» »

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Sergio ::

Hehe, ste se že ustrašili, mar ne? Moral sem vas malo potegniti za nos, saj veste - tudi admini moramo kdaj ustrašiti vas, uporabnike.

15.2. je tu, Slo-Tech pa še dela. In še nekaj časa bo delal. Ne bojte se - še vam bomo morili na sceni :D.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

he he LOL!
jst sem šel zjutri na slo-tech pa stran ni delala,pa sem mislil da je že konec!!! Hvala................da je še!:))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

R0K ::

joj, ko sm vidu ta topic v 'teme zadnjih 24h', me je kr stisnal v trebuhu :) ...

... kje pa zdej gostuje s-t ? Na starem serverju ?? Ne, to ni mogoče, dela prehitro :)

g0Run7 ::

malo se mi zdi da vlečete folk za nos

npr. reklama od mobitela ki jo imate je verjetno kr tako zastojn tam gor al kaj?

whatson ::

Heh, logično je, da reklama ni zastonj...

Tudi na STju ni vse tako kot zgleda :D. >:D

Jaz moledovanja Slo-techarjev več ne upoštevam. V letu in pol na STju sem se še to naučil. :)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

Sergio ::

Za Mobitelovo reklamo ne bomo videli niti ficka ne, ker jo vrti e-Slovenija.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

Ok, zgleda da spet zamujam 90% dogodkov.

Mi lahko na hitro nekdo razloži v čem je fora e-slovenie, in kaj ima slo-tech s tem? :)

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

Kako to ? Če majo pa vsi bannerji direktni link tja k morjo bit, nic prek e-slo ?

Hmm...wird...

A kaj vam e-slovenija tut nič ne plača ?? Ta vam ziher more kej ... hmm...

Klemenn ::

JA LEPŠE BI BILO ČE BI BILI MI UPORABNIKI MALO BOLJ OBVEŠČENI..............

SkIDiver ::

Kaj pa moreš bit tako obveščen. Bodi vesel da maš S-T po 15-tem:D

GaPe ::

Jebediah

Zakaj že?
Don't steal! The government hates competition.

Klemenn ::

kaj zakaj že????????????????

GaPe ::

Zakaj bi mogl bit uporabniki bolj obveščeni? To so njihove osebne stvari in to se nas nič ne tiče!
Don't steal! The government hates competition.

R0K ::

Prvo kar je ... ne piši z veliki črkami, ker to pomeni kot, da se dereš na nas ...
Drugo ... mislil je, zakaj za vraga moreš bit tolko obveščen ...

Manj si, manj skrbi ...

Vsake tolko cajta je pa res fino, da bi mal povedal kok pa kaj ... sam ne pa zdej, da bo vsak dan ena novica o tem ...

g0Run7 ::

ti ROK pa imaš ime z velikimi napisano...totalno podn zgleda|O

R0K ::

Če bi mel kej v glavi bi videl, da moj nick ni ROK ampak R0K ... (R - ničla - K) ...

sketch ::

Kul. Pa ključ od celice v kateri je Primož zaprt spravite na varno še za ene dva tedna da do konca pošlihta forum. Samo ne ga pozabit hranit :D

lp
s
Adapt and overcome.

Tomi ::

Ne, ne bno zaprt, ker ga rabimo enkrat proti koncu tedna:D
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

zakaj ga pa rabite????:\

g0Run7 ::

ROK: uau! :))

Maxtor ::

Nikakor naj nihče niti ne pomisli, da bi kdaj Slo-tech nehal delati. Brez Slo-techa sem kot da bi bil brez leve noge...

Jebiveter ::

Jest bi pa ostal slep, gluh pa mutast! Aja, pa vozicek bi rabu k ne bi imel vec nog!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

AtaStrumf ::

