kar zmente se kako bi pobral danar (oglasi, majce, prispevki... karkol že) jest dam ene par tisočakov!!!. Ker tolk informacij in znanja na kupu kot na slo-tech še nisem najdu. Pa tud zaslužu sem neki s tem znanjem ki sem ga tuki dobu:D!!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....

Sergio ::

danes se je odprl račun za banko, katerega številko bomo objavili, ko bo odprt.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

:D.kaj pa ce bi res odprl racun, sam kdo bi pa nesu na banko gnar pa mors pol tam stat pa tiste listice napisat

Sergio ::

ROK: racun je odprt. ko mi bo dostavljena kartica ter potrdilo, bom na slo-tech dal navodila, ce si ze tolk hocete nakazat ;))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

sorry jst sm misu da je to fora

element ::

Končno, zdej bo pomoje u roku pol leta slo-tech za 80% hitrejši. :D Al pa še prej. Dost rama dual TB1.333333333... :D:D

Luka Percic ::

Predlagam da napišete kdo in koliko je dal. Če se ne bo pisalo cifer, po prihajalo do tega da bodo nekateri dali minimalno vsoto, le zato da bodo tam omenjeni. Tega pa nočemo ka-li? Ne razumite me nrobe; sam nimam toliko kesha da bi bil na vrhu (beri: imel največjo cifro), še zdaleč ne. Nekaj jurčkov bom pa že dal. Pa še to; če bo kdo kaj komu težil glede tega denarj (da ga je dal (pre) malo ali spljoh nič), mu morate dati takoj naziv ¨zaobata ovca (tm)¨!:D

Primoz ::

Zneski ne bodo objavljeni pa če se pobijete zaradi tega... ker bi stvar vodila v razne prepire in razprtije tipa kdo je več dal in kdo si več privošči. Bodo pa omenjeni NICKI donatorjev.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

bols tak ker nimajo vsi tolk $

R0K ::

no in kdaj bo racun odprt (pa za navodila bi prosu kak dnar nakazat kr jst sm biu mnde sam 2x v banki pa se mi nic ne sanja)

Sergio ::

bo kmalu... se kak teden.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

ko bo nared dejte med novice

Luka Percic ::

Sej sem reku če bo kdo komu težil zaradi zneskov, mu takoj dajte naziv ¨zobata ovca(tm)¨. Ma, če ničete pa nič.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

na vsake 10min mi slo-tech zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
674432 (3319) Bakunin
»

Radostna destrukcija?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
784691 (3111) AngelOfDeath
»

Donator pejđ

Oddelek: Novice / Obvestila
362072 (2072) TheHijacker
»

Kdaj bodo SLO TECH majice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
595758 (5071) blue96
»

!!! Pozivam vse Slo-techovce !!!

Oddelek: Slo-Tech
442044 (1570) PaJo

Več podobnih tem