» »

DivX .bin

DivX .bin

AlBundy ::

Lepo prosim, če mi lahko nekdo pove, kako naj si ogledam filme, ki so bili poprej zapisani v .bin formatu. sedaj mi samo odpre CD, filma pa gledat ne morem. Aja, pa notri je nekaj map. Zelo čudno :O

mirage ::

Mislim, da je film v mapi mpeg al mpg. V glavnem na mp se začne ime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

AlBundy ::

tam je samo ena ikona z .dat

Aspirinix ::

Eni koderji zapišejo mpeg stream v dat obliki. Tako je navidezno datoteka malo večja. Drgač bi pa morala delati enako kot mpeg.

Gandalfar ::

odpri datoteko z Windows Media player in glej film normalno

Lime ::

Pa je sigurno DivX?
Da ni VCD ali SVCD?

3L33T ::

Če je SVCD, pol mal pobrskaš po mapah, pa najdeš AVSQ1 (nekaj podobnega. Pol pa sam tist zaženeš, BSplayer ti odpre. ČE je SVCD...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

pivmik ::

Ti odpri ta CD v PowerDVDju,
sigurno je ta film SVCD ali VCD in nima nič veze z DivX, nekdo ti je narobe povedal.
LP, Gregor GRE^

Mr.B ::

PicNiK ima prav. Kar Power DVD ali katerikoli drugi predvajalnik. Lahko inštaleraš kak demo tuls in ta bin/cue mountaš na virtualni CD potem pa samo file s končnico dat ali mpg povlečeš na DVD plajer ali pa pa kar vzameš ta virtualni cd kot defoul predvajalnik pa lepo glej film.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

teac ::

Mam podoben problem. Sem zapekel tak *.bin (in *.cue) fajl na cd in sem dobil SVCD. V mapi MPEG2 je en fajl (AVSEQ01.mpg), ki sem ga probal odpret z BSPlayerjem in tudi z Rad Lightom, pa mi ga noben noče odpret (pri obeh piše loading...in potem program zmrzne).
Zdaj mam program WinDVD (samo trenutno nimam dvdja), samo ne vem, če lahko tam vključiš podnapise??

teac ::

Sem zdaj spet dobil dvd nazaj in sem probal dat ta svcd v dvd in naredi isto. Ne morem filma predvajat z nobenim playerjem. Kaj je narobe? Mam pa Pioneer-a 106s.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927963 (7399) LexLuthor
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414376 (3012) jabe
»

Iz video CDja v .avi

Oddelek: Zvok in slika
8774 (691) Gandalfar
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353822 (2839) Soni
»

mpeg2 codec

Oddelek: Zvok in slika
222413 (1996) Sandi79

Več podobnih tem