OK zdele pa to zajebavanje meni že malo preseda!!! Najprej naredite en butast donator pejđ in se hvalite kako boste dali gor vsakega, ki bo doniral in če se mu SLUČAJNO zgodi ta krivica, da ni gor naj pošlje mail in bo takoj gor. Ja valda!!! Da ste dali mene gor je trajal 2 MESECA!!! Pol ste seveda obljubljali, da boste objavili tudi znesek in seveda se to še VEDNO ni zgodilo. KAJ HUDIČA SE DOGAJA!!!!!!!!!!! Glede na izboljšave, ki jih izvaja Primož, očitno ni takega hudega pomanjkanja časa, da se nebi dalo to vpisati na donator oz. bolje rečeno SUCKER pejđ. Pol se pa še klele nekaj zajebavate Nasvidenje Slo-Tech :(!! HALO? 5.000,00 SIT sem vam dal zato da se mi rugate v glavo. En cel dan (8 delovnih ur) sem delal vam na čast. Da vas ni sram! Po vseh teh dolgih mesecih še vedno nimate pametnega strežnika in ste na sposojenem strežniku. Kva ste pa sploh naredil? A je res tak problem eno mašino skup sprav. Kakšen pa je ta strežnik na katerem ste zdaj? Mislim na točno specifikacijo harware-a in software-a? Pizda no vsaj odkriti bodte. Sprašujem vas po e-mailu in dobim nič al pa ene bedne polovične zavajajoče odgovore. Hočem resnico in to vso resnico in nič drugega kot resnico al pa hočem denar nazaj. Pizda še z bejbo sem se skregal, k je rekla, da je to metanje dnarja stran, pa je imela zgleda prav.

Tomi ::

Kar se tiče ugasnitve serverja, je bila zgodba tako čudna, da še sami ne vemo, kaj je bilo točno.
Namreč obstajata dve varianti, zakaj naj bi lastnik imel server nazaj, ena je sicer bolj verjetna, vsebuje pa enega čudnega šefa. Tako da to ni bila naša krivda.
metrodusa.blogspot.com

OrlyTM ::

Vidish AtaStrumf, tud mene je mal to zbodlo. Ce pogledamo mal tiste nicke na donator page-u, nam je brzcas jasno, da od tistega najbrz ni blo tok mal dnara. Da bi bil pa kak reply, kaj so takrat kupli za server, da nebi blo vec problemov ... to pa ne. Kokr je meni znano, je se cist enak hardware kot je bil takrat.

Kje je denar nas uporabnikov? Nekaj se je govorilo o nakupu 20ih SCSI diskov, kje so? Zakaj niste sposobni za enega najbolj branih pageov v SI, zrihtat en konkreten server?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Primoz ::

Diski so... da bo pa znesek kje napisan nismo pa nikoli rekli, saj bi vseskupaj vodilo samo v prerekanje, kdo je dal več. Če vas zanima skupni znesek... ni problema, bo Serđ pogledal in napisal, vsega skupaj pa se je v času obratovanja donator pejđa nateklo okoli 70K sit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

tedybear ::

ti ti sergio :D

AtaStrumf ::

No saj na skupni znesek sem mislil, to da ne bo za vsakega posebaj napisano je logično in tudi piše na DP-ju. To obljubo da bo Sergio pogledal in dal gor sem pa že tolikokrat slišal, da mi moraš oprostiti če ti ne verjamem.

In kakšna je sedaj situacija? Kot vedno ŽE SPET nobenih konkretnih informacij. KAJ TOČNO SE DOGAJA???

Zgodovina sprememb…

DrSergioDJ ::

situacija je taka: S-T je tukaj, zadeva laufa...do i need to say more?
...

Sergio ::

Razjasnimo pojme:

Na Donator Pejđu se NE PIŠE doniranega zneska, saj smo se tako zmenili. Ta podatek ostane tajen. Če hočete, lahko donatorji v tem threadu poveste, koliko ste donirali za naš ljubi sajt, ampak tega podatka ne bomo razkrivali zaradi očitnega rivalstva v stilu "jzst mam dalšga".

Dobili smo 72.000 SIT. Kam gre naš denar? 150.000 SIT v diske, ki bodo v uporabi v našem novem strežniku, ki se pa zaradi dolgotrajnosti izvajanja podjetij (katerim gre, res, vsa hvala, saj so pripravljena investirati v on-line stran, kar je večini ostalih podjetij še vedno eden velikih tabujev) še ni sestavil. Nov strežnik BO, v to smo prepričani, a do takrat bo preteklo še nekaj vode.

AtaŠtrumf - 5.000 SIT si dal, tega ti nikakor ne odrekam ter se ti za tvojo prostovoljno donacijo zahvaljujem. Upam, da so ti sedaj razmere na strani jasne.

Zajebancija je pa tudi eden aspektov, kateremu se ne mislimo odreči. Če se ti je zdelo pretiravanje, da sem odprl thread z naslovom "Nasvidenje, Slo-Tech", se ti opravičujem. Aja - glede zajebancije... V naslednjem tednu bodite pozorni :D.

