» »

SVCD v VCD

SVCD v VCD

Reny111 ::

Ahoj! :))
Spet vam težim. >:D Upam, da niste preveč jezni. :8) Namreč, spet imam problem. Takole je.
Na 2CDjih imam posnet film The haunted mansion kot SVCD. Seveda, gledanje prek računalnika to sploh ni problem. Problem nastane pri gledanju s playerčkom oz. (bolj natančno) discmanom, ki predvaja audio muziko, MP3 in VCD. Očitno pa ne podpira filmov format SVCD. Prav tako ne podpira CD-RW. Se pravi, da ima zelo "švoh" laserček. :'(
Aja, ta discman je neka leva firma. Neka azijska Myota (če se prav spomnim, tako nekak; trenutno ga nimam tukaj). Dobila sem ga direktno iz Azije. 8-) Okej, to ni bilo mišleno, da se hvalim. 8-) Skratka, tudi dovolj nakladanja. >:D
Rada bi spremenila film iz formata SVCD v VCD po čimbolj simpl poti. :8) Žal ga niti v Divx formatu nimam. :(
Kako bi se dalo tole rešiti? Ali se sploh da kaj naredit? :\ Verjetno bi bilo prej treba iz SVCD v Divx format spremenit?!? Samo kako oz. s katerim programom? :8)
Ali sem dovolj jasno (in ne oblačno) razložila moj problem? :\
Hvala vam vsem!
Pozdravčki od mene!

evian ::

Živijo,
uporabiš lahko Nerota s svcd plug-in_om, pa TMPGEnc, sam uporabljam MainConceptov MPEG Encoder, ker je zelo hiter.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928269 (7705) LexLuthor
»

Kako Divx pretvoriti v VMA

Oddelek: Programska oprema
10931 (882) davors
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414499 (3135) jabe
»

DivX .bin

Oddelek: Pomoč in nasveti
101176 (984) teac

Več podobnih tem