Še glede čakanja 2 meseca za vpis na Donator Pejđ - takrat ko si ti doniral (če me spomin ne vara, nekje med poletjem), je bil Slo-Tech v manjši krizi vodstva. Zato je to trajalo nekaj časa (ampak ne dva meseca). Tudi za to - opravičilo od mene.

Upam, da si sedaj bolj informiran o naših aspektih ter razmerah.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

Aja... pa s serđom sva pozabila omenit, da je bilo od tega davne čase nazaj porabljenih 25K za nakup dodatnega RAMA za našo bogo 550-tko...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

polj ne zaostajam z mojo 466 :)

Thrivial ::

Hm...samo tako mimogrede...

Zakaj pa oglasevanja malce bolj ne komercializirate? Glede na obisk kotirate precej visoko v slovenskem spletu, tako da bi cena recimo 1 SIT/oglas sigurno privabila kaksnega oglasevalca, ki bi bil pripravljen zakupiti 1000 ogledov na dan, kar v koncni fazi znese solidnih 30kSIT na mesec. Recimo. Seveda so potem se moznosti z malce naprednjejsim banner rotatorjem, placevanjem na klik itd.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

PaJo ::

Ja ce najdes oglasevalca ga pripelji, ker namrec glih v tem je blem, ker vsi bi reklame ze imeli, ampak zanje placali nix, zal tak je v slo splet oglasevanju, na zalost;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

kaj pa httpool in centraliprom?
vem sicer, da ste se v preteklosti nekej zgovarjal z njimi in da ni bilo nic pametnega, ampak sedaj so drugi casi (vec obiska, bolj znana stran...).
I left my wallet in El Segundo

AtaStrumf ::

No me veseli, da sem dobil vsaj približno spodoben odgovor in bom dal moje živčke malo na počitnice, kar pa še ne pomeni, da greste lahko tudi vi na odmor. Očitno ste še vedno precej skrivnosti kaj točno se dogaja s strežnikom, ampak naj vam bo zaenkrat. Samo da grejo stvari naprej, pa čeprav s polžjim tempom.

Glede SKUPNEGA zneska pa si obljubil da bo objavljen. To pa ne moreš zanikati Sergio in bi bilo čepo, če bi se to tudi zgodilo. Saj ne more biti tolko dela.

Elemen_T ::

Yap to je res.
Centraliprom je sedaj tudi malce boljši ko je prišel nov sistem oglaševanja.
Tudi oglaševalci imajo zdaj boljše bannerje in je RPK veliko večji kot včasih.

V glavnem povem iz prve roke...
Imam stran s pribljižno 1 manjšo obiskanostjo kot slotech pa se $$$ kar nekaj nabere. No...vsaj za stroške strani (domena, hosting, oglaševanje - internet+panoji, telekom)

Think about it ;)

PaJo ::

Elemen_T: Ja kar se ice iproma, smo ze razmisljali v tej smeri, saj smo tudi sami ugotovili da so postali malo boljsi, kar se pa tice httpoola, pa je tak da bi oni samo reklme vrteli dali pa nix;(

V glavnem, upam da bo kaj iz tega, samo dogovorit se je se treba:D

No kar se pa tice serverja je pa trenutno tako, da smo se zmeraj gostej na eni prijateljski masini, ampak sedaj ze imamo rezerviran nov link, pa tudi server je ze deloma skupaj, le dolocene malenkosti se manjkajo in se selimo na novo lokacijo. Upam da bo to cimprej:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Thrivial ::

Httpol ima za oglasevalce zelo oderuske cene. Mogoce bi morali osebno(ok, email) kontaktirati potencialne oglasevalce...vcasih jih je treba malce spomniti. Pripravite en simpaticen dopis s statistiko, ponudite nekaj sto prikazov brezplacno, da vidijo ponudbo; ni hudic da se jih ne bi naslo nekaj.... seveda pa vecino odvrne ko vidi e-mail naslov, ko klikne na Oglasevanje. Enostavno prevec dela....ce bi pa imeli to na dosegu roke, pa investicja 5kSIT ni velika, da vidis zeljen ucinek...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

donator pejd

Oddelek: Slo-Tech
251502 (1077) AtaStrumf

Kje dnar dobit

Oddelek: Slo-Tech
92014 (1440) cahahopie
»

Ugasnitev Slo-techa 15.2.?

Oddelek: Slo-Tech
322038 (911) Sergio

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371581 (1004) luni
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894414 (3707) Luka Percic

Več podobnih tem